PLC Ultima Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı PLC Ultima
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Alex Reinhardt
 • Coin Sitesi https://plcultima.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar -
 • Coin Arzı 11,000,000USD
 • Coin Hacmi 713464USD
 • Kuruluş Yılı 2023
 • Listelendiği Borsalar MEXC - BKEX - EXMO - Indodax - AscandEX - BitMart
 • Whitepaper https://plcultima.com/documents/en/WhitepaperEN.pdf

PLC Ultima Hakkında

Rate this post

PLC Ultima (PLCU) Nedir?

PLC Ultima (PLCU), kullanıcılara dünya çapında küresel finansal altyapıya ve anında ödemelere erişim sağlamayı amaçlayan, toplu kullanımlı bir kripto aracıdır. Proje, kanıtlanmış iş modellerinin istikrarını blockchain teknolojisinin yenilikçi yaklaşımıyla birleştirerek kripto endüstrisi ile geleneksel iş biçimi arasındaki boşluğu dolduruyor.

PLCU, Aralık 2021’de kripto topluluğuna tanıtıldı. PLC Ultima blok zinciri , kararlılığı, şeffaflığı ve yüksek işlem hızıyla bilinen Litecoin blok zincirini temel alır. Büyük ölçekli altyapı projesi , kullanıcıların bir akıllı telefona ve sabit bir internet bağlantısına sahip olmaları durumunda pasif gelir elde etme fırsatı buldukları madencilik teknolojisine dayanmaktadır .

PLC Ultima’nın küresel misyonu, bulundukları yere, eğitim düzeylerine veya deneyimlerine bakılmaksızın tüm insanların yaşam standartlarını iyileştirmektir. Nasıl: finansal araçlara erişim sağlayarak ve herkesi kripto dünyasıyla tanıştırarak, kripto para birimini evrensel bir ödeme aracına dönüştürerek.

PLC Ultima’nın kendi felsefesi, kendi tahminleri ve kendi vizyonu vardır. PLCU, en büyük kullanıcı tabanlarından birine sahip bir kitlesel pazar kripto para birimi olmayı planlıyor. Projenin ayırt edici özellikleri arasında POS terminalleri (kripto para kullanarak mal satın almak için yazarkasalara benziyorlar), kripto kartları (bu araç banka kartlarına benzer, ancak tüm işlemler kripto para biriminde gerçekleşir) ve satış makineleri (satın almanıza izin verir) / satıcı müdahalesi olmadan kriptoda satış yapın).

PLCU ekosistemi 2016 yılında oluşturuldu ve madenciliğe ve blok zincirine dayalı bir kitle fonlaması platformu, kripto para alım satımı için bir pazar yeri ve halen geliştirilmekte olan bir ödeme sistemi içeriyor. Nisan 2022 itibariyle, 120 ülkede 1.000.000’den fazla kişi PLC Ultima ürünlerini kullanıyor.

 

PLC Ultima’nın Kurucuları Kimlerdir?

Çekirdek PLC Ultima ekibi 2016 yılında kuruldu. CEO ve kurucu ortak, seri girişimci, risk sermayesi yatırımcısı ve ekonomist olan Alex Reinhardt’tır. PLC Ultima’da, yenilikçi çözümlerden ve bunların küresel pazarda tanıtımından sorumludur.

Alex Reinhardt, 2016’dan bu yana küresel blockchain pazarında kripto projeleri başlatmanın yanı sıra yeni başlayanlarla etkileşime giren Berlin Humboldt Üniversitesi’nde çalıştı.

Alex Reinhardt tanınmış bir işletme koçudur ve kitabının 2022’de piyasaya sürülmesi planlanmaktadır.

 

PLC Ultima Ağı Nasıl Güvence Altına Alınır?

PLC Ultima, ağ güvenliği konusuna büyük bir sorumlulukla yaklaşır ve aşağıdakiler gibi karmaşık kararlar alır:

Güvenilir blok zinciri. PLC Ultima ekibi, Litecoin’i (LTC) temel olarak seçti, çünkü onun kararlılığı, saldırı direncini ve ayrılmış tanık ve atomik işlemler için desteği birleştiren esnek, hızlı, güvenli ve hızla gelişen bir blok zinciri olduğunu iddia ediyor.

Özet fonksiyonu. CryptoNight, Ultima PLC projesinin bir karma işlevidir. Bu seçenek, madencilik ve saldırılar için üçüncü taraf yazılımların kullanımını ortadan kaldırır ve aynı zamanda özel madencilik ekipmanlarının kullanımı dışında blok korumayı garanti eder.

Mobil cihazlarda şifreleme. Cihazlarda bulunan 6 haneli PIN kodu ve değiştirilmiş cüzdan şifreleme algoritması sayesinde hack araçlarının kullanımı imkansız hale geliyor. Parmak izi veya Face ID erişimi seçeneğiyle ek bir güvenlik katmanı sağlanır.

Bunun da ötesinde, kullanıcılar ve Ultima PLC arasındaki akıllı sözleşmeler, madeni paraların bir kullanıcının cüzdanına transferini garanti eder, ancak bunu yalnızca platformun tüm koşulları yerine getirildiğinde sağlar. Aynı zamanda, akıllı sözleşmeler blok zincirinde saklanır ve herhangi bir zamanda kontrol edilebilir/görüntülenebilir.

 

PLC Ultima’yı (PLCU) Nereden Satın Alabilirsiniz?

PLCU satışı yapan tüm kripto para borsalarından bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

MEXC – BKEX – EXMO – Indodax – AscandEX – BitMart

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların PLCU nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebilceğiniz bir çok yol var, ancak COİNİNCELE.COM olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir