Polkacity Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı ETH/ERC20
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Carmelo Milian
 • Coin Sitesi https://polkacity.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar Binance Chain Wallet - Trust W
 • Coin Arzı 250,000,000USD
 • Coin Hacmi 718384USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - Bitfinex - Uniswap v2 - PancakeSwap v2 - Bittrex
 • Whitepaper https://github.com/POLKACITY/Whitepaper/blob/main/Whitepaper%20Polka%20City%20V1.1.pdf

Polkacity Hakkında

Rate this post

Polkacity (POLC) Nedir?

Polkacity, birden çok blok zincirinde yer alacak dünyanın ilk 3D ve AR NFT platformunu oluşturarak “sanal varlıkların mülkiyetinde devrim yaratmayı” amaçlayan bir NFT pazarıdır. Kullanıcılar sanal taksiler, benzin istasyonları ve hizmetler satın alıp sahip olabilir ve varlıklarından faiz kazanabilir. Kullanıcılar, onları temsil eden NFT’leri elinde bulundurarak, farklı DeFi öğelerini birleştiren sanal şehir büyüdükçe haftalık ödemeler alır. Polkacity, artık arazi ve altyapı da dahil olmak üzere mevcut varlıkları sürekli olarak genişletiyor.

2021’in başında lanse edilen Polkacity, sanal şehrinin bir mobil uygulamasını ve bir masaüstü sürümünü yayınladı. 2021’in 3. çeyreğinde Polkacity, vatandaşların varlık ticareti yapabileceği pazar yerini kullanıma açtı. Gelecekte proje, farklı blok zincirlerine genişlemeyi ve komşu şehirler ve hatta kıtalar gibi ek NFT’lerin eklenmesini öngörüyor.

 

Polkacity’nin Kurucuları Kimlerdir?

Polkacity, daha önce Microsoft’ta çalışan ve bir bulut bilişim şirketi olan OneCloud’u kuran, projenin baş yazılım geliştiricisi Carmelo Milian tarafından yönetiliyor. Fatih Atalı, ekibin pazarlama danışmanı, yüksek fizik mühendisi ve kripto para biriminde beş yılı aşkın deneyime sahip Blockchain Game Factory’nin kurucu ortağıdır. Ekip, teknoloji altyapı projelerinde beş yılı aşkın deneyime sahip teknoloji yöneticisi Murad Aliyev ve deneyimli web geliştiricisi Manuel Leal tarafından tamamlanıyor.

Ayrıca Polkacity, eski NBA yıldızı Baron Davis ile bir elçi olarak takım oluşturmak ve Miami’de blockchain ile ilgili etkinliklere sponsorluk yapmak gibi birçok ilginç ortaklık imzaladı.

 

Polkacity Ağı Nasıl Güvence Altına Alınır?

POLC, Ethereum üzerinde bir ERC-20 belirtecidir; Ethereum blok zincirinde yayınlanırken çoğu yeni jetonun takip ettiği bir jeton standardı. Tüm Polkacity NFT’leri, misli olmayan jetonlar için kanıtlanmış ERC-721 standardını takip eder. Ethereum, en popüler blok zincirlerinden biridir ve birçok merkezi olmayan uygulama ve borsanın başlatılması için başvurulacak çözümdür. Madencilerin yeni Ether madenciliği yapmasını gerektiren bir çalışma kanıtı mutabakat mekanizması ile güvence altına alınmıştır . Bir dizi merkezi olmayan düğüm, işlemleri doğrular ve Ethereum blok zincirini güvence altına alır.

Polkacity şu anda Ethereum ve BSC’de kullanılıyor ancak 2022’de Polkadot gibi diğer blok zincirlerine genişlemeyi planlıyor.

 

Polkacity’yi (POLC) Nereden Satın Alabilirsiniz?

POLC satışı yapan tüm kripto para borsalarından bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – Bitfinex – Uniswap v2 – PancakeSwap v2 – Bittrex

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların POLC nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebilceğiniz bir çok yol var, ancak COİNİNCELE.COM olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir