Presearch Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Colin Pape - Thomas LeClair
 • Coin Sitesi https://www.presearch.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 500,000,000USD
 • Coin Hacmi 76257USD
 • Kuruluş Yılı 2017
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - Uniswap v2 - ProBit Global - CoinEx
 • Whitepaper https://www.presearch.io/vision.pdf

Presearch Hakkında

Rate this post

Presearch  (PRE) Nedir?

Presearch , 3,5 milyondan fazla kullanıcıya ve ayda yaklaşık 200 milyon aramaya sahip, merkezi olmayan bir arama motorudur. Kullanıcılara üç benzersiz değer önerisi sunar:

 1. Verileri ve mahremiyeti üzerinde kontrol sahibi olmak
 2. Ekosisteme değer katmak için ödeme almak
 3. Merkezi olmayan bir arama ekosistemi

Presearch, geleneksel arama motorlarının sorununu tespit etti ve onu tersine çevirdi. Arama motorlarının kullanıcının verilerinden para kazanması yerine, kullanıcılar veriden kendileri para kazanıyor. Presearch bunu, kullanıcılarına arama motorunu kullanmaları için ödeme yaparak yapar. Şirket, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak tasarlanmıştır, böylece kar amacı güden şirketlerin, kullanıcıların çıkarlarına aykırı olabilecek teşviklerini ortadan kaldırır. Ayrıca, düğümlerinin topluluk üyeleri tarafından işletilmesi sayesinde ekosisteminin ademi merkeziyetçiliğini de başarır.

Presearch, evrimini üç ana aşamaya ayıran inanılmaz derecede ayrıntılı bir yol haritasına sahiptir. İlk aşama, 2017’deki lansmanını takip etti ve bir ürün-pazar uyumu oluşturmak için tasarlandı. Şirketin şu anda içinde bulunduğu ikinci aşama, aramayı merkezi olmayan hale getirmeyi amaçlayan sürdürülebilir bir iş modeli oluşturmaya adanmıştır. Son aşama, bir DAO’nun kurulması yoluyla yönetişimin merkezi olmayan hale getirilmesine ayrılacaktır . Şu anda, Presearch ana ağ lansmanı üzerinde çalışıyor ve Google tarafından İngiltere ve Avrupa’daki tüm yeni Android cihazlarda varsayılan arama motoru seçeneği olarak listelendi.

 

Presearch Kurucuları Kimdir?

Presearch, CEO Colin Pape ve Thomas LeClair tarafından başlatıldı. 2017’de Presearch’ü kurmadan önce, anahtar teslim yerel bir mağaza platformu olan Shopcity.com’u kurmuşlardı. Bunlar, 2017 yılında projenin danışma kuruluna katılan deneyimli bir mühendis ve veri bilimcisi olan CTO Trey Grainger tarafından tamamlanmaktadır. Tim Enneking, Presearch’ün danışma kurulu başkanı ve dünyanın ilk kripto fonunun kurucusudur.

 

Presearch Ağı Nasıl Güvenli Hale Getirilir?

PRE, Ethereum üzerinde bir ERC-20 tokenidir. ERC-20, Ethereum blok zincirinde yayınlarken çoğu yeni belirtecin takip ettiği bir token standardıdır. Ethereum, en popüler blok zincirlerinden biridir ve birçok merkezi olmayan uygulama ve borsanın başlatılması için başvurulacak çözümdür. Madencilerin yeni Ether madenciliği yapmasını gerektiren bir iş kanıtı konsensüs mekanizması ile güvence altına alınmıştır . Bir dizi merkezi olmayan düğüm, işlemleri doğrular ve Ethereum blok zincirini güvence altına alır.

 

Presearch’ü (PRE) Nereden Satın Alabilirsiniz?

PRE satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – Uniswap v2 – ProBit Global – CoinEx

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların PRE nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir