Polychain Monsters Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Leif Eric Leiser - Lennart Brandt - Finn Hansen
 • Coin Sitesi https://polychainmonsters.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 385315USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - Gate.io - Uniswap v2 - LBank - MEXC - PancakeSwap v2 - CoinEX - QuickSwap - LATOKEN
 • Whitepaper https://polychainmonsters.com/

Polychain Monsters Hakkında

Rate this post

Polychain Monsters (PMON) Nedir?

Polychain Monsters, esasen blok zincir teknolojisi kullanılarak ve 90’ların Pokémon kart ticaretinde popüler olanın mekaniğini ödünç alan bir ticaret oyunudur. Nostalji ve teknolojinin doğru karışımı, 2021 yılının ilk çeyreğinin NFT çılgınlığında piyasaya sürüldü. Her Polychain Monsters dijital canavarı, benzersiz özelliklere ve nadirliğe sahip, koleksiyonluk bir eserdir. PMON, yeni Polychain Monsters satın almak veya yeni özelliklerin kilidini açmak istiyorsa gerekli olan Polychain Monsters platformunun yerel bir ETH-20 tokenidir.

Polychain Monsters, Mart 2021’in başlarında kuruldu ve kısa süre sonra Moonrock Capital ve Morningstar Ventures tarafından yönetilen altı stratejik yatırımcıdan 740.000 dolarlık bir fon sağladı. Polka’da 31 Mart 2021’de başlatılan bir IDO (ilk dex teklifi) etkinliği, kurucuların yaklaşık 100.000 $ toplamasına yardımcı oldu. Lansmanından iki hafta sonra, kendisini en çok kullanılan on ETH tokeni arasına başarıyla yerleştirdi ve yalnızca gas ücretlerinde milyonlar yaktı.

 

Polychain Monsters Kurucuları Kimdir?

Polychain Monsters, Bremen, Almanya’dan üç yazılım uzmanı tarafından kuruldu. İsimleri Leif Eric Leiser, Lennart Brandt ve Finn Hansen’dir.

Leif Eric Leiser, ekibin CEO’su ve yazılım mühendisidir. Nisan 2021 itibarıyla Polychain Monsters’a paralel olarak, bir DeFi platformu Tixl.Finance’da yazılım mühendisi olarak çalıştı ve eko-mağaza zinciri Beleaf’i kurucu ortak ve yazılım mühendisi olarak yönetiyor. Ancak ondan önce, Philips, Lufthansa ve Elbstack gibi şirketler de dahil olmak üzere yazılım mühendisliği ve ürün geliştirme alanlarında bir düzine kısa sözleşmeli iş ve staj yaptı. 2018 yılında bitirdiği Hamburg Teknoloji Üniversitesi’nden endüstri mühendisliği yüksek lisans derecesine sahiptir.

Lennart Brandt, Polychain Monsters pazarlama şefi (CMO) ve yazılım geliştiricisidir. Ayrıca nispeten popüler bir fitness uygulaması olan JoinWeBurn.com’un kurucusu olarak bilinir. Leiser gibi, Tixl.Finance üzerinde bir UX tasarımcısı pozisyonunda çalıştı ve Polychain Monsters’ı kurana kadar, bir Alman yazılım şirketi olan Elbstack’ta çeşitli projeler için seri girişimci olarak çalıştı, ürün tasarımcısı ve yerel geliştirici rolleri oynadı. ilave olarak. IBS IT & Business School Oldenburg’dan işletme bilişimi (BI) alanında lisans derecesine sahiptir.

Finn Hansen, Polychain Monsters’a full-stack yazılım mühendisi olarak hizmet veren üçüncü ortaktır. Diğer iki kurucu ortakla birlikte, yazılım mühendisi olarak görev yaptığı DeFi platformu Tixl.Finance’da çalıştı.

 

Polkamon (PMON) Nereden Satın Alabilirsiniz?

PMON satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – Gate.io – Uniswap v2 – LBank – MEXC – PancakeSwap v2 – CoinEX – QuickSwap – LATOKEN

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların PMON nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir