Tari World Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı ETH/ERC20
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Ki Hu Kwon - Hyang Su Kim
 • Coin Sitesi https://tari.world/
 • Desteklediği Cüzdanlar -
 • Coin Arzı 1,500,000,000USD
 • Coin Hacmi 824762USD
 • Kuruluş Yılı 2022
 • Listelendiği Borsalar Gate.io - Coinone - MEXC
 • Whitepaper https://official-11.gitbook.io/tariworld_whitepaper/

Tari World Hakkında

Rate this post

Tari World (TARI) nedir?

Tari World, metaverse tabanlı toplam iş ve ağ çözümüdür. İş ortamını çevrimdışı kadar rahat bir şekilde sağlıyoruz ve ayrıca işle ilgili içerikte ortak ilgi alanlarına sahip kullanıcıları eşleştirerek optimize edilmiş ağ sistemini yapılandırıyoruz.

Tari World’ün odaklandığı iki konu var. Birincisi, kullanıcılarla iş hakkında çevrimdışı olduğu kadar rahat konuşabilecekleri bir platform yok. İkincisi, aracılık platformunu kullanma ücretleri sözleşmelerde aşırıya kaçıyor. Tari World bu sorunları aşağıdaki üç yöntemle çözdü.

Birincisi, Tari World, diğer metaverse platformlarından farklı olarak yalnızca iş ve ağ oluşturmaya odaklanan bir metaverse oluşturur. Etkileyenler ve serbest çalışanlar, halk ve işletmeler, Tari World’e iş amacıyla ve belirli ilgi alanları ve fikirler hakkında rahatça konuşmak için gelirler. İş odaklıdır, bu nedenle amaç için doğru insanlarla eşleşir ve kullanıcıların ağ kurmak için ihtiyaç duyduğu tüm işlevleri sağlar.

İkincisi, Tari World yüz yüze olmayan platformların sınırlamalarının üstesinden gelir. Tari World, kendini gerçekte ifade etmek için çeşitli PFP kompozisyon öğeleri sunar ve kişisel ofislerin ve binaların özelleştirilmesine olanak tanır. Buna ek olarak, kişinin kendi portföyü veya PR materyalleri ile mekanın dekore edilmesine izin vererek, olduğundan daha eksiksiz bir kişisel PR alanı oluşturmak mümkündür. Kullanıcılar karakterlerini ve mekanlarını Tari World içinde kişiliklerini ifade edecek şekilde dekore ederse ve portföy gibi materyalleri sergilerse, şirketler markalarına veya projelerine en uygun modelleri kolayca bulabilirler.

Son olarak, Tari World’de sözleşmeler arasında aracılık ücreti alınmaz. Influencer’lar, freelancer’lar, markalar ve şirketler Tari World’de birbirleriyle buluşup sözleşme yapmakta serbesttirler ve bu süreçte herhangi bir aracılık ücreti alınmaz. Ücretlerden kaynaklanan bir yük olmadığı için Tari World’e daha fazla insan akacak ve bu da platformu etkinleştirecektir.

 

Tari World’ün Kurucuları Kimlerdir? 

Tari World, her ikisi de programlama konusunda kapsamlı deneyime sahip olan Ki Hu Kwon ve Hyang Su Kim tarafından geliştirilmiştir. Ki Hu Kwon, ncsoft ve WeMade olmak üzere iki yerde geliştirme ekibi lideri olarak çalıştı. ncsoft ve WeMade ile olan deneyimine dayanarak, Tari World’ün temel gelişiminden sorumludur. Yong Hwan Jeon, NCSoft, Rising Games ve Rocket Mobile’da geliştirici olarak çalıştı.

İki kişi, Ki Hu Kwon NCSoft’ta çalışırken tanıştı ve Ocak 2022’de iş odaklı metaverse platformu geliştirmeye başladı. Bu proje, artık Tari World oldu ve artık metaverse deneyimi olan geliştiricileri ve tasarımcıları içeriyor.

 • Tari World’ün (TARI) dağıtım planı nedir? Maksimum 1,5 milyar TARI arzı var. Mayıs 2022’de 3 tur TARI token satışı gerçekleştirildi. Token satışı yoluyla dağıtılan 0,15 milyar TARI ve ekosistemi genişletmek ve havuzu korumak için yaklaşık 0,45 milyar TARI kullanılacak.

Hizmetlerin genişletilmesi, Likidite ve Staking, ekosistem iyileştirmeleri ve daha fazlası gibi gelecekteki çalışmaları finanse etmek için yaklaşık 0,525 milyar TARI tahsis edilmiştir. Diğer TARI pazarlama, ekip, danışmanlar ve ortaklar için kullanılacaktır.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir