StorX Network Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı ETH/ERC20
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Handy Barot
 • Coin Sitesi https://storx.tech/
 • Desteklediği Cüzdanlar -
 • Coin Arzı 1,500,000,000USD
 • Coin Hacmi 125512USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar BitMart - Bitrue - HitBTC - Coinstore
 • Whitepaper https://storx.tech/storx_whitepaper_v1.pdf

StorX Network Hakkında

Rate this post

StorX Network Hakkında

StorX, XinFin Network tarafından desteklenen, açık kaynaklı, güvenilir, sansüre dayanıklı merkezi olmayan bir bulut depolama ağıdır. StorX, kullanıcıların verilerini dağıtılmış bulutta güvenli bir şekilde depolamasını sağlar. StorX’e yüklenen her dosya, bir kullanıcının benzersiz parolasıyla şifrelenir ve ardından dünya çapında yayılmış bireysel operatörler tarafından işletilen çok sayıda otonom depolama düğümünde depolanmak üzere birden çok parçaya bölünür. StorX’teki her dosya şifrelenir, parçalanır ve birden çok düğüm arasında dağıtılır; StorX dahil hiçbir varlık, kullanıcının tam verilerine asla erişemez. Bu benzersiz dağıtılmış mimari, verilerin saldırıya uğramasını veya fidye yazılımı saldırılarına açık olmasını da önler. StorX, geleneksel bulut depolamaya kıyasla yalnızca daha hızlı değil, aynı zamanda %70 – %90’a kadar daha ucuzdur.

StorX’in Özellikleri: Daha Fazla Güvenlik – StorX, XinFin’in blockchain platformuna dayalıdır ve değişmezlik ve mutabakat dahil olmak üzere gelişmiş güvenlik özelliklerini miras alır. Ek olarak, uçtan uca şifreleme özelliğine sahiptir ve ağda depolanan veriler, depolama düğümleri arasında şifrelenmiş parçalara bölündüğünden, bireysel ana bilgisayar/operatör asla verilere erişemez veya verileri değiştiremez.

%100 Anonimlik ve Gizlilik – StorX, verilerinizi şifreler, küçük parçalara ayırır ve merkezi olmayan bir ağda dağıtır. Ana bilgisayarlar, dosyanızın parçalanmış bir kopyasını kendi düğümlerinde depolar ve dosyalarınızın içeriğini veya sahibini bilmelerinin hiçbir yolu yoktur ve şifrelenmiş dosyalarınızı bir araya getirip geri getirebilecek şifre çözme anahtarlarını yalnızca siz tutarsınız.

Paranın Karşılığı – Verileri depolamak için rekabet eden ana bilgisayar düğümleri arasında büyük bir rekabet vardır ve her kullanıcıya adil fiyatlar sağlar ve aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir düğüm havuzuyla, mevcut depolama miktarı önemli ölçüde artar ve bu da maliyeti düşürür. verileri sakla. StorX, özellikler açısından merkezi bulut depolama hizmetlerine kıyasla yalnızca üstün olmakla kalmaz, aynı zamanda maliyetin çok altında para için en iyi değeri sunar.

Daha Yüksek Hızlar – StorX’in merkezi olmayan mimarisi sayesinde, verilerinizin şifrelenmiş kopyaları birden fazla bölgede depolanarak daha hızlı alma hızları sağlanır.

Son Derece Yedekli – StorX, dosyaların yedekli veri parçalarını dünya çapında yayılmış birden çok depolama düğümünde depolar. Verileriniz birden çok düğümde bulunduğundan herhangi bir tek hata noktasını ortadan kaldırır ve merkezi bulut depolama hizmetlerinin sunduğu çalışma süresiyle rekabet eden yüksek bir çalışma süresi sunar.

Güvenilirlik – Verilerin birden fazla coğrafi bölgede birden çok depolama düğümünde çoğaltılması, veri sunucularını tehlikeye atabilecek kesintiler, sistem arızaları veya bilgisayar korsanlığı ve kötü amaçlı yazılım saldırıları gibi olaylara karşı koruma sağlar.

Açık Kaynak – StorX, tam şeffaflık sağlamak için platformu için açık kaynaklı yazılım kullanır. Açık standartlar ve olabildiğince çok kullanılır ve desteklenir ve kullanıcılar herhangi bir özel biçime kilitlenmez. Her şeyi içe ve dışa aktarabilirsiniz.

Topluluk Geliştirme – StorX, kullanıcılarına önde gelen yazılım mühendislerinden oluşan ve sayısı giderek artan topluluk katılımcıları tarafından geliştirilen en son özelliklerin giderek artan bir listesini sunar.

Çevre Dostu – Merkezi olmayan bir ağ, verileri depolamak için çok fazla enerji tüketen büyük veri merkezleri oluşturmak yerine, dünya çapında zaten mevcut olan yedek depolamayı kullanır. Bu, StorX’i merkezi bulut depolama çözümlerine kıyasla daha çevre dostu hale getirir.

StorX, yalnızca daha güvenli, özel ve daha hızlı değil, aynı zamanda merkezi maliyetin çok altında çevre dostu bir çözümle 100 milyar dolarlık bulut depolama endüstrisini alt üst etmeye hazır bir platform oluşturmak için dünyanın fazla veri depolamasından yararlanmayı hedefliyor. bulut depolama hizmetleri. Merkezi bulut hizmeti sağlayıcılarının monotonluğundan ve istismarcı piyasa uygulamalarından kurtulmak isteyenlere bir alternatif sunar ve topluluk tarafından topluluk için inşa edilen bir çözüm sunar.

 

SRX Nasıl Satın Alınabilir?

SRX satışı yapan tüm kripto para borsalarından bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

BitMart – Bitrue – HitBTC – Coinstore

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların SRX nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebilceğiniz bir çok yol var, ancak COİNİNCELE.COM olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir