Signum Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Signum Network Association
 • Coin Sitesi https://signum.network/
 • Desteklediği Cüzdanlar Binance Chain Wallet - MetaMask
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 2502USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar Bittrex - Indodax - Pancake Swap v2
 • Whitepaper https://signum.network/

Signum Hakkında

Rate this post

Signum nedir?

Signum, dünyaya en sürdürülebilir şekilde güçlü bir blok zinciri çözümü getiriyor. Bitcoin gibi Signum, merkezi olmayan bir defter sistemi kullanılarak dağıtılan, ticareti yapılan ve depolanan Signa adlı dijital bir para birimi sağlar. Aracılar, ödeme ağ geçitleri veya bankalar yoktur.

Ancak Signum dijital bir para biriminden çok daha fazlasıdır. Özelleştirilebilir bir platform olarak, durdurulamaz ve sansüre dayanıklı merkezi olmayan uygulamalara sahip olma gücüne sahiptir. Herkes, yalnızca hayal gücümüzle sınırlı olarak kullanılabilecek dijital varlıklar (tokenler) oluşturabilir. Borsalar, pazar yerleri, finansal hizmetler ve oyunlar neredeyse hiç yüzeye çıkmaz. Ve hepsinin en iyi yanı: Bitcoin veya Ethereum gibi diğer kripto para birimleri ile karşılaştırıldığında gerçekten sürdürülebilir.

Signum, yakın tarihli teknik raporunda, Blockchain’i çalıştırmak için Bitcoin enerjisinin %0,002’sinden daha azını üreten ve kolayca yeniden kullanılabilen tüketici sınıfı donanım kullanarak dünyanın ilk gerçekten sürdürülebilir blok zinciri olarak tanımlandı. ).

Gerçek sürdürülebilir madenciliğin yanı sıra Signum’un mimarisi, kolay akıllı sözleşmeler, sorunsuz ve güvenli ödeme çözümleri, token oluşturma, eşler arası mesajlaşma ve özelleştirilebilir veri kısayolları (takma adlar) içerir.

Signum, dijital ödemelere ek olarak size merkezi olmayan finans, oyunlar ve uygulamaları güvenli ve sansüre dayanıklı bir şekilde sunar.

 

Signa(SIGNA) nedir?

Signum’un yerel dijital parası olan Signa, gerçekten sürdürülebilir ilk kripto para birimidir. Signum’un tüm uygulamalarında kullanılabilir. Signa, Kapasite Kanıtı konsensüs algoritmasını kullanan ilk kripto para birimiydi.

Alternatif olarak Signa, Signum’un blok zincirindeki merkezi olmayan değişim sistemi olan BTDEX’te işlem görebilir. BTDEX, Signum SmartJ Akıllı Sözleşmelerine ve zincir üstü şifreli mesajlara dayalı kripto para birimleri ve geleneksel itibari para birimleri için benzersiz bir gözetimsiz değişim yöntemi uygular.

 

Signum’un arkasında kim var?

2019’dan bu yana, geniş ve ilgi çekici teknoloji topluluğuyla çekirdek geliştirme ekibi, Signum’un temeli üzerinde yorulmadan çalışıyor. Signum, 2014’te oluşum bloğuna sahip olan eski blok zinciri Burstcoin’den evrimleşmiştir. Bir İsviçre Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş olan Signum Network Association, Signum’un arkasında durur ve ağın büyümesini ve sürdürülebilir ve yenilikçi bir blok zinciri vizyonunu gerçekleştirmesini destekler.

 

SIGNA Nasıl Satın Alınır?

SIGNA satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Bittrex – Indodax – Pancake Swap v2

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların SIGNA nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir