PAID Network Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Kyle Chasse
 • Coin Sitesi https://paidnetwork.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 594,717,455USD
 • Coin Hacmi 21724USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar Uniswap v2 - PancakeSwap v2 - Hotbit
 • Whitepaper https://paidnetwork.com/

PAID Network Hakkında

Rate this post

PAID Ağ Nedir?

PAID Network, tüm ticari işlem ihtiyaçları için kapsamlı bir ticari araç takımıdır. Geleneksel yasal sözleşme sistemleri, katılımcıların anlaşılması zor hukuk jargonuyla dolu uzun ve karmaşık sözleşmeler kullanarak hukuk danışmanı çalıştırmasını zorunlu kılar. PAID’in SMART Sözleşmeleri, birbiriyle iş yapan iki taraf arasında, anlaşılması kolay bir dilde yazılan ve zincir üzerinde imzalanan basitleştirilmiş iş sözleşmeleridir.

Bu süreci desteklemek için emanet, sigorta, uyuşmazlık tahkimi ve uyuşmazlıkların çözümü için geliştirilmiştir. Emanet, taraflar arasındaki işlem riskini azaltmak için bir ara değer deposu işlevi görürken sigorta, her iki tarafın da sözleşmelerini temerrüde karşı sigortalamasına olanak tanır. Bir anlaşmazlık durumunda, topluluktan rastgele üç hakem seçilir. Hakemler, PAID tokenlerini stake ederek tahkim haklarını elde eder. Chainlink’in rasgele sayı üreteci, hakemlerin seçildiği mekanizmadır. Ayrıca, biyometrik olarak etkinleştirilen itibar puanlaması, kötü niyetli kişilerin gelecekteki iş bağlantılarını dolandırmak için yeni hesaplar oluşturmasını engeller ve diğer iş bağlantılarının başkalarının işlem geçmişlerini ve geri bildirimlerini görüntülemesine olanak tanır.

Yukarıda belirtilen özelliklere ek olarak PAID, borç alma, borç verme ve sigorta havuzu oluşturma gibi DeFi araçlarını da kullanır. PAID sahipleri, borç verme ve sigorta için tokenlerini likidite havuzlarına yatırabilir, aynı zamanda itibar puanlama sistemi kullanılarak kredi başvurusunda bulunanlar ile iş çabaları için kredi alabilirler. Son olarak PAID, yeni projeler için yatırım düzenlemek ve toplamak amacıyla bir DAICO modeli de kullanır. Yeni blockchain projeleri, geleneksel ICO’larda görülmeyen yatırımcılara hesap verme sorumluluğu ile proje yol haritalarına göre izlenir ve ölçülür. Bir projenin yatırımcılara vaatlerinin çok gerisinde kalması durumunda, bu yatırımcılar ilgili şirketten geri ödeme alabilirler. Bu risk azaltma stratejisi, yatırımcılar için genel riski azaltır ve yeni projeleri daha iyi hazırlanmaya zorlar.

 

PAID Network’ün kurucuları kimlerdir?

CEO Kyle Chasse, 2012’den beri Kraken, Coinbase, Ripple, Abra, Bitstamp, Bnktothefuture, Bitfinex, Circle ve diğerleri dahil olmak üzere 40’tan fazla farklı şirkete yatırım yaparak blok zincirinde çalışıyor. 2013 yılında dünyanın ilk Bitcoin tabanlı piyangosu olan World Super Lotto’yu kurdu. 2014’te başlatıldı ve 2015’e kadar sürdü. Kyle, açılış konuşması blockchain konuşmacısı ve Hathor, PlasmaPay, Elrond ve diğerleri dahil olmak üzere birçok kripto projesinin danışmanıdır. Kripto endüstrisindeki kapsamlı geçmişi, onu PAID Network’e liderlik etmek için iyi bir konuma getiriyor.

Teknolojiden Sorumlu Başkan Lawrence Hutson, 1995 yılında kurulan Travelocity’nin kurucu CTO’sudur ve 12,4 milyondan fazla tekil ziyaretçisi ve 91 milyon sayfa görüntülemesiyle Expedia grubu altındaki üçüncü büyük şirkettir. Lawrence, 32 yılı aşkın bir süredir CTO’dur ve uzun ve çeşitli deneyimini PAID Network’ün teknik ekibine aktarmıştır. İş Geliştirme Sorumlusu Dane Hoy, beş yılı aşkın bir süredir blockchain endüstrisinde yer almakta olup, Block Nexus, Crypto Council ve Master Ventures dahil olmak üzere çok sayıda blockchain şirketinden ve blockchain hızlandırıcısından edindiği girişimcilik deneyimini birkaç blockchain şirketi, yatırım için stratejik danışmanlık pozisyonları ile bir araya getirmektedir. firmalar ve hükümetler.

 

PAID Nasıl Satın Alınabilir?

PAID satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Uniswap v2 – PancakeSwap v2 – Hotbit

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların PAID nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir