Verasity Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Mark R.J
 • Coin Sitesi https://www.verasity.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 110,356,466,695USD
 • Coin Hacmi 21666878USD
 • Kuruluş Yılı 2018
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - Gate.io - Bitfinex - Huobi Global
 • Whitepaper https://verasity.io/documents/verasity_whitepaper_eng.pdf

Verasity Hakkında

Rate this post

Verasity (VRA) Nedir?

18 Mayıs 2018’de kurulan Verasity (VRA), içerik oluşturucuların çalışmalarından para kazanmaları ve reklamverenlerin reklamlarından para kazanmaları için adil bir sistem oluşturmayı amaçlayan yeni nesil bir video paylaşım protokolüdür.

Değer İspatı (PoV) protokolü, teknik incelemeye göre Verasity için en önemli kullanım örneği olan ürün katmanı ve profesyonel oyun video akış platformu esportfightclub.com aracılığıyla sağlanır.

Aşağıda PUBG Mobile gibi popüler oyunlar için eSpor maçları bulunmaktadır. Site, Verasity’nin sahip olduğu ve kontrol ettiği tüm ürünleri tek bir platformda birleştirir. platformu; artan sayıda kullanıcısına yayınları izleme, abone olma ve yarışmaları kazanma ödülü olarak VRA’yı sunuyor.
Verasity’nin bir başka hizmeti olan Verasity.tv; YouTube, Twitch, Vimeo, JWPlayer, Brightcove, VideoJS, Kaltura, FlowPlayer, iVideoSmart ve daha fazlasından akışları bir araya getiriyor.

Kullanıcıların gelir elde etmede karşılaştıkları sorunları aşmaya çalışır. Reklamcılar, bir kullanıcının her bilgiyi görüntüleyip görüntülemediğinden emin olmadıkları için Google ve Facebook gibi mevcut reklam platformlarına çok fazla para harcamak istemezler. Verasity, Proof of Sight protokol katman teknolojisi ile dolandırıcılığı gerçek zamanlı olarak tespit eder ve ortadan kaldırır. Bir kullanıcının veya botun video izleyip izlemediğini belirlemek için 200’den fazla kontrol noktası kullanır. Ek olarak, Verasity, görüş kanıtı ve veri depolama teknolojisini benzersiz tokenlere (NFT’ler) genişletmeyi umuyor. Verasity’nin zincir içi doğrulaması, NFT sahipleri için ek bir kimlik doğrulama katmanı ekleyecek ve bu varlıkları daha değerli hale getirecektir.

 

Verasity Kurucusu Kim?

Verasity, video ve medya endüstrilerinde kendini kanıtlamış profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından oluşturulmuştur. 2017’den beri Verasity projesi üzerinde tam zamanlı çalışıyorlar. Verasity’nin kurucusu Mark R.J., 2000 yılında UK Action TV için video akışı uygulamaları için sıkıştırma algoritmalarının geliştirilmesinde yer aldı. Daha sonra birçok popüler markaya hizmet veren bir veri yönetim şirketi olan Datagard’ın CEO’su olarak görev yaptı. Verasity’ye katılmadan önce Mark, birkaç medya teknolojisi ve gizlilik yönetimi şirketi kurdu ve yönetti. Medya teknolojisi ve akış uygulamalarında 20 yılı aşkın deneyime sahiptir.
Versity Vakfı Direktörü David Archer, London School of Economics mezunu bir avukat ve hukukçudur. Sergy Molybog, Kyrylo Bibik ve Dmytro Medianik, genel amaçlı ve nesne yönelimli programlama dillerinde uzmandır. Verasity ekibinin geri kalanıyla birlikte teknik altyapıyı geliştirir ve yönetirler.

 

Verasity (VRA) Nereden Alınır?

Verasity (VRA) tokenleri, önde gelen borsalardan temin edinilebilir. Bunlar arasında KuCoin, Gate.io, Bittrex, Bithumb, Uniswap (V2), Uniswap (V3) ve OKEx gibi isimler bulunuyor.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir