Unitrade Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması
 • Coin Sitesi https://unitrade.app/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 23983USD
 • Kuruluş Yılı 2020
 • Listelendiği Borsalar OKX - Poloniex - CoinW - Hotbit - Jubi
 • Whitepaper https://unitrade.app/

Unitrade Hakkında

Rate this post

Unitrade (TRADE) nedir?

Unitrade (TRADE), alım satım, verim çiftçiliği , staking , IDO fırlatma rampası ve daha fazlası gibi özelliklere sahip bir DeFi uygulamasıdır . UniTrade, sırasıyla Ethereum ve Binance Smart Chain’deki (BSC) en büyük merkezi olmayan borsalar (DEX’ler) olan UniSwap ve PancakeSwap likidite havuzlarının üzerine inşa edilmiş tamamen merkezi olmayan bir DeFi ticaret platformudur .

Platformun temel özelliği ve UniTrade platformunun başlangıcı, neredeyse tüm ERC-20 ve BEP-20 tokenleri için limit ve zarar durdurma emirleri belirleyerek işlemleri otomatikleştirme yeteneğidir . Bu denetlenir ve tamamen güvenlidir ve kullanıcıların buna erişmek için bir hesaba veya KYC’ye ihtiyacı yoktur.

UniTrade platformunun diğer özellikleri şunları içerir: mevcut APY’ye ve beklenen getirilere sahip verim çiftlikleri ve TRADE sahipleri için ilk çiftlik teklifleri (IFO); TRADE token sahipleri için ETH ve BNB kazanmak için staking platformu; İncelenmiş ve yüksek kaliteli projeleri içeren UniTrade IDO fırlatma rampası; ETH ve BNB’de günlük ve haftalık kazançlar içeren piyango; UniTrade üretim portalında yeni NFT’lerin basımı ve ticareti ; UniTrade Exchange, en iyi kullanıcı deneyimini sağlamaya dayalı olarak oluşturulmuş DEX’i.

 

UniTrade’in Kurucuları Kimlerdir?

UniTrade, DeFi patlaması sırasında Uniswap’e limit emirleri vermek için gereklilikten yaratıldı. Kurucu ve geliştirici, @reborn1002 Twitter hesabını kullanır.

O zamandan beri, kurucu, yetenekli geliştiricileri, tasarımcıları, stratejik iş geliştirme ve pazarlama ekibini işe alarak UniTrade’in arkasındaki tam zamanlı ekibi büyüttü. Bu, ortaklıkları güvence altına almalarına ve platformları için bir pazarlama desteği başlatmalarına olanak tanır. Platform, DeFi kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaya uyum sağlayan yüksek kaliteli ürünler oluşturmak için geliştirildi.

 

UniTrade’i benzersiz kılan nedir?

UniTrade, şık ve sofistike bir platformda paketlenmiş yenilikçi ve etkili DeFi ürünleri sunar. Kullanıcı arayüzü diğer platformlardan sıyrılıyor – yeni başlayan kullanıcılar için kullanımı basit, ancak daha deneyimli DeFi kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayacak kadar güçlü.

Ayrıca UniTrade, Binance Smart Chain ile Ethereum arasındaki UniTrade köprüsünde zincirler arası varlıkları destekler. Ana hizmetlerini, tamamen sertifikalı ve güvenli bir zincirler arası köprü içerecek şekilde genişletiyorlar. Köprü, Ağustos 2021 itibarıyla tether (USDT), UniTrade yerel token (TRADE), Froge.finance (FROGE) ve kranz token (KRZ)’yi desteklemektedir. Gelecekte ortaklıklarını genişletmeyi ve yeni projeler üstlenmeyi umuyorlar.

UniTrade ayrıca bir DEX toplayıcı olarak işlev görecektir. Kullanıcılar, UniTrade’i kullanarak, siparişleriniz için en iyi oranı alabilecek ve işleminizin sorunsuz bir şekilde tamamlanma olasılığını artıracaktır. UniTrade ayrıca ticaret sözleşmesini, gaz ücretlerini %40-60 oranında azaltacak ve böylece kullanıcıların platformu daha fazla kullanmasına ve gaz nedeniyle yerine getirilmeyen siparişleri azaltmasına olanak verecek şekilde CHI gaz tokenlerini içerecek şekilde yükseltti. CHI gas tokenleri, işlem ücretlerini düşürmeye yardımcı olmak için 1inch tarafından sunulan bir ERC-20 ve BEP-20 tokenidir.

TRADE token sahipleri, platformu kullanarak pasif gelir elde etmek veya portföylerini büyütmek için çeşitli yollara sahiptir. Sahipler, çeşitli platform tekliflerinde toplanan ücretlerle stake yapabilir ve ödüllü ETH veya BNB alabilir. TRADE token sahipleri ayrıca fırlatma rampasında doğrulanmış ve yüksek kaliteli gelecek kripto para birimi projelerine de erişebilir. Verim çiftçiliği süreci ve ödülleri basittir ve token sahiplerinin hemen getiri elde etmelerini sağlar. Ayrıca, yeni IFO’larda önceliğe sahip olacaklar. Kullanıcılar kendilerini şanslı hissediyorlarsa, bir ticari tokenin bir girişe eşit olduğu günlük ve haftalık piyangoya girebilirler.

UniTrade ayrıca bir NFT üretim portalı sunar. Çiftçilik ödül çarpanları, ön satışlara erişim ve daha fazlası gibi birçok farklı özelliğe sahip benzersiz ve nadir NFT’ler üretebilirsiniz. Bir NFT basmak için, eşit miktarda TRADE token ve stablecoin yatırmanız gerekir. Yeni basılan NFT, herhangi bir pazarda alınıp satılabilir ve depozito, herhangi bir anda üretim portalı kullanılarak NFT’yi yok ederek kolayca geri alınabilir.

 

UniTrade Ağı Nasıl Güvence Altına Alınır?

UniTrade, Ethereum üzerine kuruludur ve akıllı sözleşme, Ethereum blok zincirinde çalışan ve platform tarafından desteklenen bir programdır. Akıllı sözleşmeler , anonim taraflar arasında güven ilişkilerinin, işlemlerin ve anlaşmaların sonuçlandırılmasına izin verir. Bu, bu süreçleri şeffaf, güvenli, geri alınamaz hale getirir ve diğer her şey hala izlenebilir.

 

UniTrade’i (TİCARET) Nereden Satın Alabilirsiniz?

TRADE satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

OKX – Poloniex – CoinW – Hotbit – Jubi

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların TRADE nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir