TokenClub Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Tong Gao
 • Coin Sitesi http://www.tokenclub.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 3255701USD
 • Kuruluş Yılı 2018
 • Listelendiği Borsalar Binance - Gate.io - OKX - MEXC - Tokocrypto - BakerySwap - Pionex
 • Whitepaper http://www.tokenclub.com/

TokenClub Hakkında

Rate this post

TokenClub (TCT) Nedir?

TokenClub (TCT), kullanıcılara analitik, danışmanlık ve diğer karmaşık hizmetler dahil olmak üzere blok zinciri teknolojisi ve kripto para piyasası hakkında kapsamlı bilgiler sunan Ethereum tabanlı bir kripto yatırım projesidir. TokenClub, Aralık 2017’de Singapur’da resmi olarak özel bir şirket olarak tescil edildi.

TokenClub, kullanıcılara profesyonel finansal tavsiyelerde bulunur ve akıllı kripto yatırımları için bir platform sağlar. Geliştiricilere göre, önerilen tüm bilgiler ilgili, önceden hazırlanmış, etkili, güncellenmiş ve gerçek zamanlı olarak analiz edilmiştir. Nasıl çalışır: Yeni başlayan yatırımcılar, platformdaki deneyimli kripto tüccarlarından öneriler ister, bunun sonucunda yatırımcılar bazı uzman bilgileri alır ve tüccarlar yardımları ve bilgileri için ödüller kazanır.

TokenClub ayrıca harici arayüz ve veri yapılarından, dahili işlem gücünden ve dahili hizmet tekliflerinden oluşan üç katmanlı bir kurulum kullanan bir emanet kripto para borsasıdır. Teknoloji, ağın çapraz değişim transferlerinin hızını artırmasına ve işlem süresini azaltmasına olanak tanır. Ayrıca, kullanıcılara toplu değişim özellikleri ve marj ticareti sağlar.

TokenClub’ın amacı, ilgili tüm piyasa verilerinin mevcut olduğu, ilgili bir toplulukla evrensel bir platform oluşturmaktır. Yaratıcıların nihai hedefi, hem kripto araştırma laboratuvarı hem de eğitim yatırım danışmanlığının sunulduğu yatırımcılar için bir kripto mağazası oluşturmaktır.

 

TokenClub’ın Kurucuları Kimdir?

TokenClub’ın (TCT) kilit kişisi, projenin kurucusu ve şirketin CEO’su Tong Gao’dur.

Tong Gao, 2012 yılında Pekin Posta ve Telekomünikasyon Üniversitesi’nden (BUPT) lisans derecesi ile mezun oldu ve ardından Michigan Üniversitesi Bilgi Okulu’nda (UMSI) doktora eğitimi aldı. Uzmanlık alanı veri madenciliği, doğal dil işleme, bilgi görselleştirme ve insan bilgisayar etkileşimidir. UMSI’de okurken Gao, insanların karar vermelerine, verileri anlamalarına ve her türlü veriden içgörü kazanmalarına yardımcı olacak araçlar oluşturmaya başladı. Ağustos 2017’de Tong Gao bir ekip kurdu ve TokenClub projesini başlattı. Ekibin çoğu Çin’de yerleşiktir ve genel merkezi/ofis adresi Şanghay’dadır.

Bir diğer önemli isim ise TokenClub’ın Avrupalı ​​direktörü ve stratejisti Benny Li. Li, blok zinciri iş stratejisi ve kripto yatırımlarında yetenekli bir uzman olarak kendini kanıtladı. İş profili proje analitiği, risk değerlendirmesi ve portföy yönetimidir.

 

TokenClub Ağı Nasıl Güvenlidir?

TokenClub ağındaki her şey akıllı sözleşmelerle düzenlenir ve kontrol edilir . TokenClub’ın akıllı sözleşmesi, Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 tokeni olarak çalışır.

 

TokenClub’ı (TCT) Nereden Satın Alabilirsiniz?

TCT satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Binance – Gate.io – OKX – MEXC – Tokocrypto – BakerySwap – Pionex

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların TCT nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir