Tulip Protocol Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı SOL Solana
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Anonoim
 • Coin Sitesi https://tulip.garden/
 • Desteklediği Cüzdanlar -
 • Coin Arzı 10,000,000USD
 • Coin Hacmi 84780USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar FTX - Gate.io - Raydium - LATOKEN - AEX
 • Whitepaper https://tulip-protocol.gitbook.io/tulip-protocol/

Tulip Protocol Hakkında

Rate this post

Tulip Protocol Nedir?

Tulip Protocol Solfarm , Solana blok zincirinde otomatik birleştirme kasası stratejilerine sahip ilk merkezi olmayan getiri toplayıcıdır. Solana’nın düşük maliyetli, yüksek verimli blok zincirinden yararlanmak için tasarlanmıştır. Kasa stratejilerinin sık sık birleşmesine izin verir ve daha az aktif yönetim gerektirirken staker’lara daha yüksek APY sağlar. Platform hala beta aşamasında olmasına ve tüm kodlar deneysel olmasına rağmen, çiftlik, optimum APY’ler ve “kur ve unut” stratejileri ile kolaylaştırılmış bir kullanıcı deneyimi hedefliyor. Raydium ve SABER gibi Solana’ya özgü DEX’lere likidite sağlayarak Ethereum’da Uniswap ve BSC’de PancakeSwap örneğini takip eder. Kullanıcılar Solfarm’da likidite sağlar ve yatırımlarından ve Solfarm’ın yerel yönetim belirteci TULIP’ten faiz kazanırken, borsalar daha iyi likiditeden yararlanır.

Solfarm zaten bir dizi yinelemeden geçti. Örneğin, ekip lansmandan sonra çift varlıklı ödül havuzları ekledi ve kaldıraçlı çiftçiliği etkinleştirdi. Gelecekte, Solfarm kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve çiftliğin V2 versiyonu üzerinde çalışmak için ön ucunu optimize etmeyi planlıyor.

 

Solfarm’ın Kurucuları Kimdir?

Solfarm, DeFi alanında deneyim sahibi bir grup isimsiz insan tarafından kuruldu. “Momo” ve “senx”, kurucu ortaklar olarak listeleniyor; ilki, blok zinciri projelerini “DeFi ürünlerine yoğun bir ilgi ve gözle” yönetmek için dört yıllık kripto deneyimine sahip, ikincisi ise 1. kademe kripto borsalarında uzun yıllar operasyonel deneyime sahip. ve deneyimli bir zincirleme çiftçi. Solfarm’ın Baş Geliştiricisi, 2017’den beri bu alanda çalışan “therealssj”dir. “Post”, kıdemli geliştirici, sistem yönetiminde geçmişe sahip ve 2011’den beri ekosisteme dahil olan bir blok zinciri geliştiricisidir. “Littlepoggers”, bir madencilik ve düğüm -koşu meraklısı, Sistem Yöneticisi ve Genç Geliştiricidir. Son olarak, “barney”, iki tek boynuzlu at girişimi için iş deneyimine sahip UI/UX Geliştiricisidir.

 

Solfarm Ağı Nasıl Güvende?

Solfarm, Solana blok zincirinde kurulan ilk verim çiftliğidir. Solana, hızlı işlem süreleri ve küçük işlem ücretleri ile tanınır ve bu da onu Ethereum’a rakip olan en popüler blok zincirlerinden biri yapar.

Solana, kısmi Bizans Hata Toleransına sahip bir hisse kanıtı konsensüs mekanizmasına sahip birinci katman bir blok zinciridir. Dünya çapında faaliyet gösteren ve zirvede saniyede 50.000 işleme kadar işleyebilen 200 düğüme sahiptir. Solana, böylesine etkileyici bir performans elde etmek için bir dizi koordineli optimizasyon gerçekleştirir ve işlemleri çok iş parçacıklı bir şekilde işler, bu da onu daha yavaş blok zincirlerinden ayırır.

 

Solfarm’ı (TULİP) Nereden Satın Alabilirsiniz?

TULIP satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

FTX – Gate.io – Raydium – LATOKEN – AEX

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların TULIP nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir