Project TXA Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Dennis Zhu
 • Coin Sitesi https://www.txa.app/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 50,000,000USD
 • Coin Hacmi 74542USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - ProBit Global - MEXC - Hotbit - CoinTiger
 • Whitepaper https://txa-project.typeform.com/to/t0msbxhN?typeform-source=www.txa.app

Project TXA Hakkında

Rate this post

Project TXA nedir?

Project TXA, yerleşim katmanının üzerine inşa etmek isteyen borsalara merkezi olmayan yerleşim hizmetleri sağlayan açık kaynaklı bir projedir. TXA’nın Merkezi Olmayan Yerleşim Katmanı, yeni bir tür kripto değişiminin temeli olarak hizmet ediyor: Hibrit Merkezi Olmayan Borsa anlamına gelen hDEX. TXA’nın Merkezi Olmayan Yerleşim Katmanı, merkezi olmayan yerleşime sahip merkezi bir sipariş defterinin mimarisini hayata geçirir. Bu, tüccarların gizlilik ve güvenlik açısından DEX benzeri bir ticaret deneyimi yaşarken CEX benzeri hızlara erişebilecekleri anlamına gelir.

TXA’nın Merkezi Olmayan Yerleşim Katmanı tamamen genişletilebilir, yani token sahipleri tarafından onu kullanmak isteyen tüm borsaları desteklemek için TXA Yönetişim Süreci aracılığıyla genişletilebilir. Daha sonra, artan sayıda değiş tokuşu desteklemek için açık kaynak geliştirme yoluyla entegre edilebilir. Bu nedenle, onu kullanmak isteyen herhangi bir kuruluş tarafından işletilen birden fazla değişim platformunu potansiyel olarak destekleyebilecektir. Örneğin, Tacen (tacen.com) şu anda dünyanın ilk hDEX’ini inşa ediyor ve sonunda bu yeni değişim mimarisine ilgi duyacak ve genişlemesine ve büyümesine katkıda bulunacak birçok geliştiriciden ilki.

TXA’nın Merkezi Olmayan Yerleşim Katmanı, eşleşen siparişlerde anlaşmayı sonuçlandırmak üzere P2P yükümlülükleri üzerinde bir fikir birliğine varmak için bir Yerleşim Verisi Oracles yeter sayısı (şu anda en az 10) için bir merkez görevi görür. SDO operatörleri, TXA’yı stake eden ve bir hDEX’te yapılan işlemler için takas hizmetleri sağlayan TXA token sahipleridir. Daha sonra ticaret başına hizmetleri için bir uzlaşma ücreti talep etme özgürlüğüne sahip olacaklar, bu da değişim sürecinin daha da demokratikleşmesine yol açacaktır. Başka bir deyişle, bir SDO, Merkezi Olmayan Uzlaşma Katmanında ticaret verilerini alan, ticaret mutabakat sürecini destekleyen ve SDO operatörlerine ticaret ve mutabakat sürecinde mülkiyeti almaları için bir platform sağlayan bir düğüm türü olarak hizmet eder.

 

TXA’nın Yardımcı Programı nedir?

TXA tokeni, TXA’nın Merkezi Olmayan Yerleşim Katmanı için ekosistem hizmet tokenidir. TXA Merkezi Olmayan Yerleşim Katmanını kullanan borsalarda bir ücret ikamesi olarak kullanılabilir veya Merkezi Olmayan Yerleşim Katmanı içinde bir Yerleşim Veri Oracle’ını çalıştırmak ve ağ yönetişimine katılmak için stake edilebilir. Topluluktaki TXA tokeninin sahipleri, Merkezi Olmayan Yerleşim Katmanı üzerine inşa edilen borsalara ekosistem içinde merkezi olmayan yerleşim hizmetleri sağlama fırsatına sahip olacak ve ekosistem içindeki hizmetleri için bir ücret talep edebilecektir. Hızla artan düzenlemeyle, DeFi’deki getiri sağlayan kaynaklar hızla tükeniyor. SDO operasyonu, topluluğa yeni nesil verim fırsatları sunar.

TXA’nın yardımcı programı tamamen TXA Merkezi Olmayan Yerleşim Katmanı içindedir ve takas hizmetleri için onu kullanan borsalarda kullanılabilir.

 

TXA’yı Nereden Satın Alabilirsiniz?

TXA satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – ProBit Global – MEXC – Hotbit – CoinTiger

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların TXA nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir