Permission Coin Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Charles Silver
 • Coin Sitesi https://permission.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar -
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 19756USD
 • Kuruluş Yılı 2020
 • Listelendiği Borsalar Gate.io - BitGlobal - Bitrue - QuickSwap
 • Whitepaper https://cdn.permission.io/about/Permission-Foundation-Technical-Whitepaper.pdf

Permission Coin Hakkında

Rate this post

Permission Coin [ASK] Nedir?

Permission Coin “ASK” izin için kullanılan para birimidir. Birincil kullanım durumu, izin verilen veriler ve katılım katılımı üzerine kurulu yeni bir Web3 reklamcılık paradigmasını güçlendirmektir. Proje, kullanıcıların güvenli bir şekilde izin vermelerini ve web üzerinden verilerinden para kazanmalarını sağlayarak Web 2.0’ın en önemli sorunlarından bazılarına – gözetim kapitalizmi, veri sömürüsü ve kesintili pazarlama – bir panzehir sunmayı amaçlarken, pazarlamacılar için kurumsal bir çözüm sunar. reklam harcamalarından daha iyi geri dönüş.

Küresel gizlilik düzenlemeleri, reklam engelleyiciler ve reklam teknolojisindeki çarpıcı değişiklikler, rızaya dayalı yeni bir reklamcılık modelini zorunlu kılıyor. Permission, pazarlamacıların tercihe bağlı kitleler oluşturmasına ve katılım için izin istemesine olanak tanıyarak ve kullanıcıların paylaşmaya gönüllü oldukları veriler için ödüllendirilmelerini sağlayarak, ASK’yı teknoloji platformlarının ve pazarlamacıların Web 3.0’da rekabet etmesine yardımcı olmak için temel olarak görür.

Şu anda kullanıcılar, verilerini güvenli bir şekilde paylaşarak ve alakalı reklamları ve içeriği almayı seçerek ASK kazanıyor. Deneyim, öncelikle, projenin patent bekleyen, kripto etkin reklam platformu olan “İzinli Reklamlar” aracılığıyla sağlanır; bu, Reklamverenlerin “İzin ASK” yapmasını ve verileri paylaşmaya izin verdikleri için kullanıcıları ödüllendirmesini sağlar. Reklamcılar ayrıca ASK’yı kendi dijital kanallarında bir teşvik mekanizması olarak uygulayabilir, sadakat ve kişiselleştirilmiş reklam kampanyaları sağlayabilir.

Projenin diğer hedefleri arasında, 9 patent aldığı tescilli teknolojisi “Data Algebra”nın daha da geliştirilmesi yer alıyor. Çığır açan teknoloji, şu anda silolarda ve uygulamalarda depolanan verileri sıvılaştırarak, bireylerin tüm veri setlerini toplamasını ve bunlardan para kazanmasını ve şirketlerin mümkün olan en kapsamlı veri setleri üzerinde izin verilen görünürlük elde etmesini mümkün kılıyor.

 

Permission Coins (ASK) Kurucuları Kimdir?

Permission Token, başarılı işletmelerin büyümesi konusunda kanıtlanmış bir sicile sahip deneyimli bir girişimci olan Charles Silver tarafından kuruldu. Nokta-com çağında bir vizyon sahibi olan Charles, reklamcıları ve tüketicileri izin temelinde birbirine bağlamak için büyük verileri kullanma konusunda öncü olan RealAge’i kurdu. RealAge’i on milyonlarca kullanıcıya ulaştırdı ve şirketin medya devi Hearst tarafından satın alınmasına öncülük etti. Charles, Permission.io’yu kurmanın yanı sıra, halka açık ilk blockchain ETF’si de dahil olmak üzere halka açık 5 ETF’ye sahip SEC kayıtlı bir yatırım danışmanı olan Reality Shares’i ve çok stratejili bir dijital varlık koruma fonu olan Blockforce Capital’i kurdu.

İzin ekibi 30’dan fazla çalışan, yönetim kurulu üyesi ve stratejik danışmandan oluşur.

 

Permission Network Güvenliği Nasıl Sağlanır?

ASK, en popüler blok zincirlerinden biri olan ve birçok merkezi olmayan uygulama için gidilecek çözüm olan Polygon ve Ethereum üzerinde bir ERC-20 tokenidir.

Polygon, Ethereum için artan işlem hacmine izin veren bir katman iki ölçekleme çözümüdür.

 

The Permission Coin’i (ASK) nereden satın alabilirim?

ASK satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Gate.io – BitGlobal – Bitrue – QuickSwap

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların ASK nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir