Umbrella Network Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Samuel Kim 
 • Coin Sitesi https://www.umb.network/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 500,000,000USD
 • Coin Hacmi 152712USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar Uniswap v2 - Gate.io - MEXC - Ascandex - LATOKEN - KuCoin
 • Whitepaper https://www.umb.network/wp-content/uploads/2021/02/umb_litepaper_design_v3.1.pdf

Umbrella Network Hakkında

Rate this post

Umbrella Network (UMB) Nedir?

Umbrella Network, 2021’in başında en büyük ilk dex tekliflerinden (IDO’lar) birini piyasaya sürdü. Bu, merkezi olmayan finans ( DeFi ) uygulamaları için güvenli ve kapsamlı bir şekilde ölçeklenebilir veri çözümleri sağlayan, topluluğa ait, merkezi olmayan bir oracle hizmetidir. Umbrella, kripto alanındaki blockchain uygulama geliştiricilerinin yanı sıra gerçek dünyadaki ticari işlemlere ilgi duyanlar için devrim niteliğindeki finansal veri kümelerine erişim sağlar .

Umbrella Network’ün ademi merkeziyet gücü, staking, topluluk oyları ve ödüller ve teşvikler için kullanılan UMB hizmet tokeni etrafında toplanmıştır. Umbrella Network, ikinci katman blok zinciri entegrasyonu sunarak yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir kehanet çözümü oluşturur.

 

Umbrella Network’ün Kurucuları Kimlerdir?

Samuel Kim , Umbrella Network’ün kurucu ortaklarından biridir. 2007 yılında University of Chicago Booth School of Business’tan işletme alanında yüksek lisans derecesiyle mezun oldu. 1998’de Columbia Üniversitesi’ne katıldı. 2002’de Dünya Bankası danışmanı oldu ve 2008’de Credit Suisse’e katıldı. ortak olarak.

Samuel Kim, 2012’de, 2016’ya kadar COO olarak görev yaptığı The Mobile Majority’yi (2016’da Gimbal tarafından satın alındı) kurarak ilk büyük girişimci girişimine başladı. Şirket, kurumsal müşteriler için mobil reklam danışmanı ve kampanya yöneticisi olarak görev yaptı. . 2017’de Kim, blockchain teknolojisini kullanan bir dijital reklamcılık protokolü olan Lucidity adlı yeni bir girişim başlattı. Halen şirkette yönetim kurulu üyesidir.

 

Umbrella Network’ü Benzersiz Kılan Nedir?

Umbrella Network, gerçek dünya verilerine dayalı merkezi olmayan finansal uygulamaların geliştirilmesini destekleyen ilk ağlardan biridir. Sadece bu da değil, şirket, ağın sağladığı neredeyse sonsuz ölçeklenebilirlik fırsatlarıyla da gurur duyuyor.

DeFi için yeni bir gelecek yaratmak amacıyla blockchain teknolojisini kullanan Umbrella Network, kişisel ve kurumsal finansmanı 21. yüzyıla taşıyor. Ayrıca protokol, piyasadaki en doğru fiyatı hesaplamak için birden çok kaynaktan gelen veri akışlarını kullanır ve böylece kullanıcılara en güncel bilgileri sunar. Son olarak, konu yönetişim olduğunda, Şemsiye Ağı tamamen merkezi olmayan bir yapıdadır. UMB tokeni sayesinde paydaşlar, doğrulayıcılar ve geliştiriciler yönetişim oylarına katılma ve ağın geleceğine karar verme fırsatına sahip olur.

 

Umbrella Network Ağı Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Umbrella Ağı, Ethereum blok zincirini temel alır ve veri aktarım sürecinin güvenliğini sağlamak için yetkilendirilmiş bir hisse ispatı ( DPoS ) konsensüs modelini kullanır. DPoS Şemsiye topluluğu, UMB belirteçlerinin çoğuna sahiptir ve Oracle hizmeti üzerinde temsili yönetim organları olarak hizmet verecek doğrulayıcı düğümleri seçecektir.

DPoS mutabakat mekanizması aynı zamanda Umbrella Network’ün son derece ölçeklenebilir olmasını sağlayan şeydir. Bitcoin gibi tokenler , blok zincirindeki düğümleri ve işlemleri doğrulamak için iş kanıtı ( PoW ) konsensüsüne güvenirken, Umbrella Ağı, doğrulayıcılar olmak için paydaşlara güvenir. Proof-of-stake mekanizması ayrıca işlemleri gerçekleştirmek için önemli ölçüde daha az elektrik ve bilgi işlem gücü gerektirerek Umbrella Network gibi projelerin daha ölçeklenebilir olmasını sağlar.

 

Umbrella Network’ü (UMB) Nereden Satın Alabilirsiniz?

UMB satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Uniswap v2 – Gate.io – MEXC – Ascandex – LATOKEN – KuCoin

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların UMB nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir