Star Atlas Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı SOL Solana
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Michael Wagner - Pablo Quiroga - Danny Floyd - Jacob Floyd
 • Coin Sitesi https://staratlas.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 36,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 956423USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar FTX - Gate.io - Kraken - Ascandex - MEXC - Okcoin
 • Whitepaper https://staratlas.com/white-paper.pdf

Star Atlas Hakkında

Rate this post

Star Atlas (ATLAS) Nedir?

Star Atlas, sanal bir oyun metaverse’inde yer alan devasa bir çok oyunculu çevrimiçi oyundur. Unreal Engine 5 üzerine inşa ediliyor ve oyunun sinema kalitesinde, gerçek zamanlı ortamlara sahip olmasını sağlıyor. Star Atlas, üç büyük grubun ortaya çıktığı ve kaynaklar ve kontrol için rekabet ettiği 2620’de fütüristik bir bilim kurgu ortamında geçiyor: MUD – insanoğlu, ONI – uzaylı ırklardan oluşan bir konsorsiyum ve Ustur – duyarlı androidler.

Oyun farklı türleri birleştirir. Diğer oyuncular ve gruplarla nasıl etkileşim kuracağınıza dair taktiksel eylem planları geliştirmeniz gerektiğinden, kısmen stratejidir. Oyun, keşif ve sömürü için bol miktarda yıldız içerdiğinden, bunun bir kısmı keşif. Oyuncular birinci şahıs uçuş yoluyla bağımsız olarak bu yıldızlara seyahat edip keşfedebildiklerinden, bu kısmen bir uçuş simülasyonudur. Son olarak, oyuncular kaynakları mayınlayabilir ve bunu yaparak gelir akışları elde edebilir, bu da onu bir rol yapma oyunu haline getirir.

Bir ulus seçtikten sonra, oyuncular başlangıçta temel oynanışı keşfetmek için ulus güvenlik bölgelerinde savaşmadan başlar. Daha sonra, savaşın mümkün olduğu yerlerde orta seviye güvenlik ve açık oyun deneyimine geçebilirler.

Temel oyun sütunları şunlardır: * Derin uzay keşfi; * Savaş; * Uzay istasyonları ve gemiler inşa etmek; * Kaynakları çıkarmak için oyun içi meslek seçimi; * Kaynakların kontrolünü ölçeklendirmek için ittifaklar oluşturmak.

Oyunda edinilen varlıklar daha sonra gerçek dünya para birimiyle değiştirilebilir.

Star Atlas, Ocak 2021’de duyuruldu ve Solana blok zinciri üzerine inşa ediliyor . Merkezi olmayan bir borsa olan Serum ve merkezi bir borsa olan FTX gibi birkaç Solana tabanlı proje tarafından desteklenmektedir . Star Atlas’ın ayrıntılı bir yayın planı olmamasına rağmen, metaverse tokenlerinin Ağustos 2021’de işlem görmeye başlaması planlanıyor.

 

Star Atlas’ın Kurucuları Kimdir?

Star Atlas, CEO Michael Wagner, COO Pablo Quiroga, CPO Danny Floyd ve CTO Jacob Floyd tarafından kuruldu. Michael Wagner, Star Atlas’ı kurmadan önce bir VC fonunda ve blockchain odaklı ürünler üretmeye odaklanan Multichain Ventures şirketinde çalıştı. Pablo Quiroga, ek bir girişimin kurucusudur ve Star Atlas’ı kurmadan önce biyoteknolojide çalışmıştır.

 

Star Atlas Ağı Nasıl Güvende?

Star Atlas, Solana blok zincirinde kurulacak . Ekip, hızlı işlem süreleri ve küçük işlem ücretleri için Solana’yı seçti ve bugün itibariyle böyle iddialı bir oyuna ev sahipliği yapabilen tek blok zinciri haline getirdi.

Solana, kısmi Bizans Hata Toleransına sahip bir hisse kanıtı konsensüs mekanizmasına sahip birinci katman bir blok zinciridir . Dünya çapında faaliyet gösteren ve zirvede saniyede 50.000 işleme kadar işleyebilen 1500 düğüme sahiptir. Solana, böylesine etkileyici bir performans elde etmek için bir dizi koordineli optimizasyon gerçekleştirir ve işlemleri çok iş parçacıklı bir şekilde işler, bu da onu daha yavaş blok zincirlerinden ayırır.

 

Star Atlas’ı (ATLAS) Nereden Satın Alabilirsiniz?

ATLAS satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

FTX – Gate.io – Kraken – Ascandex – MEXC – Okcoin

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların ATLAS nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir