Voxies Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı MATIC Polygon
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması AlwaysGeeky Games
 • Coin Sitesi https://voxies.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 300,000,000USD
 • Coin Hacmi 2791937USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar Binance - Gate.io - Huobi Global - KuCoin - Phemex - Crypto.com - Tokocrypto
 • Whitepaper https://whitepaper.voxies.io/

Voxies Hakkında

Rate this post

Voxies (VOXEL) Nedir?

Voxie Tactics, retro tarzda tasarlanmış, oynaması ücretsiz, 3D sıra tabanlı bir taktik RPG oyunudur. Bu sanal evrenin geliştiricileri, 1990’ların ve 2000’lerin klasik taktik oyunlarından ilham aldı, ancak modern oyun mekanikleri ve güncellemeleri göz önünde bulundurarak. Oyun, RPG oyunlarının doğasında bulunan oyun mekaniklerini içeren Keşif ve Savaş adlı iki ana oyun modu sunar.

Voxies oyun içi mekaniği (pazar, teçhizat işçiliği, PvP savaşları), VOXEL tokenlerine olan talebin arkasındaki ana itici güçtür.

Voxies (VOXEL), oyuncuların silah, zırh ve diğer oyun içi öğeleri satın almalarını sağlayan Voxie Tactics’in yerel para birimidir. Token ikincil piyasada mevcuttur; bu, VOXEL Tokenlerinin oyun içinde satın alınabileceği ve daha sonra tıpkı Voxies NFT’leri gibi ikincil piyasada satılabileceği anlamına gelir .

Voxies, kullanıcıların Voxie Tactics oynayabileceği ve VOXEL tokeninden yararlanabileceği ve bu süreçte ödüller kazanabileceği blockchain teknolojisi üzerine inşa edilmiş rol yapma oyunu projesidir. Oyuncular Voxtopia dünyasını keşfedebilir veya PVP arenasında diğer kullanıcılara meydan okuyabilir. Kazanan oyunculara VOXEL tokenleri ve oyun içi NFT öğeleri verilir.

Açık avantajlarından Voxies, oynaması ücretsiz bir oyundur. Ayrıca, oyuncuların kendilerini Voxie Tactics evrenine kaptırmak için kripto para birimi alanını anlamalarına veya Voxie NFT satın almalarına gerek yoktur, bu nedenle herkes Voxie evrenine katılabilir ve anında oynamaya başlayabilir.

 

Voxies’in Kurucuları Kimdir?

Voxies (VOXEL), AlwaysGeeky Games tarafından 2021’in 4. çeyreğinde piyasaya sürüldü.

AlwaysGeeky Games, 15 yılı aşkın bir süredir oyun geliştirme endüstrisinde bulunan profesyonellerden ve meraklılardan oluşan bir ekiptir. Ekip üyeleri, aralarında EA Games, Warner Brothers Games ve Ubisoft’un da bulunduğu dünya çapındaki stüdyolarda deneyim kazandılar. Assassin’s Creed serisi, Farcry serisi, Mortal Kombat 11 ve Harry Potter oyunları gibi projelere de katkıda bulundular.

 

Voxies Ağı Nasıl Güvenlidir?

Voxies (VOXEL), Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilmiş bir ERC-20’dir , bu nedenle Proof-of-Stake ( PoS ) konsensüs mekanizması ile güvence altına alınmıştır. Ayrıca, Voxies, akıllı sözleşmeleri ve blok zincirlerini güvence altına almak için en son AI ve FV teknolojisini kullanan blok zinciri güvenliği konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan CertiK tarafından denetlenir.

 

Voxies’i (VOXEL) Nereden Satın Alabilirsiniz?

VOXEL satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Binance – Gate.io – Huobi Global – KuCoin – Phemex – Crypto.com – Tokocrypto

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların VOXEL nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir