Rally Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Bremner Morris
 • Coin Sitesi https://rly.network/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 15,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 3014157USD
 • Kuruluş Yılı 2020
 • Listelendiği Borsalar Uniswap (V2) - Huobi Global - KuCoin - Coinbase Exchange - Gate.io
 • Whitepaper https://rly.network/RLYEcosystemWhitepaper.pdf

Rally Hakkında

Rate this post

Rally (RLY) Nedir?

Rally (RLY), içerik oluşturucuların kendi tokenlerini geliştirmelerine ve çalışmaları için dijital bir ekonomi yaratmalarına olanak tanıyan sosyal token merkezli bir protokoldür. Bu şekilde yayıncılar, sanatçılar, müzisyenler, aktörler, sporcular veya genel olarak tüm içerik oluşturucular topluluklarıyla etkileşime girebilir. Sorunsuz bir şekilde takipçi sayısını arttırma, takipte kalmalarını sağlama ve para kazanma seçenekleri sunma gibi özelliklere sahip olabilirler.

Rally Network’teki her içerik oluşturucu, uygun gördükleri şekilde kullanabilecekleri tamamen özelleştirilebilir markalı kripto para birimleri oluşturabilir. Örneğin içerik oluşturucular, takipçilerine içeriklere, etkinliklere ve ürünlere özel erişim verebilir veya sosyal medyada olduğu gibi platform ücreti ödemeden doğrudan takipçilerinden para kazanabilirler.

Takipçiler, içerik oluşturucuya bağlılıkları ve destekleri aracılığıyla özel erişim ve avantajlar elde edebilirler. Hem içerik oluşturucular hem de takipçiler, haftalık topluluk ağı ödülü olarak RLY alır.
Rally, platformun takipçiler ve içerik oluşturucular arasındaki ilişki üzerindeki etkisini desteklemek için işlem ve platform ücreti olmadan çalıştığı için öne çıkıyor. Dolayısıyla, geleneksel ve sosyal medya alternatiflerinden farklı olarak platform, karı maksimize etmeye odaklanmıyor.

 

Rally Kurucusu Kim?

Rally, bu sektörlerde kapsamlı deneyime sahip içerik oluşturucular ve medya profesyonellerinden oluşan bir ekip tarafından 2020 yılında kuruldu. İçerik oluşturma ekonomisinde bir düşünce lideri olan CEO Bremner Morris, daha önce Patreon’un pazara açılma organizasyonunun geliştirilmesinde yer almıştı. Şirketin üretici odaklı bir bağış platformu olan Patreon’daki uluslararası genişlemesinin arkasındaki isimdi. Ortaklıklar kurar ve platformda içerik oluşturucunun benimsenmesini sağlar.

Morris, Z nesline eğlence şirketi BratTV’nin COO’su ve kurucu üyesi olan Başkan Yardımcısı Nick Millman tarafından destekleniyor. Ayrıca, daha önce YouTube’un Tüketici ve Eğlence İletişimi Başkanı olarak görev yapmış, medya ve teknik iletişim müdürü Kurt Patat ile de birlikte çalışmış.
Rally’nin yatırımcıları arasında a16z, Coinbase Ventures ve Balaji Srinivasan’ın yanı sıra eski Coinbase CTO’su ve Coinbase kurucu ortağı Fred Ehrsam yer alıyor.

 

Rally Network Güvenli mi?

İçerik geliştirici para birimi, Rally tarafından yürütülen özel bir yan zincir üzerinde çalışır. Bu köprü aracılığıyla, kullanıcılar Ethereum ana ağındaki ERC-20 standardındaki RLY tokenlerini yan zincire aktarır. Köprüden Ethereum ağına dönmek için, ABD’li kullanıcılar için 2 ila 3 iş günü ve ABD’li olmayan kullanıcılar için daha uzun sürebilen Müşterini Tanı (KYC) sürecinin tamamlanması gerekir.

Şu anda kullanıcılar köprü üzerinden günde yalnızca 50.000 RLY işleyebilir. Küresel ağda maksimum sınır günlük 1.000.000 RLY’dir.

 

Rally (RLY) Nereden Alınır?

RLY; Uniswap (V2), Huobi Global, KuCoin, Coinbase Exchange, Gate.io ve Hotcoin Global gibi platformlarda yer almaktadır.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir