ShareToken Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Binance Smart Chain
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Tim Bos - Rohan Le Page - Peter David - Neville Christie - Jane Sadler-Kidd - Barry Brewster
 • Coin Sitesi https://sharering.network/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 319131USD
 • Kuruluş Yılı 2020
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - Gate.io - Uniswap v2 - ProBit Global - Binance Dex
 • Whitepaper https://sharering.network/public/sharetoken-whitepaper-en-web-v1.2.pdf

ShareToken Hakkında

Rate this post

ShareToken (SHR) Nedir?

ShareToken, ShareRing uygulaması, ShareRing mağazası ve her kullanıcının ShareRing ID’sini içeren ShareRing platformunda sektörler ve coğrafyalar arasında paylaşım hizmetleri için ödeme yapmak için kullanılan dijital bir yardımcı program tokenidir.

ShareRing, dağıtılmış defter teknolojisini ve çift token mekanizmasını kullanan açık kaynaklı bir blok zinciri tabanlı platformdur.

ShareRing platformunun geliştiricilerine ve kurucularına göre, mevcut hizmet paylaşım ekonomisi inanılmaz derecede parçalanmış ve çok yönlüdür, bu da tüketiciler için bunaltıcı olabilir. ShareRing platformunda ShareToken kullanımı, dünya çapındaki hizmetlere güvenli bir şekilde erişmenizi ve bunlar için ödeme yapmanızı sağlayan tek bir merkezi olmayan pazar yeri ve dijital para birimi sunarak bu sorunun üstesinden gelir.

2019’da platformun yaratıcıları ve buna karşılık gelen dijital para birimi, odaklarını seyahat endüstrisine çevirdi ve ShareRing platformunu kullanarak nelerin mümkün olduğuna dair ilk B2B tüketici örneği olan TravelRing’i yarattı.

ShareRing ağındaki işlem ücretlerini ödemek için kullanılmasının yanı sıra, SHR tokenleri, geri akış olarak bilinen ödüller kazanmak için de stake edilebilir.

 

ShareToken’in Kurucuları Kimdir?

ShareRing (ve buna bağlı olarak ShareToken) altı kişi tarafından ortaklaşa kuruldu: Tim Bos, Rohan Le Page, Peter David, Neville Christie, Jane Sadler-Kidd ve Barry Brewster.

Bos, David, Christie, Sadler-Kid ve Brewster, ShareToken ve ShareRing ortaya çıkmadan çok önce bir araba paylaşım ve kiralama teknolojisi tedarik çözümü geliştirmek için çalışıyorlardı. Zaten paylaşılan hizmetleri daha erişilebilir hale getirmeyi deniyorlar. Keaz adlı bu beyaz etiketli araç paylaşım çözümünün yaratılması, kurucuların, tüketicilerin araç havuzu, araç çağırma ve araç kiralama için özel yazılımlardan yararlanmasına yardımcı olmak için neye ihtiyaç duyulduğu konusunda bilgi sahibi olmaları anlamına geliyordu.

Rohan Le Page ise otomotiv endüstrisinde geniş bir geçmişe sahip ve Haziran 2020’ye kadar ShareRing’in COO olarak görev yaptı.

ShareRing ekibinin geri kalanı çok çeşitli disiplinlerden geliyor ve geliştiriciler, mühendisler, tasarımcılar, pazarlama uzmanları ve daha fazlasını içeriyor.

 

ShareToken Ağı Nasıl Güvenlidir?

ShareToken başlangıçta Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 tokeni olarak piyasaya sürüldü, ancak Temmuz 2019’da Binance Chain’de ShareToken’ın piyasaya sürülmesiyle BEP2 standardına geçti .

Bir BEP2 tokeni olarak ShareToken, bir dizi saldırıya karşı korumak için bir Tendermint BFT ve devredilmiş hisse kanıtı ( dPOS ) konsensüs mekanizmaları kullanan temel Binance Zinciri tarafından güvence altına alınır .

 

ShareToken’ı (SHR) Nereden Satın Alabilirsiniz?

SHR satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – Gate.io – Uniswap v2 – ProBit Global – Binance Dex

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların SHR nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir