Ripio Credit Network Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Sebastian Serrano
 • Coin Sitesi https://rcn.finance/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 122113USD
 • Kuruluş Yılı 2017
 • Listelendiği Borsalar Bancor Network - Gate.io - Huobi Global - HitBTC
 • Whitepaper https://github.com/ripio/rcn-network/blob/master/WHITEPAPER.md

Ripio Credit Network Hakkında

Rate this post

RCN nedir?

Ripio Credit Network RCN, sürtünmesiz, şeffaf ve sınırsız kredi pazarları oluşturmak için borç verenleri, borç alanları ve kredi verenleri blok zincirinde birbirine bağlayan açık kaynaklı bir küresel kredi ağıdır.

RCN Credit Marketplace, kullanıcıların RCN protokolüne erişmesine ve özellikleriyle bağlantı kurmasına izin veren tescilli bir Merkezi Olmayan Uygulamadır (dApp). RCN Credit Marketplace, dijital borç verme ve ödünç alma araçlarını blok zincirinin tüm şeffaflığı ve güvenliğiyle birleştirerek alacaklıların Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ve Merkezi Finans (CeFi) kredileri vermesine, Eşler Arası (P2P) krediler ödünç almasına ve yönetmesine olanak tanır. her şey tek bir yerde.

RCN, Ethereum ağında çalışan kendi açık kaynaklı blok zinciri borç verme ve ödünç alma protokolü tarafından desteklenmektedir. Modüler bir akıllı sözleşme setinden oluşan protokolün güncel sürümü RCN Protocol v4.0 “Diaspore”, kullanıcılarının kredileri belirleme, teminatlandırma, alma, geri ödeme, fonlama, transfer etme ve tahsil etmelerine olanak tanır. Kehanet çeşitleri, Kredi Türleri ve Destekler.

 

RCN’nin Kurucuları Kimlerdir?

RCN, Ripio Group’un CEO’su Sebastian Serrano tarafından kuruldu. Arjantinli bir teknoloji girişimcisi. 2013 yılında, tüketiciler için itibari paradan kriptoya aracılık ve eksiksiz bir fintech çözümleri paketi sunan dijital platform Ripio’yu piyasaya sürdü.

RCN, 2017’de sınırlar ötesinde kredi arzı ve talebi arasındaki uçurumu kapatmak ve birden fazla paydaş için merkezi olmayan borç verme ve borçlanma çözümlerinden oluşan yeni bir ekosistem yaratmak amacıyla doğdu. Credit Marketplace, dünyanın dört bir yanındaki kredi verenlerin cazip borç verme fırsatlarına erişmesine olanak tanırken, dünyanın her yerinden borç alanlar kripto-teminat göndererek kendi şartlarına göre fon talep etmenin keyfini çıkarabilir. RCN ayrıca bireysel borçluların ötesinde çeşitli kuruluşlara küresel kredi arzına esnek erişim sağlar.

 

RCN’yi benzersiz yapan nedir?

RCN’nin benzersiz önermesi şu üç faktörde yatmaktadır: Finansal Verimlilik: Eşler Arası Kredilerin borçlanma ve borç verme APR’leri arasında bir farkı yoktur. Artık borç verenler daha fazla kazanırken, borç alanlar daha az ödeyebilir.  Özelleştirilebilirlik: Eşler Arası Krediler, borç alanların kendi APR’lerini seçmelerine izin verir. Ödünç almak için nasıl ödeyeceklerine karar veren kişi olmak. – İstikrar: Daha da önemlisi Eşler Arası Kredilerin APR’leri vadeleri boyunca değişmez. Artık ilk günden son güne kadar ne kadar ödeyeceklerini bilebilirler.

 

RCN Nereden Satın Alınabilir?

RCN satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Bancor Network – Gate.io – Huobi Global – HitBTC

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların RCN nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir