Planet Inverse Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı ETH/ERC20
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Planet Inverse Team
 • Coin Sitesi https://planetinverse.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W
 • Coin Arzı 90,000,000USD
 • Coin Hacmi 60120USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar PancakeSwap v2 - Bibox
 • Whitepaper https://docsend.com/view/avgpqxphp3xb7g6f

Planet Inverse Hakkında

Rate this post

Planet Inverse (XIV) Nedir?

Inverse, kullanıcıların varlığı elde tutmak zorunda kalmadan belirli DeFi koinlerinin oynaklığından kazanç elde etmelerini sağlayan, gözetim altında olmayan, volatiliteye karşı, merkezi olmayan bir protokoldür.

Kripto ve DeFi alanı hızlı hareket ediyor ve oldukça değişken. Bu varlıklar, genellikle piyasa katılımcıları için büyük kayıplara yol açabilecek sık ve hızlı fiyat düşüşlerine tabidir. Buna karşı koymak için INVERSE, kullanıcılara belirli DeFi koinlerinin fiyatındaki sık düşüşlere karşı bu varlıkları elde tutmak zorunda kalmadan bahis yapma fırsatı sunuyor.

INVERSE, popüler DeFi koinlerinin hareketini izleyen ve kullanıcıların XIV yardımcı program tokeni aracılığıyla bu koinlerdeki düşüşlerden veya satışlardan getiri elde etmelerini sağlayan, ethereum akıllı sözleşme özellikli bir platformdur. INVERSE protokolü ile, alım satım yapmayan kişilere belirli DeFi varlıklarının kısa vadeli oynaklığı ve daha geniş bir DeFi endeksi hakkında spekülasyon yapma olanağı sunulur.

INVERSE platformu üç bileşenden oluşur: Sabit Kasalar – Sabit İzleme Kasaları, kullanıcıların belirli DeFi koinlerinin veya INVERSE DeFi Endeksinin gerçek zamanlı fiyat hareketlerine karşı XIV stake etmesine olanak tanır. Sabit İzleme Kasaları için, ödüller için değer düşüşü yüzdesi protokol tarafından belirlenir. Esnek Kasalar – Esnek İzleme Kasaları, kullanıcıların belirli DeFi koinlerinin veya TERS DeFi Endeksinin gerçek zamanlı fiyat hareketlerine karşı XIV stake etmesine olanak tanır. Esnek İzleme Kasaları için, ödüller için değer düşüşü yüzdesi kullanıcı tarafından belirlenir.
Dinamik Değiştirme – INVERSE protokolü, MetaMask gibi bir Web3 tarayıcısına bağlandığında, kullanıcılar Inverse-staking’den önce ETH veya USDT’yi doğrudan platformda XIV’e kolayca değiştirebilir. TERS likidite havuzunda (LP) her zaman eşit miktarda XIV:ETH ve XIV:USDT tutulacaktır. LP, protokolün takas ve istifleme işlevlerini kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır. LP’nin korunmasına yardımcı olan kullanıcılar, kasa tarafından yakalanan staking kayıplarının bir kısmından devam eden XIV ödüllerini alacaklar.

 

XIV’ün Kurucuları Kimlerdir?

Planet Inverse, başlangıçta Ferrum Network tarafından inkübe edildi ve projenin danışmanları olarak Ferrum ağına sahip. Teknoloji, bankacılık ve ticaret platformlarında kapsamlı geçmişe sahip çeşitli profesyonellerden oluşan bir grup tarafından kurulmuştur.

 

Planet Inverse Tokeni (XIV) Nereden Satın Alabilirim?

XIV satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

PancakeSwap v2 – Bibox

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların XIV nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir