Unifi Protocol DAO Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Juliun Brabon - Kerk Wei Yang - Daniel Blanco
 • Coin Sitesi https://www.unifiprotocol.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 10,000,000USD
 • Coin Hacmi 28392152USD
 • Kuruluş Yılı 2020
 • Listelendiği Borsalar Binance - KuCoin - Coinbase Exchange - Huobi Global - Gate.io - Kraken
 • Whitepaper https://medium.com/unifiprotocol/introducing-the-unifi-protocol-2ad67bc8435

Unifi Protocol DAO Hakkında

Rate this post

Unifi Protocol DAO (UNFI) Nedir?

Unifi Protocol, blockchain ekonomisine devrim niteliğinde bir yaklaşımdır. Konsept basittir – ağ, işlem oynaklığını ve enflasyonu ortadan kaldırmak için gaz belirteci olarak bir sabit para kullanacaktır. Proje, ekonomik sürdürülebilirlik ilkesi üzerine inşa edilmiş bir sonraki blok zinciri sınıfını yaratmayı amaçlıyor. Başka bir kripto para birimi değil, bir blok zinciri oluşturmak.

Unifi Protocol DAO, bir işi yürütmek için yeterince öngörülebilir sürdürülebilir bir blockchain ekonomisi oluşturarak blockchain’i modern finans için bir çözüm haline getirme görevindedir.

Unifi Protocol DAO, 2018’den beri yenilikçi çözümleriyle blockchain ekonomisini yeniden şekillendiriyor. Bunlar arasında, sarmalayıcısız çapraz zincir köprüsü (uBridge), gelişmiş DeFi arbitraj stratejileri (DARBi) ile tamamlanmış çok zincirli bir AMM (uTrade) ve bir ekosistem ($UP) boyunca entegre edilmiş tamamen teminatlı token.

UNFI, Unifi Protokolü DAO için yönetim tokenidir. UNFI sahipleri, referandum önerme ve katılma konusunda münhasır haklara sahiptir.

 

Unifi Protocol DAO’nun Kurucuları Kimdir?

 Unifi Protokolü DAO, Susameseed adlı çevrimiçi bir bahis topluluğu tarafından kuruldu ve oluşturuldu.

Juliun Brabon, Unifi Protocol DAO’nun kurucu ortağı ve CEO’sudur. Buffalo Üniversitesi’nden İngilizce derecesi ile mezun oldu ve operasyon yönetimi alanında kariyere başladı. Daha sonra Jarrow Industries ve Dr. Vita da dahil olmak üzere birçok şirketin başkanı oldu. Mayıs 2018’de Susameseed’i kurdu ve Unifi Protocol DAO üzerinde çalışmaya başladı.

Kerk Wei Yang, Unifi Protocol DAO’nun akıllı sözleşme yeteneklerini geliştirmekten sorumlu, Unifi ekibinin bir diğer ayrılmaz parçasıdır. Singapur’daki Nanyang Teknoloji Üniversitesi’nden mezun oldu ve veri yönetimi alanında çalışmaya başladı. Ekim 2020’de Unifi Protocol DAO’ya tam zamanlı katıldı.

Daniel Blanco, Unifi Protocol DAO’nun baş geliştiricisidir. Bilgi teknolojilerinde sağlam bir geçmişe sahip olup, Transparent CDN ve Seedtag gibi şirketlerde çalışmıştır. Ekim 2020’de Unifi Protocol DAO’ya tam zamanlı katıldı.

 

Unifi Protocol Ağı Nasıl Güvenlidir? 

Unifi Protokolü, bir hisse kanıtı (PoS) konsensüs mekanizması ile güvence altına alınmıştır. PoS, düğümlerin geçerliliğini sağlamak ve madencilik sürecini güvence altına almak için tokenlerin belirlenebilir olduğu gerçeğine dayanır. Bu, düğümlerin verilen tokendeki paylarına göre seçildiği anlamına gelir. Bitcoin gibi kripto para birimleri tarafından kullanılan iş kanıtı (PoW) fikir birliği yönteminin aksine, PoS son derece ölçeklenebilir ve proje oluşturuculara daha fazla esneklik sunabilir. Sadece bu da değil, PoS madencilik sürecini kolaylaştırmak için çok büyük miktarda elektrik ve bilgi işlem gücü gerektirmez.

 

UNFI Nasıl Satın Alınır?

UNFI satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Binance – KuCoin – Coinbase Exchange – Huobi Global – Gate.io – Kraken

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların UNFI nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir