Velas Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Farkhad Shagulyamov
 • Coin Sitesi https://velas.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 2879761USD
 • Kuruluş Yılı 2019
 • Listelendiği Borsalar Huobi Global - Gate.io - KuCoin - Bittrex - ProBit Global
 • Whitepaper https://velas.com/pdf/whitepaper.pdf

Velas Hakkında

Rate this post

Velas nedir? Ne işe yarar?

Velas Blockchain, merkezi olmayan, AI odaklı bir blok zinciridir. Velas’ın ağı, VelasPad ve BitOrbit dahil olmak üzere çeşitli dApp’leri barındırır. Ek olarak, yerel VLX tokeni, Velas’ın Yapay Zeka Delegated Proof of Stake (AIDPoS) konsensüs algoritmasının önemli bir parçasıdır. Ağ çapında bir hesap birimi olarak Velas cüzdanıyla çalışır. Ek olarak, Velas’ın blok zinciri, ek Ethereum Sanal Makinesi (EVM) yetenekleriyle Solana blok zinciri kod tabanını kullanır. Bu, Velas geliştirme topluluğunun son derece hızlı işlem onaylarından ve düşük ücretlerden yararlanan zincirler arası uygulamalar oluşturmasını sağlar. Ek olarak, platform tanıdık ve esnek bir araç ve hizmet ekosistemi sağlar. Blockchain ve Web3 teknolojilerinin toplu olarak benimsenmesini teşvik etmeyi amaçlar.

 

VLX coin nedir?

Yerel Velas tokeni (VLX), Velas ağının yardımcı program tokenidir. Ödemeler ve ücretler için birincil hesap birimidir. Ek olarak, VLX tokeni AIDPoS konsensüs mekanizmasını destekler. Blok üreticilerinin ağ genelinde fikir birliğine varmalarını ve blok oluşturmak için stake ödülleri kazanmalarını sağlar.

 

Velas nasıl çalışır?

Velas blok zincirinin ilk bakışta biraz karmaşık olduğunu belirtmek önemlidir. Bu nedenle, temelleri ortak terimlerle açıklamaya çalışacağız. İlk olarak, Velas blok zinciri AIDPOS adı verilen benzersiz ve yenilikçi bir fikir birliği mekanizması kullanır. AIDPOS çerçevesi teorik bir süreç tarafından desteklendiği sürece, Velas blok zincirinin kalbinde yer alır. AIDPOS protokolünün daha fazla araştırılmasından sonra, ünlü yapay yazılım ile “insan bilinci” arasındaki mükemmel dengeyi bulmaya çalışır. Bu, temel teknolojinin Velas ağına giren ve bu ağdan geçen tüm veri kümelerindeki kalıpları ve ilişkileri toplamaya, tanımlamaya ve değerlendirmeye çalıştığı anlamına gelir.

Bu, blok zincirinin süper verimli bir şekilde çalışmasını sağlar. AIDPOS protokolü potansiyel ağ verimsizlikleriyle karşılaştığında, ağ, çıktı standardını yeniden yapılandırmadan ayarlayabilir. Temeller açısından, Velas ekibi bu parametrelerin blok zincirinin saniyede 30.000 t/ps’ye kadar hızları doğrulamasına ve işlemesine izin verdiğini iddia ediyor. Bu, 1 saniyeden 2 dakikaya kadar herhangi bir yerde bir blok/sn hızına karşılık gelir. Sonuçta bu, ağ talebi gibi faktörlere dayalı AIDPOS algoritması tarafından belirlenecektir.

 

Velas VLX coin nasıl alınır?

Velas satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Platform şu anda bir avuç kripto para borsasında işlem görüyor. Platforma yatırım yapmak isteyen yatırımcılar, Velas ticareti yapan borsalardan birinde hesap açmalıdır. Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Velas’ın şu anda bulunduğu borsalar aşağıdaki gibidir:

Huobi Global – Gate.io – KuCoin – Bittrex – ProBit Global

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların Velas nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir