Zap Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Nick Spanos
 • Coin Sitesi http://www.zap.org/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 520,000,000USD
 • Coin Hacmi 2572USD
 • Kuruluş Yılı 2018
 • Listelendiği Borsalar Poloniex - Probit Global - CEX.IO - Bitrue - BQT
 • Whitepaper https://tech.zap.org/

Zap Hakkında

Rate this post

Zap (ZAP) Nedir?

Zap (ZAP), halka sunulan ilk merkezi olmayan oracle platformudur. Zap oracles’ın resmi lansmanı Ocak 2019’da yapıldı; ancak proje üzerindeki çalışma ve geliştirme, madeni paranın ilk kez halka açıldığı 2017’de başladı. Zap protokolü, veri paylaşımı, token oluşturma ve merkezi olmayan uygulamalar ( DApp’ler ) için yenilikçi bir yaklaşımdır. Ek olarak, platform, kullanıcıların bağlı fiyatlandırma eğrileri belirlemesine olanak tanır. Tüm bu yeteneklerin birleşimi, Zap’ı çok çeşitli uygulamalar için çok işlevli bir blok zinciri çözümü haline getirir.

Zapp protokolünün ana hedefi, DApp geliştiricileri, yatırımcıları ve operasyonlarına blockchain ademi merkeziyetçiliği getirmek isteyen diğer işletmeler için hepsi bir arada bir çözüm olmaktır.

 

Zap’ın Kurucuları Kimlerdir?

Nick Spanos , Zap protokolünün ve tokeninin kurucusudur. New York Teknoloji Enstitüsü’nden bilgisayar bilimi diplomasına sahiptir. Spanos’un profesyonel kariyeri, 90’larda Webster Hall’un genel müdürü pozisyonu da dahil olmak üzere, birçok hayati dönüm noktasına sahiptir.

İlginç bir şekilde, Spanos’un blockchain teknolojisi ve Bitcoin ile ilişkisi nispeten erken bir tarihte, 2013 yılında Bitcoin Foundation üyesi olduğunda başladı. Aynı yıl, Blockchain Technologies Corporation’ı ve Bitcoin düşünce-teşekkür etkinlikleri ve iş toplantıları için önde gelen bir yer olan Bitcoin Center’ı da kurdu.

2017’de Nick Spanos, dikkatini yeni bir blockchain projesi olan Zap’a çevirdi. Son olarak, iki önemli patente sahiptir. Biri çok dallı blok zincirin icadı için, diğeri ise blok zinciri kağıt oylama oylama sürecinin nasıl organize edileceğini bulmak için.

 

Zap’ı Benzersiz Kılan Nedir?

Zap, blockchain teknolojisinin sunduğu tüm olasılıkların benzersiz bir birleşimidir. Zap protokolünün ana satış noktalarından biri, işlevleri birleştirmesidir. Diğer blockchain projeleri genellikle tek bir kilit geliştirme alanına odaklanırken, Zap çok işlevli bir platform oluşturmada başı çekiyor.

Zap protokolü, kullanıcıların son derece likit tokenler oluşturmasına, istikrarlı paralar başlatmasına, DApp’ler oluşturmasına, izleme ve lojistik için blok zinciri kullanmasına, ERC-20 tokenleri vermesine ve çok daha fazlasına olanak tanır. Çok yönlü doğası nedeniyle Zap, kurumsal geliştirme için yaygın bir seçimdir. Cafe Joe USA, JuJu Rentals ve Energy Rentals gibi şirketler, Zap’ın güçlerini kullanan kurumsal kullanıcılardan sadece birkaçıdır.

 

Zap Network Güvenliği Nasıl Sağlanır?

ERC-20 Ethereum tabanlı bir token olarak Zap, güvenlik için proof-of-stake ( PoS ) konsensüsüne dayanır. Bu, doğrulayıcıların bilgi işlem güçlerinden ziyade Zap tokenlerindeki paylarına göre seçildiği anlamına gelir. Bu mutabakat yöntemi, Bitcoin’in iş ispatı ( PoW ) mutabakatından daha ölçeklenebilir ve daha uygun maliyetli olduğu için giderek daha popüler hale geliyor .

Ethereum temeli nedeniyle Zap, çok çeşitli sıcak ve soğuk kripto cüzdanlarında kolayca saklanabilir. Bu, onu hem güvenli bir token hem de çok yönlü bir yatırım fırsatı haline getirir. Sadece bu da değil, kullanıcılar aynı mutabakat mekanizmalarını kullanarak kendi ERC-20 tokenlerini oluşturabilirler.

 

Zap’ı (ZAP) Nereden Satın Alabilirsiniz?

Zap satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Poloniex – Probit Global – CEX.IO – Bitrue – BQT

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların Zap nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir