Sentivate Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Thomas Marchi - Matt Karasiewicz - Lew Knopp
 • Coin Sitesi https://sentivate.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 4,200,000,000USD
 • Coin Hacmi 27515USD
 • Kuruluş Yılı 2014
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - Uniswap v2 - Hotbit
 • Whitepaper https://github.com/universalweb/Whitepaper/blob/master/WhitePaper.md

Sentivate Hakkında

Rate this post

Sentivate (SNTVT) Nedir?

Sentivate, merkezileştirilmiş ve merkezi olmayan bileşenlerden oluşan hibrit bir ağdır.

Geliştiricilerin belirtilen amacı, modern internet altyapısına bir alternatif oluşturmaktır. Ağ, hız, güvenlik ve ölçeklenebilirliğe odaklanarak hem merkezi hem de merkezi olmayan sistemlerin yeteneklerini aşacak şekilde tasarlanmıştır. Sentivate’in çözmeyi hedeflediği sorunların listesi, bant genişliği krizi, eski protokoller, bozuk DNS sunucuları, sorumluluk ve kimlik eksikliği, reaktif güvenlik, etki alanı kuralları ve web sınıflandırmasını içerir.

Sentivate 2014 yılında kuruldu ve yazılım şirketi Arity tarafından geliştirildi.

 

Sentivate’in Kurucuları Kimlerdir?

Sentivate, Thomas Marchi, Matt Karasiewicz ve Lew Knopp tarafından ortaklaşa kuruldu.

Thomas Marchi, Sentivate’in CEO’sudur. 2014 yılında, deneysel sosyal ağ LNKit’i ilk ürünlerinden biri olarak yayınlayan Arity’yi kurdu.

Matt Karasiewicz, şirketin CFO’sudur. Rider Üniversitesi’nden girişimcilik ve girişimcilik çalışmaları alanında lisans derecesi ile mezun olmuştur. Karasiewicz, Sentivate’ten önce Menrvah’ta yönetici ortak ve KMA Satellite Inc.’in başkanı olarak çalıştı.

Lew Knopp, şirketin stratejik bileşeninden sorumludur. Eski bir Birleşik Devletler Deniz Kuvvetleri Mührü, Templar Titan Inc.’in kurucusu ve Center for Online Justice’in kurucu ortağıdır.

 

Sentivate’i (SNTVT) Benzersiz Kılan Nedir?

Sentivate’in arkasındaki ekibe göre, tamamen merkezi olmayan web projeleri, bant genişliği sorununu çözememek ve DNS ve HTTP gibi eski teknolojileri desteklemekte zorlanmak gibi çeşitli sorunlarla karşı karşıyadır. Sentivate, merkezi olmayan öğelerle geliştirilmiş merkezi bir sistem olan hibrit bir ağın çözümün olduğunu iddia ediyor.

Sentivate, HTTP ve TCP’yi tamamen değiştirmek için UDSP teknolojisini kullanır ve gönderici ile alıcı arasında minimum gecikmeyle iki yönlü bağlantıya izin verir. UDP tabanlı, çift yönlü, şifreli ve güvenilir bir gerçek zamanlı veri aktarım protokolüdür. Tüm UDSP bağlantıları varsayılan olarak şifrelenir. UDSP, yüksek bant genişliği sunar ve çift yönlü akış bağlantıları, ağın daha az tıkanması, daha az gecikmesi ve daha güvenilir olması anlamına gelir.

Sentivate’in bir diğer önemli özelliği de Universal Domain System’dir (UDS).

Etki Alanı Kayıt Şirketi, Etki Alanı Sertifikaları ve Etki Alanı Bilgi Sisteminden (DIS) oluşur. Etki Alanı Kayıt Şirketi, etki alanı kaydı ve genel sertifika yönetimi için tasarlanmıştır. Etki Alanı Sertifikaları, ana bilgisayar adı bilgilerini sağlar. Etki Alanı Bilgi Sistemi, geleneksel alan adı hizmetinin yerine geçmiştir.

 

Sentivate Ağı Nasıl Güvence Altına Alınır?

Sentivate (SNTVT), Ethereum tabanlı bir ERC-20 tokenidir ve ağının Ethash mutabakat algoritması tarafından güvence altına alınmıştır.

 

Sentivate’i (SNTVT) Nereden Satın Alabilirsiniz ?

SNTVT satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – Uniswap v2 – Hotbit

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların SNTVT nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir