UvToken Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı ETH/ERC20
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması UvToken Team
 • Coin Sitesi https://www.uvtoken.com/#/
 • Desteklediği Cüzdanlar -
 • Coin Arzı 2,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 196063USD
 • Kuruluş Yılı 2022
 • Listelendiği Borsalar PancakeSwap v2
 • Whitepaper https://www.uvtoken.com/#/

UvToken Hakkında

Rate this post

UvToken Nedir?

UvToken, herkesin dijital varlıklarını her zaman, her yerde güven ve rahatlıkla kullanmasına olanak tanıyan ve blockchain teknolojisi ile devasa dijital varlıkların uygulama senaryolarını zenginleştiren benzersiz teknolojisi sayesinde halka güvenli, kullanışlı ve verimli bir merkezi olmayan dijital varlık platformu sağlamayı taahhüt eder. iş ilerlemesini ve sosyal gelişmeyi teşvik etmek.

BTC, ETH, EOS, BSC, HECO, LOST, Cosmos, Binance, BOS, MOAC, Jingtum, ATOM, BCH, TRX, LTC, CKB, DOT, KSM, FIL, XTZ vb. dahil çok zincirli çoklu varlık yönetimi Desteği .

Uvswap merkezi olmayan ticaret Tamamen merkezi olmayan bir işlem yöntemiyle, kullanıcıların sipariş birleştirme için cüzdanlarından merkezi bir kuruma para aktarmaları gerekmez ve para alışverişini kolayca ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirler. Şu anda, piyasadaki çeşitli Dexe’ler, yalnızca ETH’de 0x veya EOS’ta Newdex gibi tek zincirlerde merkezi olmayan işlemleri desteklerken, zincirler arası değişim ihtiyaçlarının hala merkezi borsalara gitmesi gerekiyor.

Toplama DEX’i Cüzdan platformunu daha açık hale getirmek için, derinliği ve işlem çiftlerini artırmak için birleştirilmiş Dex “paket”i de sağlayacağız ve kullanıcılara işlem seçimi sunacağız, böylece kullanıcılar platformlar arası işlemleri kolayca gerçekleştirebilecekler. çok sayıda uygulama indirmek zorunda kalmadan Uytoken’in merkezi olmayan işlemlerini kullanmanın yanı sıra toplu Dex.

Finansal Yönetim Kredisi: Merkezi olmayan kredi hizmeti.

Faiz getiren: talep finansmanı ve vadeli finansman.

Staking: POS veya DPOS mutabakat mekanizmasını tutmak için bu tür halka açık zincir tokenleri, açık akıllı Staking madenciliğini ifade eder, daha sonra ETH2.0’ı destekleyecektir.

Bulut madenciliği: tamamen şeffaf tüm aritmetik sistem, sözleşme hesaplaması, aritmetiğe göre otomatik kar dağıtımı, kısa dönem, yüksek gelir.

Bulut Yatırımı: Yatırımın başarı oranını artırmak için keskin gözlem ve analiz ve muhakeme yeteneği olan, hem yüksek eğitim hem de zengin yatırım deneyimine sahip bir grup yerli ve yabancı blockchain uzmanından oluşur.

Yüksek Kaliteli DApp Cüzdanda ETH üzerinde merkezi olmayan finansal MakerDAO’yu deneyimleyin, EOS ödüllerini kazanmak için EOSRacing’de bir yarış arabası sürmeyi deneyimleyin ve ayrıca IOST’ta madeni para avlama havuzunda para için madencilik yapın. Şu anda bazı uygulamalar ve büyük oyunlar üçüncü taraf bağımsız APP’ler olarak mevcuttur, UvToken oturum açma ve işlem yetkilendirme aracı olarak yalnızca cüzdanla kullanılabilecek kaliteli DApp’leri seçecektir.

UVTOKEN, geleneksel cüzdanların tüm işlevlerini bir araya getirir ve merkezi olmayan sözleşmeler ve ürün işlevleri tasarımı yoluyla, yapılandırılmış gelir tabanlı ürünler oluşturur, blok zinciri projelerinin geliştirme modunu genişletir, sermaye kullanımını iyileştirir ve tek noktadan aşamalı, merkezi olmayan bir cüzdan hizmeti oluşturur. kullanıcıları, geliştiricileri ve üst katman uygulamaları entegre eden sağlayıcı.

Ek olarak, UVTOKEN tek koin-stok bağlantılı proje ve kökleri olan bir projedir. Proje yayınlanır yayınlanmaz, üst düzey borsalardan, kripto para birimi vlogger’larından, kurumlardan, kapitalistlerden ve ana akım medyadan büyük ilgi ve iyilik gördü. Dijital para birimi dünyasına güvenli bir giriş oluşturmak için birlikte çok taraf desteği!

 

UVT Nasıl Satın Alınabilir?

UVT satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

PancakeSwap v2

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların UVT nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir