WeSendit Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı ETH/ERC20
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Jens Herbst
 • Coin Sitesi https://wesendit.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar -
 • Coin Arzı 1,500,000,000USD
 • Coin Hacmi 299274USD
 • Kuruluş Yılı 2022
 • Listelendiği Borsalar PancakeSwap v2 - Gate.io - XT.COM - Baby Doge Swap
 • Whitepaper https://docsend.com/view/p6nvtkkgrim59tw7

WeSendit Hakkında

Rate this post

WeSendit Nedir?

Zug #cryptovalley’den bir İsviçre şirketiyiz ve 10 yıldır dijital verilerin aktarımı ve işlenmesinde İsviçre pazar lideriyiz. Ekibimiz, aynı amaç için birleşmiş farklı yeteneklerden oluşmaktadır: 3,5 milyon müşterimizin gizliliği için gerçek, yeterli koruma.

Merkezi olmayan Web 3.0 teknolojileri ile yeni neslin bilgi işlem araçlarını oluşturuyoruz. Kullanıcı dostu, güvenilir ve hepsinden önemlisi güvenli. Her gün dünya çapında birkaç milyar parça kullanıcı verisi alınıp satılıyor. Kişilerin haberi olmadan satılmakta ve reklam amaçlı kötüye kullanılmaktadır.

Kişisel veriler, dijital çağda temel haklarımızın yanı sıra en değerli varlıktır. Bu nedenle, tüm vatandaşların yararına özel korumayı hak ediyorlar. Dünyadaki hiçbir devlet veya kuruluş maaşınız, tüketici davranışlarınız veya sosyal çevreniz hakkında her şeyi bilmemelidir. Verilerinizin ve kişisel bilgilerinizin çevrimiçi olarak nihayet güvende olmasını istiyoruz. Bunu başarmak için tüm güçlerimizi birleştiriyoruz:

Matematiksel ve teknik alanlarda 10 yılı aşkın deneyimimiz ve olağanüstü uzmanlığımızla geleceğin şifreli iletişimini yaratıyoruz. WeSendit 3.0 ile gizliliğinize saygı duyan ve siber saldırılara karşı en yüksek güvenliği sunan merkezi olmayan kullanıcı araçları geliştiriyoruz.

WeSendit 3.0 ile hedefimiz 150’den fazla ülkeden (Mart 2022 itibariyle) 3,5 milyon kullanıcımıza kullanıcı dostu premium hizmetlere geçme konusunda ilham vermek istiyoruz.

Bunun için şunları yapacağız:

-ayrıca, hızla büyüyen bir pazar ortamında trafiğimizi artırın -hizmetimizin çekiciliğini artırın: Blockchain teknolojisini kullanarak, veri aktarımlarının, işlemlerin ve diğer faaliyetlerin gizliliğini koruyoruz -kurumsal müşteriler için viral pazarlama ve hedeflenen kilit hesap ortağı yönetiminden yararlanıyoruz ve lisans sahipleri güçlü bir büyüme elde etmek için.

WeSendit.com’un 2013 yılında kullanıma sunulmasından bu yana, profesyonel ve verimli bir yapı oluşturduk ve hem merkezi hem de merkezi olmayan uygulama alanlarından kapsamlı temel verileri analiz ettik ve değerlendirdik. Benzersiz satış tekliflerimizi geliştirecek ve bunları küresel olarak pazarlayacağız.

Mevcut mali yıl için odak noktası:

-Mevcut işlevlerin genişletilmesi -Merkezi olmayan dosya paylaşım özelliklerinin geliştirilmesi -Küresel bir pazarlama konseptinin kullanıma sunulması, ulusal ve uluslararası şirketlerin müşterilerine verileri için güvenli ve yüksek performanslı depolama ağı çözümleri sunmalarını sağlar.

 

WSI Nasıl Satın Alınabilir?

WSI satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

PancakeSwap v2 – Gate.io – XT.COM – Baby Doge Swap

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların WSI nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir