Xend Finance Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı BNB Smart Chain
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Aronu Ugochukwu - Abafor Chima
 • Coin Sitesi https://xend.finance/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 200,000,000USD
 • Coin Hacmi 63611USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar Uniswap v2 - Gate.io - MEXC - Ascandex - QuicSwap - ZT
 • Whitepaper https://xend.finance/XendDefiLitePaperV11.pdf

Xend Finance Hakkında

Rate this post

Xend Finans (XEND) Nedir?

Xend Finance, geleneksel kredi birliklerinden ilham alan blok zinciri tabanlı bir DeFi platformudur. Şirket, daha fazlasını planlayan Binance Smart Chain ve Polygon’da verim çiftçileri için ilk zincirler arası yüksek verimli toplayıcıyı tanıttı ve geliştiriciler için açık bir Katman-2 DeFi altyapısına sahip.

Geleneksel kredi birlikleri, daha az sayıda kullanıcı nedeniyle likiditeden yoksun olma eğilimindedir ve coğrafi kısıtlamalar tarafından daha da şiddetlenir. Xend Finance’in Merkezi Olmayan Finans (DeFi) protokolleri bu coğrafi engelleri ortadan kaldırır ve borçlanma, tasarruf ve borç vermeye yeni bir boyut getirir.

Xend aslen Ethereum (ETH) blok zinciri üzerine inşa edildi. Daha sonra, Xend Finance ekibi, sistemi Afrika’da ilk kez gerçekleştiren Binance Akıllı Zincire (BSC) taşımayı seçti ve platformu ölçeklenebilirlik, yüksek hız ve yüksek düzeyde güvenlik için hazırladı. Xend Finance, Google ve Binance tarafından desteklenmektedir.

 

Xend Finance’in Kurucuları Kimdir?

Aronu Ugochukwu, Xend Finance’in CEO’su ve kurucu ortağıdır. Ayrıca Wicrypt ve Ugarsoft’u kurdu ve Ogwugo’yu kurdu.

Abafor Chima, Xend’in baş teknoloji sorumlusu ve kurucu ortağıdır. Daha önce Ogwugo, Ugarsoft, ByteWorks Technology Solutions ve Chevron’da çalıştı.

 

Xend Finance’i Benzersiz Kılan Nedir?

Xend Finance, kullanıcıların tasarruf, yatırım ve kredi vermeyi kolaylaştırmak için fonları bir araya getirerek kredi birlikleri oluşturmasına olanak tanır.

Grup yaratıcıları, kredi birliğinin gereksinimlerini ve yönetim kurallarını sıfırdan tanımlayabilir. Gerekli parametrelere örnek olarak para yatırma değeri, her kullanıcı için katkı aralıkları, katkı planına uymama ücretleri ve para çekme tutarları dahildir.

Akıllı sözleşmelerin kullanımıyla protokol, her gruba benzersiz bir tanımlama etiketi atayabilir.

Xend, spam saldırılarını önlemek için kullanıcıları kredi birlikleri oluşturma konusunda ücretlendirir. Bir grubu başlattıktan sonra, içerik oluşturucu paylaşılabilir bir bağlantı alır. Erken katkıda bulunanlar, yatırılan toplam tutardan belirli bir yüzdeyi geri alırlar. Kredi birliğinin birikimli mevduatı 100 milyon dolara ulaştığında ödüller yarı yarıya azalır.

Platformun yerel kripto para birimi XEND, yönetişim, ödüller ve ücretler dahil olmak üzere hayati işlemlere güç sağlar. XEND, protokol kullanıcılarını, tasarruf ve borç verme de dahil olmak üzere katılım için ödüllendirmek için kullanılır. Token , bir döngünün abonelik ücretlerini ödemek için de kullanılabilir.

Xend Finance, topluluk odaklıdır ve topluluk tarafından yönetilir. Xend, yönetişim için merkezi olmayan bir özerk organizasyon ( DAO ) mekanizması kullanır.

 

Xend Finans Ağı Nasıl Güvenlidir?

Xend Finance, Binance Akıllı Zincirini temel alır. 21 doğrulayıcının BSC’nin yerel token BNB’sini stake edebileceği bir Proof of Stake Authority (PoSA) konsensüs mekanizması tarafından güvence altına alınmıştır .

 

Xend Finance’i (XEND) Nereden Satın Alabilirsiniz?

Xend satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Uniswap v2 – Gate.io – MEXC – Ascandex – QuicSwap – ZT

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların Xend nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir