Shyft Network Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Joseph Weinberg - Juan Aja Aguinaco
 • Coin Sitesi https://www.shyft.network/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 2,520,000,000USD
 • Coin Hacmi 37696USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar Gate.io - KuCoin - Uniswap v2 - Bitfinex - MEXC
 • Whitepaper https://www.shyft.network/

Shyft Network Hakkında

Rate this post

Shyft Network (SHFT) Nedir?

Shyft Network , özel ve genel ekosistemlerde ve ayrıca izinli ve izinsiz ağlarda depolanan verileri toplamak, doğrulamak ve doğrulamak için genel bir blok zinciri protokolüdür. Shyft, silolanmış veri kümeleri arasında köprü kurarak ham verileri anlamlı bilgilere dönüştürür. Böylece Shyft Network bu verilere güven aşılar, ayrıca ekonominin sektörü ve kamu sektörü için güvenilir bir işlem seviyesi yaratır.

Proje geliştiricilerinin fikri, KYC / AML tanımlama ve kullanıcı sertifikasyonu için (verilerin güvenliğini garanti edebilen) ve blok zinciri aracılığıyla kullanımı kolay ve güvenli bir platform oluşturmak, depolama maliyetlerini azaltmak ve verimliliği artırmaktır. Shyft, müşterilerini verilere bağlam eklemeye ve böylece itibar, kimlik ve kredi itibarına ilişkin özgün dijital yapılar oluşturmaya teşvik eder.

Shyft Network, merkezi olmayan finans ( DeFi ) için düzenleyici uyumlu araçlar oluşturarak, merkezi ve merkezi olmayan kuruluşlar arasındaki boşluğu doldurur ve blok zinciri dünyasına girmelerini kolaylaştırır. Amaçları, ana akım finansal kurumların DeFi’ye girmesine yardımcı olmak ve uyumlu bir şekilde katılmaktır. Bu, potansiyel olarak büyük sermaye girişlerini ve milyonlarca kullanıcıyı ana akım pazarlardan kriptoya çekebilir.

Veriscope, Shyft’in kripto borsaları, gözetimsiz cüzdanlar ve aracı kurumlar gibi sanal varlık hizmetleri sağlayıcıları (VASP’ler) için blok zinciri tabanlı uyumluluk çerçevesi ve akıllı sözleşme çözümüdür. Bu, Mali Eylem Görev Gücü (FATF) Seyahat Kuralına uymak içindir. FATF, kara para aklama ve terörün finansmanı ile mücadeleye odaklanan hükümetler arası bir kuruluştur.

 

Shyft Network’ün Kurucuları Kimdir?

Şirket 2017 yılında Bridgetown Barbados’ta kuruldu. 2012’den beri ekosistemde başarılı şirketleri toplu olarak başlatan bir grup deneyimli kurucu tarafından kurulmuştur.

Shyft Network’ün çekirdek ekibi, teknik detaylandırma, mimari uygulama ve ağ geliştirme vektöründen sorumlu beş kişiden oluşur. Bunlar arasında Joseph Weinberg ve Juan Aja Aguinaco (Shyft Network’ün kurucu ortakları), Chris Forrester (CTO), Kristofer Coward (Baş Bilim Adamı) ve Fredrico Nassire (CSO) yer alıyor.

Shyft ekibinin vizyonu, blok zinciri kullanarak kişisel verilerin çevresine dayatılan sınırları ortadan kaldırmaktır. Shyft Network, teknik ve ekosistem danışmanları olarak sektör liderleriyle birlikte çalışır ve büyür. Her zamanki ekibe ek olarak, Shyft küresel danışmanların desteğini aldı: Shyft Enterprise Yönetim Ekibinin bir parçası olan Bruce Silcoff ve Suzanne Ennis. Bir satış departmanı olarak hareket ederler ve uzun vadeli ortaklıklar ve kazançlı çok yıllı sözleşmeler için bir yol belirlerler.

 

Shyft Ağı Nasıl Güvenlidir?

Shyft sistemi, platform kullanıcılarına herhangi bir kişisel veriye güvenlik durumu veren KYC doğrulaması sağlar. Bu, bilgisayar korsanlığı riskini ortadan kaldırır ve kullanıcılar kimliklerinin mutlak gizliliğine güvenebilir.

Shyft Network, KYC verilerinin merkezi bir şekilde depolanması ihtiyacını ortadan kaldırır ve kullanıcıların saldırıya uğramasını önlemek için geliştiriciler, merkezi olmayan sanal profiller sunar. Ağ, KYC prosedürünü birleştirir, ancak aynı zamanda yüksek düzeyde kişisel veri korumasını garanti eder. Shyft, sağlanan KYC kimlik bilgilerinin korunmasını sağlayarak doğrulama ve koruma ile ilgilenen herkese yardım sunar.

Shyft Network, hem Ethereum ortamında hem de diğer ağlarda mevcut uygulamalarla çalışabilir. Shyft, blok zincirlerle birlikte çalışabilir, bu nedenle platform bu ağlardan yararlanır. Bu özellik önemlidir, çünkü projeler farklı ekosistemlerde çalışabilir.

 

Shyft Network’ü (SHFT) Nereden Satın Alabilirsiniz?

Shyft satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Gate.io – KuCoin – Uniswap v2 – Bitfinex – MEXC

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların Shyft nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir