Polymath Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Chris Housser - Trevor Koverko
 • Coin Sitesi https://www.polymath.network/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 30829450USD
 • Kuruluş Yılı 2018
 • Listelendiği Borsalar Huobi Global - Binance - Coinbase Pro - Gate.io
 • Whitepaper https://www.polymath.network/resources/whitepaper

Polymath Hakkında

Rate this post

Polymath (POLY) Nedir?

Polymath, blok zincirinde güvenlik tokenleri oluşturmak, yayınlamak ve yönetmek için teknoloji sağlar. Polymath, birleşik bir güvenlik tokeni standardının oluşturulmasına öncülük etti. Polymath’in Ethereum tabanlı çözümü kullanılarak dağıtılan ERC 1400 ve 200+ jeton. Mevcut blok zinciri ağlarının sermaye piyasalarının beklediği düzenleyici gereksinimleri karşılamada yetersiz olduğunu kabul eden Polymath, özellikle düzenlenmiş varlıklar için geliştirilmiş bir kurumsal blok zinciri olan Polymesh’i kurdu. Polymath, günümüzün modası geçmiş süreçlerini basitleştirir ve kimlik, uyumluluk, mahremiyet, yönetişim ve kamu mali altyapısına ilişkin fikir birliği konularındaki temel zorlukları ele alarak yeni mali araçların temelini oluşturur.

 

Polymath Kurucusu Kim?

Polymath, özel para işlemlerini tokenize etmek için bir çözüm aramak için kuruldu. Bu süreçte karmaşık teknik ve yasal engellerle karşılaşıldı. Blok zincirinde menkul kıymetler oluşturmanın daha zor olduğu kanıtlanmıştır. Sorunla karşılaştıktan sonra geliştiriciler kendilerine şu soruyu sordular: tokenleştirilmiş bir mikro fon başlatmak yerine neden güvenlik tokenleri oluşturmayı kolaylaştırmıyoruz? Bu fikirle Polymath doğdu. Polymath, dünya çapında 50’den fazla hizmet sağlayıcı ile çalışan ekip üyelerine ve birçok projeye katkıda bulunanlara sahiptir ve sayı her geçen gün artmaktadır.

 

Polymath Neden Farklı?

Güvenlik tokenleri muazzam bir pazar potansiyeline sahiptir, ancak kurumsal ölçekte benimsemenin önünde önemli engeller vardır. Polymath, güvenlik tokenleri için oluşturulmuş kurumsal düzeyde bir blok zinciri ve türünün ilk özel zinciri olan Polymesh ile engelleri yıkıyor.

Polymesh’in temel tasarım ilkelerinden biri; token ihraççıları ve yatırımcıların ihtiyaç duyduğu işlevselliğe ek olarak, kurumlar ve düzenleyiciler tarafından istenen kimlik, uyumluluk, gizlilik ve yönetişim gibi kilit unsurlar bulunmaktadır. Bu dört unsur birleştirildiğinde mutabakat gibi daha karmaşık işlemler de desteklenmektedir. Polymesh, dijital menkul kıymetler oluşturmak ve yönetmek için geliştirildiğinden, üzerine inşa edilen uygulamaların genel amaçlı blok zinciri yapılarına göre belirgin avantajları vardır. Amaca yönelik altyapı, blok zincir ağlarının işlevselliğini modern sermaye piyasalarının gereksinimleriyle uyumlu hale getirmek için standart blok zincir mimarilerindeki boşlukları kapatır. Polymesh’in mühendislik becerisine ek olarak Polymath, teknik bilgisi olmayan zincir içi kullanıcılara zincirin tüm özelliklerine erişmeleri için sezgisel araçlar sağlayan bir dizi çözüm geliştirmiştir.

Polymath, Polymesh’in gücünü kullanıcı dostu araçlarla birleştirerek sermaye piyasalarını dönüştürme hedefine ulaşıyor.

 

POLY Nereden Alınır?

POLY, mevcut ve gelişmekte olan borsalarda kripto para birimi ve sabit para ticaret çiftleri ticareti yapabilir. En büyük pazarlar Binance, Upbit ve Coinbase’dir.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir