ThreeFold Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Kristof de Spiegeleer
 • Coin Sitesi https://threefold.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar Binance Chain Wallet - MetaMask
 • Coin Arzı 4,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 75USD
 • Kuruluş Yılı 2016
 • Listelendiği Borsalar PancakeSwap v2 - Stellerterm
 • Whitepaper http://library.threefold.me/

ThreeFold Hakkında

Rate this post

ThreeFold (TFT) nedir?

2016 yılında kurulan ThreeFold, akıllı sözleşme tabanlı bir altyapıya evrensel erişim sağlayan, tam kapsamlı bir eşler arası İnternet ve Bulut yığınıdır. Belgelerine göre ThreeFold, blok zincirleri, IoT ağları, oracle’lar, merkezi olmayan kuruluşlar ve uygulamalar dahil olmak üzere mevcut veya gelecekteki tüm dijital iş yüklerinin kurcalamaya dayanıklı ve ultra verimli merkezi olmayan altyapılarında yerel olarak barındırılmasına olanak tanır.

ThreeFold, açık kaynaklı bir proje topluluğu, yığın geliştiriciler, düğüm operatörleri, altyapı uzmanları ve daha fazlası tarafından yürütülür. Herkes için, her yerde kullanılabilir, erişilebilir ve uygun fiyatlı gerçek anlamda merkezi olmayan bir İnternet altyapısı vizyonunu korumaya odaklanırlar.

ThreeFold Token (TFT), herkesin aracılar olmadan ağdaki İnternet ve Bulut kaynaklarının değiş tokuşuna katılabilmesini sağlamak için tasarlanmış bir yardımcı program tokenidir. Düğüm operatörlerini aylık gelirle teşvik eder ve geliştiriciler tarafından iş yükleri oluşturmak ve çalıştırmak için kullanılır.

 

ThreeFold’un kurucuları kimlerdir?

Kristof de Spiegeleer, ThreeFold’un kurucu ortağı ve CEO’sudur. Gent Üniversitesi’nde bilgisayar mühendisliği yüksek lisansını tamamladıktan sonra de Spiegeleer, 90’lı yılların ortalarında PSI Net ile Avrupa’nın ilk veri merkezini kurmaya başladı. Ardından, bulut otomasyonu ve İnternet depolama alanında önemli gelişmeler sağlayan birçok girişim kurdu. Bunlar daha sonra Symantec, Verizon, Oracle, TeleNet ve daha fazlası tarafından satın alındı.

2014’te diğer sektör uzmanları ve ThreeFold’un Adnan Fatayerji, Weynand Kuijpers, Owen Kemp ve daha birçok kurucu ortağıyla tanışmaya başladı. Birlikte sıfırdan başlamaya ve web3 ve web4 çağını güçlendirmek için en merkezi olmayan İnternet ve Bulut altyapısını oluşturmaya karar verdiler.

 

ThreeFold’u Benzersiz Kılan Nedir?

ThreeFold, Linux Çekirdeği üzerinde sıfırdan başlayan ilk blockchain özellikli altyapıdır. Ancak bunu yaparak, mevcut İnternet ve Bulut modellerinde verimliliği ve güvenliği etkileyen gereksiz kodları ve arka kapıları ortadan kaldırabilirler. ThreeFold’un en son teknolojisi, depolama iş yükleri için kuantum güvenliği ve 10 kata kadar enerji tasarrufu sağlar.

Ezber bozan kuantum güvenli depolama sistemi, yeni nesil docker konteyner ortamı ve güvenli eşler arası ağ ile vurgulanan çözümlerle yarattıkları şey, dünyadaki en kapsamlı, güvenli ve merkezi olmayan İnternet ve bulut altyapısıdır. Endüstri lideri araçlar ve çerçevelerle entegre oldular ve Linux üzerinde çalışan her şey ThreeFold’un işletim sisteminde çalışabilir.

Bir İnternet veya Bulut projesinden daha fazlası olan ThreeFold, merkezi olmayan İnternet ve bulut için alt tabakayı temsil eder.

 

ThreeFold Tokenlerini nereden satın alabilirsiniz?

TFT satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

PancakeSwap v2 – Stellerterm

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların TFT nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir