SIX Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı SIX
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Natavudh Pungcharoenpong - Vachara Aemavat
 • Coin Sitesi https://six.network/
 • Desteklediği Cüzdanlar -
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 2847007USD
 • Kuruluş Yılı 2018
 • Listelendiği Borsalar Bithumb - Coinone - Bitkub
 • Whitepaper https://github.com/thesixnetwork

SIX Hakkında

Rate this post

SIX Ağ (SIX) nedir?

SIX Network projesi, etkili merkezi olmayan finansal hizmetler ve işletmeler için gerekli bir blok zinciri altyapısı oluşturmak için blok zinciri ve akıllı sözleşmelerin gücü aracılığıyla dijital varlıkların gerçek gücünü açığa çıkarmaya odaklanır. “SIX Protocol” ve “Definix” gibi amiral gemisi ürünlerle değerli araçlar sağlayarak, endüstrilerdeki işletmeler çoklu blok zincir ağları üzerinde projeler oluşturabilecek ve gelişmekte olan dijital varlık yatırımı dünyasına rahatça erişebilecekler.

SIX, bu çözümleri, Merkezi Olmayan Finansal Hizmetler ve SIX Bridge’i sağlayarak dijital yaratıcı ekonomideki tüm paydaşlar için şeffaf, adil, güvenli ve verimli bir ekosistem peşindedir. 2021’de SIX Network, DeFi tokenlerinin otomatik ticaretini kolaylaştırmayı ve varlık yönetimi için giriş engellerini azaltarak geleneksel varlık yönetimini merkezden uzaklaştırmayı ve daha ortalama erişim tüketicilerine erişim açmayı amaçlayan merkezi olmayan bir finans (DeFi) platformu olan “Definix”i piyasaya sürdü. Definix’in içinde merkezi olmayan değişim (DEX), zincir üzerinde kripto varlık yönetimi ve bahis platformları bulunur.

SIX Network ekibi, 2022 yılına hızlı bir şekilde ilerlerken, SIX Network’ün ilk halka açık blok zinciri, işletmeleri Web3.0 çağına getirmeye yardımcı olmayı amaçlayan en büyük hırs projesi olan “SIX Protokolü”nü başlatmaya hazırlanıyor.

 

SIX’in Kurucuları Kimdir?

SIX Network, Natavudh Pungcharoenpong (Moo) ve Vachara Aemavat (Kuk) tarafından kuruldu.

Natavudh (Moo), Güney Doğu Asya’da (SEA) teknoloji şirketlerini kurma, finanse etme ve yönetme konusunda 18 yıldan fazla deneyime sahip bir teknoloji girişimcisidir. SEA’nın en büyük UGC topluluklarından biri olan Ookbee’nin kurucusu ve CEO’sudur. Ookbee, son 4 yılda Tencent ve Intouch holdingleri de dahil olmak üzere çeşitli yatırımcılardan 30 milyon ABD Dolarından fazla para topladı. Moo ayrıca, 80’den fazla portföy şirketi ile gelecek vaat eden Tayland ve SEA girişimlerine odaklanan çok başarılı bir 25 milyon USD’lik mikro fon olan 500 tuktuk’u yöneten 500 Startup’ta bir girişim ortağıdır.

Vachara (Kuk), sosyal medya analitiği, komuta merkezi ve daha fazla ürün yelpazesiyle Tayland’daki işletmeler için veri analitiği, sosyal medya araçları ve blok zincirine odaklanan lider bir girişim olan Computerlogy’nin kurucusudur.

 

SIX Protokolü nedir?

SIX Protokolü, yeni bir token yayınlayarak, merkezi olmayan bir uygulama (DApp) geliştirerek veya bir NFT projesi oluşturarak, blok zinciri ve Web 3.0 dünyasına rahatça girmek isteyen işletmelere temel bir blok zinciri altyapısı sunar.

SIX Protokol hizmetleri: Off-Chain to On-Chain Asset Converter, Web 3.0 Entegrasyonu ve Business Tokenization gibi geliştiricilerin uygulamalarını SIX Protokolüne kolayca entegre etmelerine yardımcı olabilecek bir hizmetler topluluğu.

SIX Chain: İşletmenin zincir üzerindeki projelerinin çeşitli zincirlere genişlemesini hızla kolaylaştıran blok zinciri ağı. Bunun da ötesinde, SIX Zinciri ayrıca işletmenin, herkesin ekosisteme katılmasına izin vererek, blok zinciri ağını kolaylıkla oluşturmak için özelleştirilebilen ve kendi tokenlerini kullanan bir grup düğüm olan alt düğümler oluşturmasını sağlar.

SIX Protokolünün bir başka parçası da, endüstrilerdeki işletmelerin kripto para birimi veya NFT yayınlama, anahtar yönetimi, ilk varlık teklifi vb. gibi operasyonları yönetmelerine yardımcı olmak için özel olarak hazırlanmış danışmanlık hizmetleri ve araç takımlarıdır.

 

SIX Nasıl Satın Alınır?

SIX satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Bithumb – Coinone – Bitkub

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların SIX nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

 

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir