YFDAI.FINANCE Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Pritha Paul
 • Coin Sitesi https://yfdai.finance/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 21,000USD
 • Coin Hacmi 1858957USD
 • Kuruluş Yılı 2020
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - Uniswap v2 - Gate.io - Bibox - ProBit
 • Whitepaper https://yfdai.finance/

YFDAI.FINANCE Hakkında

Rate this post

YFDAI.FINANCE nedir?

YFDAI.FINANCE, Staking & Farming hizmetlerini ve yakında Borç Verme/Ödünç Alma hizmetlerini, SafePredict ve Insurance’ı SafeSwap adlı kendi DEX’leri ve DeFi alanındaki meşru projelerin yeni incelenmiş projelerini başlatabilecekleri kendi LaunchPad’leri ile birleştiren eksiksiz bir izinsiz DeFi ekosistemidir. sözleşme denetimleri, kilitli likidite ve akıllı sözleşmeleri zamanında serbest bırakan kilitli geliştirici belirteçleri ile. Diğer DeFi protokolleri, staking ve farm ödüllerini sürdürmek için yeni token basımına güvenirken, YFDAI bu ürünler için ekosistem tarafından oluşturulan ücretlerle doldurulacak tokenler tahsis etti. YFDAI ayrıca, platformda yerleşik olarak bulunan ve sonuçta toplam arzı yalnızca 13.950 tokene düşürecek olan deflasyonist bir yakma mekanizmasına sahiptir.

YFDAI’nin misyonu, durum tespiti incelemesi gerçekleştirerek ve YFDAI’nin lansman sırasında bağlı kaldığı aynı protokollere bağlı kalmayı zorunlu kılarak yeni projelerin satın alınması riskini ortadan kaldırarak DeFi alanını temizlemektir. YFDAI’nin sloganı ‘artık çıkış dolandırıcılığı veya kilim çekme yok’.

 

YFDAI’nin diğer DeFi protokollerinden farkı nedir?

Mevcut DeFi çözümleri, YFDAI’nin enflasyonist yerine deflasyonist olan iyi düşünülmüş tokenomiklerinden yoksundur. Ekosistem tarafından üretilen ücretler, yakma sözleşmesine ve Staking/Farming ödüllerine dağıtılır. Toplam arz 13.950’ye ulaştığında, yakma sona erecek ve daha önce yakma sözleşmesine giden ücretlerin dağıtımı yönetim oylamasına göre dağıtılacaktır. Diğer protokoller Staking ve Farming sunabilir veya sınırlı sayıda token ile borç verme ve ödünç alma sunabilir, ancak YFDAI’nin yıl sonuna kadar eksiksiz bir DeFi ürünleri paketi çıkacak. YFDAI ayrıca, YFDAI merkezi borsasında kripto – itibari para alışverişini mümkün kılacak bir finansal hizmet lisansı ve e-para lisansı alarak DeFi ile dünyanın geri kalanı arasındaki uçurumu kapatıyor. Ayrıca bir e-ticaret sitesi açmayı ve bir banka kartı çıkarmayı planlıyorlar. Nihayetinde YFDAI, sahipleri için dijital varlıkların tüm potansiyelini ortaya çıkarmayı hedefliyor.

 

YFDAI’nin yerel YF-DAI tokeninin amacı nedir?

YF-DAI tokeni, sitedeki ücretleri ödemek için kullanılır ve YFDAI protokolünün yönetişimini kolaylaştırır. Likidite sağlayıcıları, protokol içindeki likiditeyi kolaylaştırarak merkezi olmayan bir finans protokolünün sürdürülebilirliğini sağlamak için önemli bir bileşendir. Bu nedenle, ticaret ve borçlanma ücretlerinin bir yüzdesine ek olarak likidite madenciliği yoluyla YF-DAI tokenleri ile ödüllendirilecekler. YF-DAI’yi borç verme, borç alma veya ticaret için kullanan platform kullanıcıları, yalnızca platform hizmetlerinin kullanımını teşvik etmekle kalmayıp aynı zamanda dağıtılmış yönetişimi kolaylaştırmak için YF-DAI tokenleri biçiminde yönetim gücü ile ödüllendirilecektir.

 

YF-DAI Nasıl satın Alınabilir?

YF-DAI satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – Uniswap v2 – Gate.io – Bibox – ProBit

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların YF-DAI nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir