RichQUACK.com Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Binance Smart Chain
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Anonoim
 • Coin Sitesi https://www.richquack.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar Binance Chain Wallet - MetaMask
 • Coin Arzı 100,000,000,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 2064586USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar Gate.io - MEXC - PancakeSwap v2 - BitMart - ApeSwap - DigiFinex
 • Whitepaper https://www.richquack.com/whitepaper

RichQUACK.com Hakkında

Rate this post

Rich Quack (QUACK) Nedir?

RichQUACK.com sahiplerine “sürtünmesiz getiri üretimi” ile ödüller ödemeyi amaçlayan bir başka aşırı deflasyonist Binance Akıllı Zincir (BSC) meme tokenidir. Sahiplerin, ücretlerin teslim edilmesini beklemeleri veya bahis yapmaları gerekmez. Ücretler akıllı sözleşme tarafından verilir ve hemen sahibinin bakiyesine yansıtılır.

Rich Quack, sahiplerine yatırım yaparak, inşa ederek, elde tutarak ve kazanarak para kazanma şansı sağlamayı amaçlamaktadır.

Rich Quack, ortak bir hedefi olan, çok çalışmaya ve bu amaca katkıda bulunmaya hazır insanlardan oluşan bir topluluk oluşturarak bunu başarmak istiyor. Proje, aynı zamanda tutmak için bir jackpot çekilişi kazanabileceğiniz ve her saat, gün, hafta ve ayda ödeme yapan loto oynayabileceğiniz güvenli ve güvenli bir yatırım ve bağış toplama platformunun geleceği olmayı hedefliyor.

Protokol, her işlem için %12’lik bir ücret uygulayarak sorunsuz bir getiri sağlar. Her işlemin %4’ü sahiplerine dağıtılır ve %4’ü QUACK/BNB likidite havuzuna sağlanır. %2’si “sürekli yükselen bir fiyat tabanı” oluşturmak için cüzdanları pompalayıp yakmaya, %2’si ise pazarlama ve geliştirici cüzdanına gidiyor.

Rich Quack, takipçilerini ve diğer kullanıcılarını “QUACK ordusuna katılmaya” ve “daha ​​fazla insan toplamaya” çağırıyor, böylece yükselebilsinler – ya da onların terimleriyle, birlikte zengin şarlatan olsunlar.

 

Rich Quack’in Kurucuları Kimdir?

Mem coinlerde sıklıkla olduğu gibi, proje kurucuları isimsiz kalmayı tercih etti. Anonim kurucuların diğer projeleri başarılı olmayı başarmış olsa da, bu bir risk olabilir. Günün sonunda, topluluk kuruculardan daha önemlidir ve projenin başarısı topluluğun büyümesine ve topluluk çabasına bağlı olacaktır.

 

Rich Quack Ağı Nasıl Güvenlidir?

Rich Quack, Binance Akıllı Zincirinde bir BEP-20 tokenidir. Kripto alanında oldukça saygın bir denetçi olan Techrate tarafından bağımsız olarak denetlenmiştir.

Rich Quack, düşük ücretleri ve hızlı işlem süreleri sayesinde meme coinleri için tercih edilen zincir olan Binance Akıllı Zincirinde (BSC) yaşıyor. Rich Quack, kendisini tüm zamanların en yüksek seviyelerine taşıyacak yeterli perakende yatırımcısını çekmeyi hedefliyor.

BSC, hisse ispatı konsensüs mekanizması ile güvence altına alınmıştır . İşlemleri doğrulamak ve blok zinciri güvenliğini sağlamak için her 24 saatte bir 21 doğrulayıcı seçilir. Bu doğrulayıcıların, bunu yapmaya hak kazanabilmeleri için Binance ile belirli bir miktarda BNB coini stake etmeleri gerekir.

 

Rich Quack (QUACK) Nereden Satın Alabilirsiniz?

QUACK satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Gate.io – MEXC – PancakeSwap v2 – BitMart – ApeSwap – DigiFinex

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların QUACK nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir