X World Games Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı BNB Smart Chain
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Fernando Liu - Sean Chen - Ada Yuan - Edwin Liu
 • Coin Sitesi https://www.xwggame.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar Binance Chain Wallet - MetaMask
 • Coin Arzı 10,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 1368421USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar Gate.io - KuCoin - MEXC - Bybit - PancakeSwap v2 - BitMart - LATOKEN - MDEX - LBank
 • Whitepaper https://docsend.com/view/ffa8y2hchd2kwrxk

X World Games Hakkında

Rate this post

X World Games (XWG) Nedir?

X World Games (XWG), yeni nesil merkezi olmayan oyun metaverse’idir.

X World Games artık BNB zincirindeki en iyi 2 oyun protokolü olarak sıralanıyor . XWG, yeni nesil oyunlarda büyük fikirleri araştıran bir Web3 şirketidir. Geleneksel ve blockchain oyun alanı arasındaki boşluğu dolduran altyapı ve proje oluşturmaya odaklanır.

Altyapısının dört temel ürünü X Wallet, X Swap, X Pool ve X DAO’dur. Ayrıca, “Dream Card” Gamefi serisi dünya çapında 1 milyondan fazla oyuncuyu kendine çekti. Şu anda XWG, bugüne kadarki en iddialı SocialFi Metaverse Entertainment projesi olan “Dream Idols” projesi üzerinde çalışıyor. “Dream Idols”, Web2 iş modelini Web3 gelir modeliyle birleştiren bir kripto VR idol grubudur.

X World Games, başlangıcından bu yana, şüphesiz BNB ekosistemine en popüler ve ilgili katkı sağlayanlar arasında yer aldı. Uzun vadeli vizyonu, çoklu zincir desteği ve çapraz oyun NFT’leri ile birlikte çalışabilirlik ve birleştirilebilirlik etrafında döner.

X World Games, oyun yayıncıları için kolay blok zinciri entegrasyonlarının yanı sıra oyuncular için samimi bir deneyim ile birlikte çalışabilir, şekillendirilebilir, ölçeklenebilir ve adil bir Web3 oyun ekosistemi oluşturmayı amaçlamaktadır.

 

X World Games’in Kurucuları Kimlerdir?

X World Games, Fernando Liu, Sean Chen, Ada Yuan ve Edwin Liu tarafından ortaklaşa kuruldu. X World Games’in CEO’su olarak Fernando, on yıldan fazla bir yatırım deneyimine ve keskin bir pazar trendleri anlayışına sahiptir. İlk yıllarında birçok blockchain ve mobil oyun projesine yatırım yaptı. Bu nedenle, yavaş yavaş tüm bu ilginç unsurları, oyunları, blok zincirini, DeFi’yi, Japon animesini, NFT’yi, metaverse’yi, vb. bir blok zincir oyun ekosistemi ve metaverse oluşturmak için bir araya getirme fikri var.

Diğer kurucu ortaklar da blok zinciri ve oyun alanlarındaki çeşitli geçmişlerden geldi. Sean, CTO olarak NEO oyun projesinin kurucusuydu – BlaCat; Ada, COO olarak, Asya’daki oyun devlerinden birinde ürün deneyimi ile kripto yatırımında uzun bir geçmişe sahipti; CGO olarak Edwin, Cardano’nun topluluk yönetimi için çalışmış ve birkaç kripto projesini başarıyla kuluçkaya yatırmıştı.

X World Games, küresel operasyonunu 2022’de Kanada’nın Vancouver kentine genişletti ve şu anda dünya çapında 100’den fazla dinamik ekip üyesinden oluşuyor.

 

X World Games Ağı Nasıl Güvende?

XWG, BNBChain’de başlatılan bir BEP-20 Tokenidir. BSC , ağ güvenliğini korumak için yetkilendirilmiş Hisse Kanıtı ( dPoS ) ve Yetki Kanıtı’nı ( PoA ) birleştirerek güvenilirlik ve ölçeklenebilirlik sağlar.

Bunun da ötesinde , tüm akıllı sözleşmeler Certik’in güvenlik denetiminden geçmiştir.

 

X World Games’i (XWG) Nereden Satın Alabilirsiniz?

XWG satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Gate.io – KuCoin – MEXC – Bybit – PancakeSwap v2 – BitMart – LATOKEN – MDEX – LBank

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların XWG nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir