StormX Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Simon Yu - Calvin Hsieh
 • Coin Sitesi https://stormx.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 10,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 9.242224USD
 • Kuruluş Yılı 2015
 • Listelendiği Borsalar Binance - FTX - Gate.io - KuCoin - Uniswap V2 - Upbit
 • Whitepaper https://s3.amazonaws.com/cakecodes/pdf/storm_web/STORM_Token_White_Paper_Market_Research_Network_Development_vFINAL_.pdf

StormX Hakkında

Rate this post

StormX (STMX) Nedir?

2015 yılında kurulan StormX, dünya çapındaki pazarlara ulaşan ilk küresel kripto para birimi tabanlı çözümlerden biridir. Bir mobil uygulama ve tarayıcı uzantısı olarak StormX, kullanıcılara çevrimiçi alışverişlerinin çoğu için kripto para iadesi getirmeyi amaçlıyor. Samsung, Nike ve Lego gibi kurumsal ortaklarla. StormX ayrıca, kullanıcıların ödüllerini artırmak için yerel STMX jetonunu kullanmalarına izin verir.

Şirket şimdiden Blockfolio, Litecoin Foundation ve Kyber Network’ten yatırım çekti. StormX, ürününü başarıyla geliştirdi ve kripto para iadesi topluluğunda endüstri lideri haline geldi. Şirket ayrıca bazı alışverişlerde %87,5’e varan geri ödeme sunarak kullanıcıların dikkatini çekiyor.

 

StormX’in Kurucuları Kimdir?

Simon Yu , StormX’in CEO’su ve kurucu ortağıdır. Yu, Washington Üniversitesi’nden 2014’te mezun oldu ve ardından 2020’de California Üniversitesi tarafından düzenlenen Berkley Blockchain Xcelerator’a katıldı. Profesyonel kariyeri, mezun olmadan birkaç yıl önce Penguin Delivery adlı bir şirketin kurulmasıyla başladı. Kampüs genelinde öğrencilere Kore barbekü takoları dağıtıyor. Mezun olduktan sonra Simon Yu, Amazon için finansal analist stajyeri oldu ve ardından KeyBank için kıdemli bir kredi riski analisti oldu. 2015 yılında Yu ve ekibi StormX’i kurdu.

Calvin Hsieh , şirketin CTO’su ve kurucu ortağıdır. Washington Üniversitesi’nden bilgisayar bilimi ve yazılım mühendisliği bölümünden mezun oldu ve ayrıca 2020’de California Üniversitesi tarafından düzenlenen Berkley Blockchain Xcelerator’ın bir parçasıydı. Nisan 2015’te Hsieh, Bomba Fusion LLC’ye yönetici ve web geliştiricisi olarak katıldı, ve 2017 yılında şirketin ortak sahibi oldu. 2015 yılında Simon Yu ile birlikte StormX’i kurdu.

 

StormX Ağı Nasıl Güvende?

Bir ERC-20 tokeni olarak STMX, Ethereum’un hisse kanıtı ( PoS ) konsensüs mekanizması tarafından güvence altına alınmıştır. PoS konsensüs mekanizması, paydaşların işlem doğrulayıcıları olmalarına dayanır. Bu fikir birliğini Bitcoin tarafından kullanılan iş kanıtından ( PoW ) ayıran şey budur.

PoS konsensüs mekanizması, PoW’dan farklı olarak büyük miktarda elektrik veya bilgi işlem gücü gerektirmediğinden son derece çok yönlüdür. Sadece bu değil, STMX bir ERC-20 tokeni olduğundan, bu kripto para birimini geniş çapta dağıtılabilir ve değiştirilebilir hale getirir. Ethereum tabanlı tokenler, Ethereum blok zincirindeki DApp’lere ve akıllı sözleşmelere entegre edilebilir .

 

StormX’i (STMX) Nereden Satın Alabilirsiniz?

STMX satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Binance – FTX – Gate.io – KuCoin – Uniswap V2 – Upbit

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların STMX nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir