Unibright Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Unibright
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Marten Jung - Stefan Schmidt
 • Coin Sitesi https://unibright.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 150,000,000USD
 • Coin Hacmi 193254USD
 • Kuruluş Yılı 2018
 • Listelendiği Borsalar Bittrex - Uniswap v2 - Bancor Network - Bitrue
 • Whitepaper https://unibright.io/download/unibright_whitepaper.pdf

Unibright Hakkında

Rate this post

Unibright (UBT) Nedir?

Unibright, 1989’da kurulan SPO Consulting GmbH’nin bir üyesidir. Bulut tabanlı entegrasyon platformu 2011’de piyasaya sürüldü; Unibright’ın çapraz blok zinciri ve sistemler arası iş süreci entegrasyonu 2016 yılında başlatıldı.

Unibright, blok zinciri alanında uzman bir ekibin yanı sıra iş süreçleri ve entegrasyon konusunda 20 yılı aşkın deneyime sahip mimarlar, geliştiriciler ve danışmanlar tarafından desteklenmektedir.

Unibright, blok zincir teknolojisini ve sözleşmeleri ana akım kullanıcılara getirmek amacıyla birleşik bir çerçeve sunar. Unibright, kurumsal düzeyde blok zinciri çözümleri, entegrasyon platformları ve tokenize edilmiş varlıklara odaklanan bir ekosistem sunar.

Unibright, Temel Protokolün geliştirilmesinde de önemli bir rol oynar. Bu protokol, geleneksel sistemleri birbirine bağlamak ve Ethereum gibi genel bir ana ağdaki durumları noter tasdik etmek için tasarlanmıştır.

Baseline Protocol, açık kaynaklı bir girişimdir. Ara katman yazılımı olarak hareket ederek, güvenli ve özel iş süreçlerini düşük maliyetle sunmak için kriptografi ve mesajlaşmadaki gelişmeleri blok zinciri ile birleştirir.

Baseline Protocol, yeni blok zinciri siloları oluşturmaya gerek kalmadan B2B anlaşmalarını otomatikleştirebilir ve mevcut olanlarla yeni ilişkileri esnek bir şekilde ve sistem bütünlüğü kaybı olmadan entegre edebilir. Ayrıca, Temel Protokol, verileri eski sistemlerden taşımaya gerek kalmadan farklı tarafların kayıtları arasında tutarlılığı zorunlu kılabilir. Ayrıca çok taraflı bir iş akışını zorunlu kılabilir.

 

Unibright’ın Kurucuları Kimlerdir?

Unibright’ın kurucu ortakları, her ikisi de yazılım geliştirme, süreç entegrasyonu ve teknoloji danışmanlığı alanlarında 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Marten Jung ve Stefan Schmidt’tir.

Marten Jung, Unibright’ın kurucu ortağı ve CEO’sudur. UBT’den önce INATBA’nın bir üyesiydi ve EMINENT çalışma grubu için Ethereum ana ağ entegrasyonuna önde gelen katkıda bulundu.

Stefan Schmidt, Unibright’ın kurucu ortağı ve CTO’sudur. Ayrıca Baseline-protocol.org’da teknik yönlendirme komitesi üyesi ve Enterprise Ethereum Alliance’da entegrasyon görev gücü lideriydi.

 

Unibright Ağı Nasıl Güvenlidir?

Daha önce de belirtildiği gibi, Unibright, ekstra gizlilik sunan Temel Protokolün geliştirilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Ayrıca, zincirdeki hassas verileri açığa çıkarmadan kuruluşlar arasında gizli ve karmaşık işbirliğine olanak tanır.

Bir iş sürecindeki tüm katılımcılar mikro hizmet kapsayıcıları kurar. \ Baseline API daha sonra kapsayıcı ve ana ağ içindeki tüm hizmetlere bir ağ geçidi görevi görerek kuyruk yönetimi için bir sistem sağlar.

Güvenli durumsuz mesaj aktarımı sağlayan güvenli bir mesajlaşma hizmetinin yanı sıra özel mantık yürütme ve tutarlılık kanıtları oluşturabilen sıfır bilgi geçirmez bir hizmet de mevcuttur. Bu nedenle Unibright, blok zincir teknolojisini ve akıllı sözleşmeleri genel kullanıma getiren birleşik bir çerçeve sunar.

 

Unibright’ı (UBT) Nereden Satın Alabilirsiniz?

UBT satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Bittrex – Uniswap v2 – Bancor Network – Bitrue

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların UBT nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir