SuperFarm Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Elliot Wainman
 • Coin Sitesi https://superfarm.com/#/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 1,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 2876565USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar Binance - Gate.io - KuCoin - Coinbase Exchange - Kraken - Huobi Global
 • Whitepaper https://superfarm.com/#/

SuperFarm Hakkında

Rate this post

SuperFarm (SUPER) Nedir?

SuperFarm, programlamaya gerek kalmadan yeni değiştirilemez tokenlerin ( NFT’ler ) başlatılmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş zincirler arası bir merkezi olmayan finans ( DeFi ) protokolüdür. Bir pazar yeri ve bir dizi yenilikçi araç, herhangi bir projenin kendi kurallarıyla bir çiftliği dağıtmasına olanak tanır.

SuperFarm, herhangi bir kodlama gerektirmeden bir NFT çiftliğine dönüştürerek herhangi bir simgeye fayda sağlamak için tasarlanmıştır. Bir dizi görsel araç sayesinde kullanıcılar, özelleştirilebilir kurallara ve ince ayarlı teşviklere sahip yeni bir çiftlik kurabilir. Çiftlikler, likidite sağlayıcılarını kolayca ödüllendirebilir, uzun vadeli hisseleri teşvik edebilir veya kamu hizmetleri içeren bir NFT aracılığıyla bir projenin hizmetlerine erişim sağlayabilir.

Kavramsal olarak, SuperFarm kapsamlı bir NFT pazarıdır. Kullanıcıların kendi NFT’lerini oluşturmalarına, NFT’ler için para toplamalarına, ERC-20 tokenleri oluşturmalarına ve NFT’leri video oyunu öğelerine bağlamalarına olanak tanır.

SUPER, SuperFarm’ın yönetişim, ücretler, stake etme ve NFT düşüşleri için kullanılan yardımcı programı simgesidir. SuperFarm platformu, 31 Mart 2021’de NFT Drops ve NFT Launchpad ile piyasaya sürüldü.

 

SuperFarm’ın Kurucuları Kimdir?

Elliot Wainman, SuperFarm’ın kurucu ortağı ve CEO’sudur. Wainman, Amerikalı bir etkileyici ve kripto blog yazarıdır.

Projenin ilk özel finansman turu, Bitcoin.com, Spark Digital Capital, GBV Capital, Solidity Ventures ve Animoca Brands tarafından yönetildi ve SuperFarm’ın 1,1 milyon dolarlık finansman sağlamasına izin verdi.

 

SuperFarm Ağı Nasıl Güvenlidir?

SuperFarm (SUPER), Ethereum blok zincirinde çalışan bir kripto para birimi tokenidir. Ağı, çalışma kanıtı ( PoW ) fikir birliği mekanizması Ethash tarafından korunmaktadır.

 

SuperFarm’ı (SUPER) Benzersiz Yapan Nedir?

SuperFarm, platforma ve kullanıcı arayüzüne odaklanan bir NFT çerçevesi oluşturuyor. SuperFarm için ana zorluk, yardımcı program oluşturarak ve NFT Farming için bir platform sağlayarak kullanımı kolay bir DeFi ve NFT altyapısı oluşturmaktır. Kullanıcıların kolayca çiftlikler kurmasına, tokenleri veya NFT’leri dağıtmasına ve kendi pazarları aracılığıyla satış yapmasına olanak tanır.

SuperFarm ayrıca kripto ekosistemleri ve oyun endüstrisi arasında bir bağlantı görevi görecek. AAA oyunlarında kullanılmak üzere toplanabilir tokenleri desteklemeyi amaçlar. SuperFarm’ın NFT’leri ile kullanıcılar video oyunu deneyimine ve sınırlı sayıdaki ürünlere erişim kazanır. Üyeler varlıklarını kullanabilir ve değiştirebilirler.

SUPER tokeni, kullanıcılara SUPERVERSE, Ortak Video Oyunları ve sık NFT düşüşleri aracılığıyla kripto alanında bir dizi fırsata erişim sağlar.

 

SuperFarm’ı (SUPER) Nereden Satın Alabilirsiniz?

SUPER satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Binance – Gate.io – KuCoin – Coinbase Exchange – Kraken – Huobi Global

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların SUPER nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

 

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir