Polker Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Binance Smart Chain
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Conor Thacker - Hector Mayorga
 • Coin Sitesi https://www.pkr.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 1,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 268992USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar Uniswap v2 - Bittrex - PancakeSwap v2 - MEXC - BitMart
 • Whitepaper https://pkr.io/whitepaper/

Polker Hakkında

Rate this post

Polker PKR Nedir?

Polker PKR (PKR), blok zinciri endüstrisindeki yaygın sorunları ele almayı amaçlayan bir dizi patentli protokol tarafından desteklenen küresel bir yardımcı token hareketidir . Ekosistem, çevrimiçi oyunlar için adil bir oyun sağlamak, gerçek bir rastgele sayı üreteci oluşturmak, kripto para birimi sahnesine birlikte çalışabilirliğin getirilmesine katkıda bulunmak ve sektörde yeni projelerin başlatılması için güvenli bir ortam oluşturmak için çalışıyor.

PKR, çok işlevli bir ekosisteme dönüşmeden önce, Polker adında bir kripto-poker oyun protokolü oluşturmak gibi bir ana hedefe sahipti. Şu anda Polker.game, PKR tarafından desteklenen ilk NFT , kazan-oyna blok zinciri tabanlı oyundur.

Platformun yardımcı program tokeni PKR, ekosistemin içindeki ekonomiyi korumaya hizmet ediyor. Resmi teknik incelemede belirtildiği gibi, PKR stakingi, sahiplerine, PKR’nin Kilitli Toplam Değeri (TVL) arttıkça zaman içinde yavaş yavaş azalacak olan yıllık bir yüzde getiri alma olanağı sağlar.

 

PKR’nin Kurucuları Kimlerdir?

Conor Thacker, PKR’nin (PKR) genel müdürü ve kurucu ortağıdır . Deneyimli bir blockchain danışmanı, teknik yazar ve DeFi tutkunu, daha önce bir yazılım geliştirme şirketi olan Irresident’te pazarlama pozisyonunun başındaydı. Conor Thacker, Stockholm International School’da okudu.

Hector Mayorga, Oyun Şefi ve PKR’nin kurucu ortaklarından biridir. Oyun geliştirme, UI tasarımı, autodesk yazılımları ve dökümhane yazılımlarında üst düzey yönetici olarak 5 yıldan fazla deneyime sahiptir. Hector Mayorga, PKR’de stratejik planlama, hedef belirleme ve iş operasyonlarını denetlemekle ilgilenmektedir.

 

PKR’yi Benzersiz Kılan Nedir?

PKR’nin patentli çözümü Multi Crypto Marketplace, blockchain endüstrisindeki yeni projelerin ilk gelişimi için güvenli bir ortam sağlar . Yatırımcıları dolandırıcılık projelerinden ve rug pulls’dan korumanın yanı sıra platform, gerçek kullanım durumlarıyla yeni başlayanların büyümesini kolaylaştırır.

Multi Crypto Marketplace, merkezi olmayan platformlara çoklu para birimi birlikte çalışabilirliği getiriyor. Bir Web 3.0 cüzdanına bağlandıktan sonra sistem, çapraz zincir uyumluluğuna ve doğrudan akıllı sözleşme etkileşimine izin verir. Protokol aynı zamanda kehanet havuzlarından gerçek zamanlı fiyat verilerini çeker ve kullanıcıların sürekli olarak kripto para biriminin itibari değerinden haberdar olmalarını sağlar .

PKR, patent bekleyen True Random Number Generator ( TRNG) protokolünün yaratıcısıdır ;

Rastgeleliği, ifşa edilen işlem kimliği ve platform tohum kelimeleri aracılığıyla bağımsız olarak denetlenebilen bir rastgele sayı üreteci oluşturmak için blockchain.

PKR ayrıca çevrimiçi oyun endüstrisinde oyun adaletini sağlayan bir çözüm geliştirdi. Kanıtlanabilir derecede Adil Denetlenebilir Oynanış protokolü, değişkenleri oyundaki belirli noktalardan toplar, bunları SHA-256 ile birleştirir ve platformun veya diğer oyuncuların eylemlerinin adilliğini denetlemek için bir Solidity kodlu akıllı sözleşmeyle etkileşime girer.

 

PKR Ağı Nasıl Güvence Altına Alınır?

Başlangıçta Ethereum PKR (PKR) üzerindeki bir ERC-20 tokeniydi, şimdi düşük gas ücretleri ve kapsayıcı zincirler arası ekonomi sağlamak için şu anda Tron ( TRC-20 ) ve Binance Smart Chain ( BEP-20 ) üzerinde konuşlandırılmıştır.

 

PKR’yi Nereden Satın Alabilirsiniz?

PKR satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Uniswap v2 – Bittrex – PancakeSwap v2 – MEXC – BitMart

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların PKR  nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir