SALT Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Shawn Owen
 • Coin Sitesi https://www.saltlending.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 29227USD
 • Kuruluş Yılı 2017
 • Listelendiği Borsalar Gate.io - Uniswap v2 - HitBTC
 • Whitepaper https://www.saltlending.com/

SALT Hakkında

Rate this post

SALT Lending (SALT) Nedir?

SALT Lending, kullanıcılara kripto para destekli krediler sunan blok zinciri tabanlı bir borç verme platformudur. Kullanıcılar, teminat olarak Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Litecoin (LTC), Doge (DOGE), DASH (DASH) veya SALT (SALT) gibi kabul edilen tokenlerin herhangi bir kombinasyonunu teminat olarak yatırırlar. fiat para birimi veya sabit para.

SALT Lending, bir kredinin faiz oranını düşürmek için harcanabilen ve ikincil bir kredi teminatı biçimi olarak kullanılabilen SALT adı verilen yerel bir tokene sahiptir. Şu anda SALT, kredilerdeki faiz indirimleri, bir politika ve değişikliğe tabi olan bir değerleme için 7.50 $ değerinde itfa edilebilir.

Şirket 2016 yılında piyasaya sürüldü ve kâr amaçlı bir kuruluş olan Salt Blockchain Inc. tarafından işletiliyor.

 

SALT’ın Kurucuları Kimdir?

SALT, 2016 yılında Denver, Colorado’da bir grup Bitcoin meraklısı ve finans uzmanı tarafından, kullanıcılarına sahipliğini korurken nakit kredi sağlamak için kripto para birimlerinden yararlanma olanağı sağlayan bir ürünü piyasaya sürmeyi amaçlayan bir grup tarafından kuruldu. SALT, likidite arayan dijital varlık sahiplerine yeni bir çok yönlülük düzeyi sağlayan orijinal blok zinciri destekli krediyle kripto para piyasasına varlık destekli krediyi tanıttı.

Günümüze hızlı bir şekilde ilerlediğinizde, yalnızca kripto destekli kredi teknolojisi değil, aynı zamanda ölçeklenebilir, sigortalı kurumsal düzeyde kripto saklama ve blok zinciri izleme ürünleri de oluşturan, düzenlenmiş ve lisanslı bir şirket keşfedersiniz. SALT’ın şu anda çeşitli alanlarda deneyime sahip çekirdek çalışanları, teknik geliştiriciler ve danışmanlardan oluşan 40’tan fazla kişilik bir ekibi var.

 

SALT Ağı Nasıl Güvende?

Salt Platformu, varlıkları sigortalı soğuk hava deposunda tutar ve ağlarının ve kullanıcı fonlarının güvenliğinden sorumludur. Salt Platform’da anahtarlar çevrimdışı oluşturulur, çevrimdışı saklanır ve işlemler çevrimdışı olarak imzalanır; şirket, anahtarların hiçbir zaman ağa bağlı bir cihaza maruz kalmadığından siber güvenlik tehditlerini önemli ölçüde azalttığını bildiriyor. Çoklu imza güvenlik süreci, tek bir tarafın kullanıcı fonlarını hareket ettirememesini sağlar. Anahtar şifreleme ve dağıtım katmanları, kullanıcı fonlarını hem iç hem de dış tehditlere karşı korur. Salt Platformu, kripto varlıkları insanlarla, süreçlerle ve teknolojiyle korumak için bir gözetim çerçevesi kullanır.

Yerel tokeni SALT, Ethereum blok zincirinde yayınlanan bir ERC-20 tokenidir; bu, herhangi bir zincir üstü SALT işleminin Ethereum ana ağı tarafından doğrulandığı ve güvence altına alındığı anlamına gelir. Madenciler, blok zincirine yeni bloklar eklemek için birbirleriyle rekabet eder ve ağdaki tüm düğümlerin çoğunluğunun, yayınlanması için bir kaydı doğrulaması gerekir.

 

SALT Nasıl Satın Alınır?

SALT satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Gate.io – Uniswap v2 – HitBTC

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların SALT nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir