Syntropy Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Syntropy NOIA
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması William B. Norton - Jonas Simanavicius - Domas Povilauskas - Domantas Jaskunas
 • Coin Sitesi http://syntropynet.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 1,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 171185USD
 • Kuruluş Yılı 2019
 • Listelendiği Borsalar Gate.io - KuCoin - Huobi Global - Uniswap v2 - Bancor Network
 • Whitepaper https://www.syntropynet.com/docs/onepager

Syntropy Hakkında

Rate this post

Syntropy (NOIA) Nedir?

Syntropy, güvenlik, gizlilik, yönetişim, performans, güvenilirlik ve etkisiz kaynak kullanımı dahil olmak üzere mevcut İnternet çerçevesinde yaygın olan sorunları çözmek için tasarlanmıştır. NOIA tokeni 5 Ocak 2020’de piyasaya sürüldü ve Syntropynet 2017’de kuruldu.

Teknoloji hızla ademi merkezileşiyor, ancak tüm bu ademi merkeziyetçilik hala halka açık İnternet’in bağlantı kurmasını ve iletişim kurmasını gerektiriyor. Ne yazık ki, günümüzün interneti, teknolojinin gerçek demokratikleşmesini önleyerek oldukça merkezileşmiştir. Syntropy, mevcut protokollerle uyumluluktan ödün vermeden interneti özünde merkezsizleştirir. Gerçek ademi merkeziyetçiliğin başlamasına izin veren daha güvenli, daha hızlı bir İnternet deneyimi ile sonuçlanır.

NOIA tokeni, Syntropy ağı üzerinden bağlantıları ve veri aktarımlarını kolaylaştıran “gaz”dır. Katman 1 teknolojisi olarak NOIA, Web3 ekosisteminde iletilen bilgilerin toplam değerini temsil eder. Bu ağın oluşturulması ve ardından kullanıcı topluluğu tarafından ve kullanıcı topluluğu için işletilmesi için ilk finansal teşvikleri oluşturur.

Herhangi bir cihaz aracılığıyla gönderilen tüm bağlantılar ve veriler, tokenlerde sayılır. Bu nedenle, token, bir İnternet rölesinden türetilen değeri ve ekonomi içindeki gerçek değerini temsil eder.

 

Syntropy’nin Kurucuları Kimlerdir?

Syntropy, William B. Norton, Jonas Simanavicius, Domas Povilauskas ve Domantas Jaskunas tarafından kurulmuştur.

William B. Norton, programlanabilir İnternet olarak bilinen NOIA yazılım segmenti çözümü için olası ortakları, müşterileri ve tedarikçileri güvence altına almak için sosyal yardım faaliyetlerini başlatmaktan sorumlu kurucu ortak ve Baş Teknik İrtibat Kişisidir.

DrPeering’in de kurucusudur. Bundan önce, Console Connect Inc.’de baş bilim adamı olarak çalıştı ve IIX’te baş strateji sorumlusuydu. Ayrıca ETICS Danışma Paneli – Avrupa Komisyonu’nda İnternet Eşleme Uzmanı olarak çalıştı ve Equinix’in kurucu ortağı ve baş teknik irtibat kişisiydi. Ayrıca Michigan Üniversitesi Merit Networks’te 11 yıl boyunca İnternet Mühendisliği grubunun yöneticiliğini yaptı.

Jonas Simanavicius, Syntropy’nin kurucu ortağı ve CTO’su ve Clouder’ın CTO’su. Jonas, JPMorgan Chase& Co’da ortak uygulama geliştiricisi, Techsnapp Ltd’de mobil uygulama geliştiricisi ve danışmanı ve Approar Ltd’de mobil uygulama geliştiricisi ve danışmanıydı.

Domas Povilauskas, Syntropy’nin kurucu ortağı ve CEO’su ve Tellq’in kurucu ortağı ve CEO’sudur. Bundan önce, Trader’da serbest meslek sahibiydi ve Value Square’de finansal analist ve Orion Securities UAB FMI’da Finansal Analistti.

Domantas Jaskunas, Syntropy’nin kurucu ortağı ve COO’su ve ayrıca Tellq’in kurucu ortağıdır. Bundan önce SilverSea Asset Management’ta analist ve Gaotime’da mali asistandı.

 

Syntropy NOIA Nasıl Satın Alınır?

NOIA satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Gate.io – KuCoin – Huobi Global – Uniswap v2 – Bancor Network

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların NOIA nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir