Student Coin Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Wojciech Podobas
 • Coin Sitesi https://www.studentcoin.org/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 10,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 153158USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - ProBit Global - BitGlobal
 • Whitepaper https://www.studentcoin.org/whitepaper

Student Coin Hakkında

Rate this post

Student Coin (STC) Nedir?

Student Coin (STC), öğrencilerin ve eğitim kurumlarının kendi tokenlerini ve NFT’lerini oluşturmasına, tasarlamasına, özelleştirmesine ve yönetmesine olanak tanıyan bir geliştirme ve blok zinciri çözümüdür . Platformun kullanıcıları kişiselleştirilmiş tokenler oluşturabilir ve ayrıca bunların nasıl değiş tokuş edileceğini seçebilir. Student Coin, eğitim alanında blok zincir teknolojisinin uygulanması yoluyla öğrenim ücretleri sorununa bir çözüm sunmayı ve sahiplerine temettü getirmeyi amaçlamaktadır.

Tam ölçekli kripto platformu, web sitelerine göre, merkezi olmayan tokenlerin geliştirilmesi, blok zincirinin eğitim sektörüne tanıtılması, öğrencilerin birleştirilmesi ve modern eğitimde bir devrimin başlatılması için bir dizi araç ve ürün sağlıyor. Student Coin aracılığıyla, öğrenciler blok zinciri gelişmelerine erişir ve STC tokeni aracılığıyla birbirleriyle etkileşime girer.

Student Coin ile kullanıcılar kişisel tokenler, merkezi olmayan kredi tokenleri ve kitle fonlaması tokenleri, organizasyon tokenleri, NFT tokenleri ve başlangıç ​​tokenleri oluşturabilir. Tokenler geleneksel finansla kesişebilir, STC para birimini daha meşru hale getirebilir ve daha fazla büyüme için fırsatlar sağlayabilir. Şu anda Student Coin, web sitelerine göre dünya çapında 500 üniversite tarafından onaylanmıştır.

Proje Kasım 2017’de kuruldu. Yerel token olan STC’nin lansmanı da 2021’de gerçekleşti (Student Coin, Şubat 2021’de bir ICO gerçekleştirdi).

 

Student Coin’in Kurucuları Kimdir?

Student Coin (STC), kripto matematiği konusunda uzman ve projenin CEO’su, öğrenciler, öğretmenler ve girişimciler dahil olmak üzere çeşitli alanlardan ve prestijli üniversitelerden oluşan 51 kişilik küresel bir ekibin parçası olan Wojciech Podobas tarafından kuruldu.

Student Coin, ilk olarak Akademia Leona Kozminskiego veya Kozminsky University için duran ALK Student Coin olarak adlandırıldı. Daha sonra diğer üniversiteler tarafından kabul edilebilmesi için ALK Student Coin’den bir fork oluşturulmasına ve mevcut Student Coin’in piyasaya sürülmesine karar verildi.

Takımın omurgasında Maja Synowiec (Başkan Yardımcısı), Daniel Bihun (CMO), Sara Synowiec (CLO), Jacob Kozakiewicz (CPO) ve Hugo Dutka (CTO) yer alıyor.

 

Student Coin Ağı Nasıl Güvenlidir?

Student Coin (STC), Ethereum ve Waves üzerine inşa edilmiştir.

STC, ERC-20 uyumlu bir tokendir, yani bir iş kanıtı ( PoW ) konsensüs mekanizması ile güvence altına alınan Ethereum blok zincirinde çalışır . Ayrıca Student Coin (STC) , bir siber güvenlik danışmanlığı ve ürün şirketi olan Hacken tarafından denetlenmiştir.

 

Student Coin (STC) Nereden Satın Alabilirsiniz?

STC satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – ProBit Global – BitGlobal

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların STC nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir