Polkamarkets Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Ricardo Marques - Francisco Lourenço
 • Coin Sitesi https://www.polkamarkets.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 100,000,000USD
 • Coin Hacmi 65266USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - Gate.io - LATOKEN - Uniswap v3
 • Whitepaper https://docs.google.com/presentation/d/1HO0VAHnMXscW4Wa_GI3MqExVj65RTDSPCNKhMhX8E_U/edit#slide=id.g9f0de6e7f0_2_2084

Polkamarkets Hakkında

Rate this post

Polkamarkets ($POLK) Nedir?

Polkamarkets, zincirler arası bilgi alışverişi ve ticareti için oluşturulmuş, kullanıcıların Polkadot üzerinde merkezi olmayan ve birlikte çalışabilir bir platformda gerçek dünya olaylarının sonuçları hakkında pozisyon aldığı DeFi Destekli Tahmin Pazarıdır.

Kullanıcılar, inançlarınızın piyasada açıkça alınıp satılan finansal değere sahip varlıklar haline geldiği, birlikte çalışabilir ve merkezi olmayan bir altyapı içinde gelecekteki sonuçlara ve olaylara ilişkin tahminlerinden para kazanabilir.

Etkinlik sonuçlarının kesirlerini Al ve Sat, hatta başkalarının kendi pozisyonlarını alabileceği kendi etkinliklerinizi yaratın. Ve Katılın ve Kazanmak için Likidite Sağlayın.

Polkamarketler bir tahmin piyasasından daha fazlası, önemli eğlence özelliklerine sahip olacak. Bunlara NFT tabanlı oyunlaştırma, Esports & Sports’taki oyun içi pozisyonlar için canlı akış entegrasyonu ve günlük kripto fiyat piyasaları dahildir. Çevrimiçi topluluklardaki canlı sohbetler ve sanal etkinlikler de platformumuza önemli bir eğlence değeri katacak.

 

Dolaşımda Kaç $POLK Coin Var?

Polkamarkets, $POLK tokenini 24 Şubat 2021’de, yaratılışta yaratılan 100 milyon $POLK tokeni ve 610.000 USD’lik bir başlangıç ​​piyasa değeri ile piyasaya sürdü. Stratejik Satış, TGE’ye %25, ardından sonraki 3 ay boyunca aylık %25’e hak kazanır. Genel tokenlerin kilidi tamamen açılır. Likidite tokenleri için TGE’de %10, 9 ay boyunca ayda %10. Pazarlama tokenlerinde, TGE’de %10, 18 ay boyunca ayda %5. Takım ve Temel tokenleri bir yıl boyunca tamamen kilitlenir, ardından üç ayda bir %25 kazanılır. Token dağıtımına gelince, %28 Stratejik ve kamu satışları içindir. Pazarlama, farkındalık, ortaklıklar ve değişim listeleri için ayrılmıştır. Likidite Fonu, Uniswap ve diğer borsaların likiditesi için fon sağlayacaktır. Toplam token dağıtımının %10’una sahip Ekip ve Danışmanlar, kalan %20’ye sahip Temel Rezerv.

 

Polkamarkets’in Kurucuları Kimlerdir? 

Polkamarkets, Ricardo Marques (CEO ve Kurucu Ortak) ve Francisco Lourenço (CMO ve Kurucu Ortak) tarafından yönetilmektedir. Ricardo, tahmin piyasası alanında başlatılan birkaç girişimi olan bir seri girişimcidir. Tam kapsamlı geliştirici ve yazılım mühendisi olarak on yıldan fazla deneyime sahiptir. Francisco, dijital, E-ticaret ve sosyal kampanyalarda uzmanlaşan, büyük şirketlerin pazara açılma stratejilerini bozma konusunda 10 yıldan fazla deneyime sahip bir pazarlama lideridir.

İkili, Ricardo 2015 yılında müzik endüstrisi için bir Predictions Markets platformu olan Tradiio’da ürün müdürüyken bir araya geldi. Francisco, platformun en hevesli kullanıcılarından biriydi ve aynı zamanda genel Prediction Markets, kurumsal düzeyde Oyunlaştırma stratejileri ve kripto ve blok zincirinde.

 

Polkamarkets ($POLK) Nereden Satın Alabilirim?

POLK satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – Gate.io – LATOKEN – Uniswap v3

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların POLK nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir