Polkadex Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Gautham J
 • Coin Sitesi https://www.polkadex.trade/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 20,000,000USD
 • Coin Hacmi 196299USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - Gate.io - Uniswap v2 - Ascandex - LATOKEN
 • Whitepaper https://docs.polkadex.trade/

Polkadex Hakkında

Rate this post

Polkadex (PDEX) Nedir?

Polkadex Orderbook, hem merkezi hem de merkezi olmayan borsaların faydalarını tek bir üründe birleştiren velayetsiz bir eşler arası ticaret platformudur. Benzersiz teknoloji mimarisi sayesinde kullanıcılar, Polkadex’te her iki dünyanın da en iyisini elde eder.

Polkadex, geleneksel DEX’lerin ön çalıştırma, arbitraj, fiyat kayması ve yüksek işlem ücretleri gibi sorunlarının üstesinden gelen son teknoloji merkezi olmayan bir borsadır.

Polkadex şunları sağlar:

● Kullanıcı fonlarının en yüksek güvenlik düzeyi

● Saniyede 500.000 işleme kadar ışık hızında ve 20 milisaniyelik düşük gecikme süresi

● Yüksek frekanslı ticaret ve ticaret botları gibi gelişmiş özellikler

● Masaüstü, mobil ve uygulamada kullanıcı dostu tasarım ve kolay gezinme

● Sıfır gaz ücreti ve PDEX pay sahipleri için takas ücretlerini sıfıra indirme fırsatı

● Büyük hacimli tüccarlar ve kurumlar için merkezi olmayan KYC

● Fiat rampasında

● Blok zincirleri ve zincirler arası likidite desteği arasında birlikte çalışabilirlik

Polkadex’in ek işlevselliği, tamamen blok zincirine (şu anda piyasada ilk olan) dayalı bir IDO platformu, yerel tokenlerini, NFT’lerini ve diğer özellikleri basmak isteyen ekipler için Fungible varlıklarını içerir. Polkadex’in amacı, acemi ve profesyonel kripto tüccarları, kurumları ve blok zinciri proje ekipleri tarafından kullanılabilecek ürünler aracılığıyla kitleleri DeFi’ye getirmektir.

Polkadex, Polkadot ekosisteminin bir parçasıdır ve bir DEX oluşturmak için SGX teknolojisi için SubstratTEE adlı bir Substrate soyutlama katmanı kullanan ilk projedir. Polkadex Orderbook’un mimarisi, çoklu teknolojilerin bir kombinasyonudur: blockchain, parachain, TEE, IPFS ve bugün blockchain endüstrisinde mevcut olan diğer en son teknolojiler.

 

Polkadex’in Kurucuları Kimlerdir?

Polkadex, 3 mühendis tarafından yönetilmektedir:

Polkadex İcra Direktörü Vivek Prasannan, bulut bilişim, altyapı desteği ve fintech alanında iki start-up kurmuş, geliştirmiş ve başarılı bir şekilde çıkmış deneyimli bir iş adamıdır. Mühendislik bilgisi C++, RUST ve Substrate Framework’ü içerir.

Polkadex’in CEO’su Gautham J, Lamport’un vektör saatlerini kullanarak Pebble olarak bilinen bir fikir birliği algoritmasının kendi versiyonunu geliştirdi. Gautham liderliğindeki geliştiriciler ekibi, Banking Frontier tarafından BFSI sektöründen bir blockchain inovasyon ödülü aldı. Gautham, GoLang, RUST, Python, C++ ve Substrate Framework konularında geniş deneyime sahiptir.

Polkadex COO’su Deepansh Singh, bu şirketleri karlı hale getiren çok sayıda erken aşamadaki start-up için başarılı iş stratejileri geliştirme deneyimine sahiptir. Gautham ile birlikte, izinsiz ağlarda yüksek verimli işlemlere olanak tanıyan yenilikçi Pebble konsensüs algoritması için bir ödül aldı.

Polkadex, dünyanın her yerinden son derece yetenekli uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından geliştirilmiştir. Çekirdek geliştirme ekibi, Polkadex çekirdek blok zinciri, Subtratee Enclave, High-Frequency Trading Orderbook, web sitesi ve UI/UX ön ucu ve mobil uygulama üzerinde çalışan 15 mühendisten oluşur.

 

Polkadex’i (PDEX) Nereden Satın Alabilirim?

PDEX satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – Gate.io – Uniswap v2 – Ascandex – LATOKEN

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların PDEX nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir