Shiryo Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Jordan Fung
 • Coin Sitesi https://shiryo.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 1,000,000,000,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 10995USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar Uniswap v2 - MEXC - LBank
 • Whitepaper https://shiryo.com/wp-content/uploads/2022/01/EWP-v2.pdf

Shiryo Hakkında

Rate this post

Shiryo Nedir?

Shiryo , oyuncuların desteleri toplamasına ve maçlara katılmasına izin vermek için NFT’leri kullanan, Play-to-Earn ticaret kart oyununu içeren bir blok zinciridir. Arazisi dört temel gruba bölünmüş bir kıta olan Edrea dünyasında geçiyor; Toprak, Gök Gürültüsü, Su ve Ateş. Oyuncular , tokenin web sitesi aracılığıyla erişilen ısmarlama Shiryo Dapp aracılığıyla maçlara, turnuvalara katılabilir ve hatta arazi satın alabilecekler.

Yakın zamanda yayınlanan genişletilmiş teknik incelemeye göre, oyun için ilk topluluk liderliğindeki beta testleri, kısa bir süre sonra tam bir oyun sürümü ile birlikte Q1 2022’de gerçekleştirilecek. Yol haritası ayrıca 3D Metaverse entegrasyonu, bir sosyal alan yükseltmesi ve arazi genişletme seçenekleri de dahil olmak üzere diğer yükseltmeleri de detaylandırıyor. 2022’nin sonunda, oyuncuların oyunun tam olarak nasıl dengelenmesini istediklerine karar vermeleri için bir DAO, bir manga, bir anime ve bir Shiryo TCG mobil uygulaması olacak.

 

Shiryo’yu Benzersiz Yapan Nedir?

Shiryo Trading Card Game, her biri endüstri standardı bir sanat eseri kalitesine sahip 200 benzersiz kartla piyasaya sürülecek. Oyunculara ücretsiz olarak 50 kart verilecek, kendilerini Shiryo dünyasına kaptırmalarına ve oynamaya başlamalarına izin verecek. Sıralı, Nadir, Nadir, Efsanevi ve Efsanevi sıralı nadirlikte 150 kart NFT olarak elde edilebilecek. Kartlar her biri 5’li paketler halinde satılmaktadır .

Bunun üzerine oyuncular oyun içi oyun Avatarları edinebilirler.

Avatarlar, değişen nadirlikteki 9 özelliğe sahip piksel sanatı kurt kafaları NFT’leridir. Toplam 166 ayrı parça sayısı, milyonlarca olası kombinasyon oluşturabilir ve avatarları gerçekten benzersiz kılabilir.

Shiryo dünyası, geçmiş ve şimdiki olayları kendi zaman çizelgesinde tasvir eden derinlemesine bir bilgiye sahiptir.

Hikaye, Shiryo manga ve anime’nin piyasaya sürülmesiyle daha da genişletilecek.

Oyuncuları dünyaya kaptırmak için Shiryo ekibi The Shiryoverse adında bir metaverse yaratıyor. Oyuncular, Edrea kıtasının bir kısmına sahip olabilecek, arazilerinde çeşitli yapılar inşa edebilecekler. 3D Shiryo ortamı, metaverse kaşiflerinin VR kulaklıklarıyla arazilerini ziyaret edebilmeleri, sosyal alanlara girebilmeleri ve gelecekte diğer oyuncularla konuşabilmeleri için inşa ediliyor.

 

Shiryo-Inu Tokeni nedir?

Shiryo-Inu, tüm Shiryo ekosistemini besleyen ve oyun içi varlıklar ve hizmetler için para birimi olarak kullanılan bir tokendir.

Bir oyun içi varlığın her satışının %10’u tokeni yakmak için kullanılır ve arzı kalıcı olarak azaltır.

 

SHIRYO Nasıl Satın Alınır?

SHIRYO satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Uniswap v2 – MEXC – LBank

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların SHIRYO nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir