Seedify.fund Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Levent Cem Aydan
 • Coin Sitesi https://launchpad.seedify.fund/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask
 • Coin Arzı 100,000,000USD
 • Coin Hacmi 2831598USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - Huobi Global - Gate.io - Bybit - MEXC - PancakeSwap (V2)
 • Whitepaper https://docs.seedify.fund/

Seedify.fund Hakkında

Rate this post

Seedify.fund (SFUND) Nedir?

Seedify.fund (SFUND) Seedify, yenilikçilere ve proje geliştiricilere finansman, topluluk ve ortaklık kurma ve oyun ve blok zincirinin geleceğini yönlendirmeye yardımcı olmak için tam bir destek sistemi aracılığıyla güç veren blok zinciri oyun odaklı bir inkübatör ve fırlatma rampası. Ekosistemi aynı zamanda oyun ve metaverse varlıkları için bir NFT fırlatma paneli ve endüstrinin ilk oyun ve metaverse varlık merkezli NFT pazarı olan Seedify NFT Space’i içerir.

Katmanlı bir tahsis mekanizmasına sahip bir IGO fırlatma rampasına sahip olan Seedify, $SFUND sahiplerinin, özel satışlar ve ilk oyun teklifleri yoluyla kaliteli, tedarik edilen blockchain oyun projelerine erişim elde ederken tokenlerini stake etmelerini ve stake ödülleri kazanmalarını sağlar. Launchpad’in katman sistemi dokuz katmandan oluşur. Kademe 1, piyangoya dayalı bir tahsis süreci kullanırken, 2. kademeden 9. kademeye kadar olan katılımcılar garantili tahsisten yararlanır.

Paydaşlar, IGO’ların yanı sıra Seedify’ın NFT Launchpad’inde ilk NFT tekliflerine (INO’lar) ve ilk meta veri deposu tekliflerine (IMO’lar) da katılabilirler. Ek olarak, $SFUND stake etmek, sahiplerine Seedify’ın kuluçka programı tarafından seçilen ve desteklenen projelerden token alma fırsatı verir.

Blockchain oyunları ve oyna-kazan modeli aracılığıyla sunulan fırsatları dünya çapında milyarlara ulaştırmaya kararlı olan Seedify ekibi, blockchain oyunları ve metaverse startup’ları için kapsamlı bir destek ağı oluşturmak için sayısız VC’ler ve sektördeki meslektaşlarıyla önemli ilişkiler kurdu.

İlgilenen oyun endüstrisi yenilikçileri, proje tekliflerini Seedify’a sunar.

 

Seedify.fund’un Kurucusu kimdir?

Seedify’ın kurucusu ve CEO’su Levent Cem Aydan, on yılı aşkın girişimcilik deneyimine sahiptir ve ilk olarak 2012 yılında blockchain ekosistemine ilgi göstermeye başlamıştır. 2018’de, yeni başlayan kripto para birimi girişimlerine yönelik özel sermaye yaklaşımıyla hayal kırıklığına uğramış ve geleneksel risk sermayesinde mevcut olan çeşitli sorunlarla karşılaştığında, girişimciler için merkezi olmayan çözümlere ve adil kaynak yaratmaya odaklanmaya karar verdi. Böylece Seedify doğdu.

Oyuna blok zinciri entegre etme konseptinin gücünü ve potansiyelini fark ettikten sonra, Bay Aydan platformu döndürdü. 1 Ağustos 2021’de Seedify, blockchain ekosisteminin ilk oyun odaklı inkübatörü ve fırlatma rampası oldu.

2021’de Seedify.fund, SFUND token sahiplerinin hangi projelerin finanse edildiğine oy vermesini sağlamak için doğdu. Seedify, token sahiplerinin proje tekliflerinde sahip oldukları paylarla orantılı olarak oy kullanmalarına ve Seedify’ın karşı karşıya olduğu önemli kararların yönetimine katılmalarına olanak tanır.

 

Seedify.fund’u (SFUND) Nereden Satın Alabilirsiniz?

SFUND satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – Huobi Global – Gate.io – Bybit – MEXC – PancakeSwap (V2)

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların SFUND nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir