TomoChain Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı TomoChain
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Long Vuong
 • Coin Sitesi https://tomochain.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 4406164USD
 • Kuruluş Yılı 2018
 • Listelendiği Borsalar Binance - Gate.io - FTX - KuCoin - Coinone - LBank - MEXC
 • Whitepaper https://tomochain.com/docs/technical-whitepaper--1.0.pdf

TomoChain Hakkında

Rate this post

TomoChain (TOMO) Nedir?

Aralık 2018’de piyasaya sürülen TomoChain (TOMO), Ethereum ( ETH ) blok zincirinin ölçeklenebilirliğini iyileştirmeye çalışan bir projedir . Bu öncelikle saniye başına işlem (TPS) kapasitesini artırarak yapılır.

Projenin nihai amacı, merkezi olmayan uygulamalar ( DApp’ler ) için bir blok zinciri altyapısı oluşturmak ve entegrasyon ve güvenliği geliştirmektir. TomoChain’in çözümü, blok zincirinin saniyede daha fazla sayıda işlemi nasıl gerçekleştirebileceğini çözmeyi gerektiren ve gerçek dünya kullanım durumları ve uygulamaları için akıllı sözleşmelerin faydasını katlanarak artıran bir görev olan akıllı sözleşme ölçeklenebilirliği sunmaktır.

 

TomoChain’in Kurucuları Kimdir?

TomoChain, aynı zamanda TomoChain Pte’nin CEO’su olan Long Vuong tarafından kuruldu. Ltd.

Ondan önce CityMe’nin CEO’su ve Alternative Blockchain’de NEM ( XEM ) blok zincirinin kurucu ortağı ve proje lideriydi. Blockchain ve ekonomi alanlarında uzmandır ve geçmişte bir dizi blockchain projesine danışmanlık yapmıştır.

 

TomoChain Ağı Nasıl Güvenlidir?

TomoChain, hisse kanıtı oylama konsensüsüne sahiptir, bu da onu her Ethereum akıllı sözleşmesinin anında işlem onaylarıyla çalıştırılabileceği ölçeklenebilir bir halka açık blok zinciri haline getirir. Tomo uygulaması, TomoChain üzerine kurulan ilk uygulamalardan biriydi ve bilgi paylaşımına odaklanan merkezi olmayan bir sosyal medya platformudur.

 

TomoChain’i Benzersiz Kılan Nedir?

TomoChain, yetki kanıtı konsensüsü, ana düğüm sistemi, 2 saniyelik onay, neredeyse var olmayan işlem ücretleri, yerleşik değişim protokolü, ICO akıllı sözleşme şablonları, simge sigortaları için API desteği gibi bir dizi benzersiz özelliğe sahiptir. ve Ethereum ve TomoChain arasında herhangi bir ücret olmadan entegrasyonlar ve zincirler arası işlem işlevi.

TomoChain ana ağı 2018’de başlatıldı ve hisse kanıtı oylamasını içeriyordu. Masternode’lara geçiş TOMO’yu basılabilir bir para birimi haline getirdi ve bu masternodlar blokların hem oluşturulmasına hem de doğrulanmasına katılıyor. Ağın basılmış TOMO ile bakımı için telafi edilirler.

Bir kullanıcı masternode adayı olmak isterse, 50.000 TOMO yatırması gerekir. Masternode’ların sonunda istifa etmesine izin verilir, ancak yatırılan TOMO, istifa yayınlandıktan sonra 1.296.000 blok boyunca kilitli kalır. Bir kullanıcı masternode adayı olduğunda, en çok oylanan 150 adaydan biri olmalıdır. Seçilirlerse, imzalamayı başardıkları blok sayısıyla orantılı olarak TOMO ödülleri alacaklar.

Bu nedenle TomoChain, daha hızlı olabilen ve daha düşük ücretlere sahip ölçeklenebilir bir blok zinciri sağlar. TomoChain’in çok çeşitli kullanım durumları vardır.

TomoChain, sıfıra yakın ücrete ve anında onay işlemlerine, bir hisse kanıtı zincirine, seçmen olarak stake etmeye ve bir masternode çalıştırmaya izin veren genel bir blok zinciri platformu sağlar.

 

TomoChain’i (TOMO) Nereden Satın Alabilirsiniz?

TOMO satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Binance – Gate.io – FTX – KuCoin – Coinone – LBank – MEXC

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların TOMO nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir