Vai Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı BNB Smart Chain
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Anonoim
 • Coin Sitesi https://venus.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar Binance Chain Wallet - MetaMask
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 1084USD
 • Kuruluş Yılı 2019
 • Listelendiği Borsalar Binance - Pancake Swap - Venus
 • Whitepaper https://venus.io/Whitepaper.pdf

Vai Hakkında

Rate this post

Vai (VAI) Nedir?

Vai, Binance Akıllı Zinciri üzerinde çalışan Venüs Protokolü üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir sabit paradır.

2019’da başlatılan Venüs Protokolü, XVS tokeni tarafından yönetilir. İkincisi, projenin kurucularına veya ekibine ön tahsisat olmaksızın adil bir başlangıç ​​​​kripto para birimi olarak tasarlanmıştır. Protokole likidite sağlayarak Binance Launchpool üzerinden kazanılabilir.

Venüs Protokolü tarafından desteklenen Vai, Binance Akıllı Zincirinde merkezi kontrol olmaksızın bir dizi sabit para ve diğer kripto varlıkları tarafından desteklenen ilk merkezi olmayan sabit para olduğunu iddia ediyor. Binance Smart Chain tarafından desteklenmek, Vai’nin kullanıcılarına yüksek hızlı, düşük ücretli bir para piyasası sunmasına olanak tanır.

 

Vai’nin Kurucuları Kimdir?

XVS, kurucu ve ekip tahsisi olmadan adil başlatma mekanizmasıyla dağıtılır. Bir Binance portföy şirketi olan iyi finanse edilen bir kuruluş olan Swipe tarafından desteklenmektedir. Swipe, aynı zamanda şirketin şu anki CEO’su olan Joselito Lizarondo tarafından kuruldu.

 

Vai’yi Benzersiz Yapan Nedir?

Venus protokolü, likidite tedarikçileri, protokol ödünç alanlar ve stablecoin madencileri tarafından çıkarılabilen yerel tokeni XVS tarafından yönetilir.

Protokolün kendisi, merkezi olmayan finans ( DeFi ) ekosistemine kullanımı kolay bir kripto varlık ödünç verme ve ödünç alma çözümü sunuyor . Kullanıcıların daha yüksek hızda ve daha düşük işlem ücretlerinde doğrudan teminat karşılığında borç almalarını sağlar. Venus ayrıca kullanıcıların Venus akıllı sözleşmesine en az %200 teminat yatırarak talep üzerine VAI stablecoin’i basmasına olanak tanır.

Venüs Protokolü aracılığıyla likidite sağlayan kişiler, kredi kontrollerini geçmek zorunda değildir ve Venüs merkezi olmayan uygulaması ( DAppt ) ile etkileşime girerek kredi alabilirler. Merkezi bir otorite tarafından yönetilmediğinden, Venus kullanıcıları keyfi kısıtlamalara tabi değildir ve her zaman yeterli teminat vererek istenilen likiditeyi sağlayabilirler.

Krediler daha sonra Venüs kullanıcılarının katkıda bulunduğu bir havuzdan sağlanır ve bu havuz da katkıları için yıllık yüzde getirisi (APY) alabilir. Venüs Protokolü ayrıca, doğru fiyatlandırma verileri sağlayan fiyat beslemesi kahinlerinden yararlanır.

 

Vai Ağı Nasıl Güvenlidir?

Vai ağı, Binance Akıllı Zincir tarafından tamamen güvence altına alınmıştır. Ethereum Sanal Makinesi ( EVM ) ile uyumludur ve Binance Zinciri çevrimdışı olsa bile çalışabilir. Binance Smart Chain, Proof of Stake Yetkisi (POSA) konsensüs mekanizmasını kullanır.

 

Vai’yi (VAI) Nereden Satın Alabilirsiniz?

Vai satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Binance – Pancake Swap – Venus

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların Vai nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir