RunNode Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Solana
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması RunNode Team
 • Coin Sitesi https://www.runnode.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar -
 • Coin Arzı 1,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 33705USD
 • Kuruluş Yılı 2022
 • Listelendiği Borsalar Raydium - MEXC
 • Whitepaper https://docs.runnode.com/

RunNode Hakkında

Rate this post

RunNode Nedir?

RunNode protokolünü kullanabilen uygulamalar şunları içerir: DeFi Protokolleri Ödünç Verme Platformları Merkezi Olmayan Borsalar NFT Pazar Yerleri NFT Projeleri Metaverse Oyun Projeleri Getiri Toplayıcılar AMM’nin Meme Coin’leri Stablecoin’ler Ve Daha Fazlası…

Solana’nın bizim ve sizin inandığınız ve hayalini kurduğunuz tam potansiyeline ulaşmasının önünde duran nedir?

Mevcut haliyle Solana, Ethereum kadar geliştirici dostu değil, ancak bu hızla değişiyor.

Bu, RunNode ile biter. RunNode’un öncü teknolojisi ile: Kullanıcılar projeleri saniyeler içinde başlatabilecek; Bu projeleri ölçeklendirmek, bir düğmeyi tıklamak kadar basit olacaktır. Daha da iyisi, projeler yakında kripto cüzdanları aracılığıyla bağlanabilecek ve onchain RPC altyapısına erişebilecek.

Peki, Solana’nın Yolunda Tam Olarak Ne Duruyor? Solana konusunda bu kadar iyimser olmamızın bir nedeni var: blok zinciri katlanarak büyüyor ve bununla birlikte kullanıcılarda ve uygulama geliştirmede ciddi bir büyüme yaşıyor. Solana’nın bu güçlü büyümeye devam etmesi için birkaç eksikliği gidermesi gerekiyor: 1) Verimsizlikler. Solana’daki geliştiricilerin kendi doğrulayıcı düğümlerini ve altyapılarını oluşturması ve sürdürmesi gerekir. Geçerli düğüm erişimi, verimsizlikler ve gereksiz ek yük oluşturan trafik kullanımıyla ölçeklenmez. 2) Aşırı maliyetler. Mevcut RPC Düğümü sağlayıcıları, özellikle yeni başlayan projeler için çok maliyetlidir. 3) Kullanım Zorluğu. Bir RPC uç noktası elde etmek için, RPC sağlayıcılarından yanıt almak bazen günler ve haftalar alır ve bu çok külfetlidir. RunNode, bu belirli boşluklar göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Ve RunNode Neden Bir Çözüm Sağlıyor? RunNode, Solana’da projeler başlatan geliştiriciler için kullanımı kolay bir ölçeklendirme çözümü sunan bir Solana RPC Düğümü sağlayıcısıdır.

RunNode RPC Protokolü şunları sağlar: RunNode RPC Geliştirici API’sı — Geliştiricilerin ve uygulamaların Solana RPC Düğümlerine bağlanması için Infura’ya eşdeğer bir API.

Otomatik Ölçeklendirme — API, uygulamalar için trafikteki artış ve azalmaları işlemek için düğümleri otomatik olarak etkinleştirir.

RunAnalytics. Geliştiriciler, trafiği ve işlem hacmini analiz etmek için runnode.com’daki bir web arayüzünde analitiği görüntüleyebilir ve API anahtarları oluşturabilir/koruyabilir. GELECEĞİN GELİŞTİRİCİ ARAÇLARI

RunBox — DApp’leri canlıya geçmeden önce test etmek ve dağıtmak için bir Sandbox ortamı.

RunDeploy — Geliştiricilerin Solana blok zincirinde akıllı sözleşmeleri daha kolay yazmasına, derlemesine ve dağıtmasına olanak tanıyan bir akıllı sözleşme konuşlandırıcısı.

Bu özellikler sayesinde RunNode, daha önce atıfta bulunulan Solana’daki tüm boşluklara net ve spesifik çözümler sunar.

1) Son Derece Ölçeklenebilir Verimsizliklere elveda deyin. RunNode, projelerin ihtiyaç duyduğu şekilde ölçeklenecek RPC Düğümü uç noktaları sağlar!

Bu, trafik maliyetlerini tahmin ederken gereğinden fazla düğüm kullanan uygulamalar için şişkinliği ve verimsiz düğüm kullanımını azaltacaktır.

2) Maliyet Verimli Küçük geliştiriciler için RunNode ücretsiz bir plan sunar. Kurumsal düzeydeki geliştiriciler için bile maliyetler rakiplerden %10-20 daha düşüktür.

Dahası, maliyetlerin yönetilmesine yardımcı olmak için, yakında kripto cüzdan entegrasyonları ile bir kullandıkça öde seçeneği olacak. (Hayalet ve Sollet).

3) Kullanımı Kolay Uç Noktalar RunNode, başlamak için inanılmaz derecede basit 4 adımlı bir süreç sağlar: – Proje oluşturun – Projeyi adlandırın – Ana ağ uç noktalarını alın ve oluşturun – Gerektiğinde projeyi yükseltin.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir