Orion Money Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı ETH/ERC20
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Vol Pigrukh - Kos Chernysh - Sam I Am
 • Coin Sitesi https://www.orion.money/
 • Desteklediği Cüzdanlar Binance Chain Wallet - MetaMask
 • Coin Arzı 1,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 36976USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar PancakeSwap v2 - Gate.io - QuickSwap
 • Whitepaper https://orion-money.medium.com/orion-money-litepaper-release-7e98bb3acb6f

Orion Money Hakkında

Rate this post

Orion Money (ORION) Nedir?

Orion Money (ORION) , kullanıcıların stablecoin’lerinin karlılığını en üst düzeye çıkarabilecekleri, DeFi ekosisteminde yer alan bir kripto para birimi tasarruf platformudur . 2021’in 1. ve 2. Çeyreklerinde kurulan Orion Money, tam teşekküllü bir zincirler arası stabilcoin bankası ve DeFi ürün merkezi olmayı hedefliyor ve kullanıcıların stabilcoin biriktirme, ödünç verme ve harcama konusunda sorunsuz bir deneyim sunarak varlıklarını büyütmelerine yardımcı oluyor.

Nasıl çalışır: Kullanıcılar, piyasadaki rakiplerin sunduklarından daha yüksek bir sabit gelir elde etmek için stablecoin yatırır. Ve yerel Orion Money belirteci olan ORION, kullanıcılara stabilcoin APY’yi artırma, gelir ödülleri alma ve yönetişime katılarak ekosisteme katkıda bulunma şansını garanti eder. Orion Money APY’leri, Terra blok zinciri üzerine inşa edilen ve stabilcoin getirilerinde düşük oynaklık oluşturan tasarruf protokolü Anchor sayesinde mümkündür.

Orion Money ekosistemi üç ana üründen oluşur: Orion Saver, Orion Yield & Insurance ve Orion Pay.

 

Orion Money’nin Kurucuları Kimlerdir?

Orion Money сore ekibi üç kişiden oluşuyor – Vol Pigrukh, Kos Chernysh, Sam I Am.

Vol Pigrukh ve Kos Chernysh seri teknoloji girişimcileridir. Ayrıca, 300 çalışanı, yıllık 20 milyon ABD doları geliri ve Amazon, Google, Coca-Cola, General Mills müşteri tabanı ile orta ölçekli bir şirkete dönüşen bir e-ticaret analitiği girişimi olan Profitero’nun kurucu ortaklarıdır. Unilever, P&G.

Vol Pigrukh, Microsoft ve Google’da ticari faaliyetlerde bulunan eski bir geliştiricidir. İş geliştirme, operasyon, pazarlama ve satış alanlarında etkileyici sayıda girişim yarattı.

Kos Chernysh, Orion Money’de teknoloji ve geliştirmeden sorumludur. Aynı zamanda, ürün yönetimi, yazılım geliştirme ve ölçeklendirme mühendisliği ekiplerinde startup’lar başlatma konusunda uzun bir geçmişe sahip bir DevOps mühendisidir.

Çekirdek ekibin son üyesi olan Sam I Am, ekosistem ve topluluk geliştirmeden sorumludur. 2014 yılında para politikasına girdi ve o zamandan beri kripto para birimine yatırım yapıyor. Sam, 2019 yılında topluluğa katılan ve desteklerini toplayan Terra’daki ilk yatırımcılardan biridir.

Orion Money’nin danışmanları arasında Do Kwon (Terra Kurucusu ve TerraForm Labs CEO’su), Matt Cantieri (Anchor Genel Müdürü), Luke Saunders (Delphi Labs CTO’su) ve José Maria Macedo (Delphi Digital Ortağı) bulunmaktadır. Şirketin ortakları Delphi Digital, Terraform Labs ve Anchor Protocol’dür.

 

Orion Money Ağı Nasıl Güvence Altına Alınır?

Orion Money, topluluğa güvenilirliğini kanıtlamak için RD Auditors & Solidified tarafından yapılan üç denetimi başarıyla tamamladı. RD Denetçilerinin Vardığı Sonuç: “0 kritik, 0 yüksek, 0 orta, 0 düşük ve 0 çok düşük düzeyde sorun bulduk.”

Ayrıca Orion Money, Terra ağındaki en büyük Hisse Kanıtı ( PoS ) doğrulayıcıyı çalıştırır. PoS mutabakat mekanizmasını kullanan blok zinciri, işlemleri onaylayarak bir dizi sorunu önler. PoS yöntemi sayesinde madenci sisteme saldırdığında yapı sayma görevi gördüğü için siber saldırılara karşı zafiyet azaltılır.

 

Orion Money (ORION) Nereden Satın Alabilirsiniz?

ORION satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

PancakeSwap v2 – Gate.io – QuickSwap

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların ORION nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir